Skip to main content

Topic: Pitanje (Read 1564 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pitanje

Možda je vama nekima ovo glupo i smješno pitanje ali ja ne mogu prokužit jel ovi bolji punjači kad napune bateriju prestanu punit ili tek kad ja isključim punjenje prestanu? Jel mož neki primjer s hobbykinga a da može punit i iz auta?(početnik sam)
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Pitanje

Reply #1
Kad ti punjač napuni batku naravno da prestane puniti. Prvo par sekundi pišti da ti javi da je punjenje završeno ali isto tako i na displeju ti napiše da su batke napunjene.
Što se punjača tiče ja imam ovaj sa HK i zadovoljan sam sa njim. http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__11060__HobbyKing_ECO6_50W_5A_Balancer_Charger_w_accessories.html
On ti isto može puniti preko akumulatora iz automobila samo ti je moj savjet kad puniš batku namoj to nikada raditi u automobilu da ti se nebi dogodilo da kući ideš pješice  :'( :'(


Odg: Pitanje

Reply #2
Pa kako onda vi punite kad ste recimo na kanalu?Ponesete više baterija?
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: Pitanje

Reply #4
Hvala sad sve kužim osim  jednog,kad kupujem punjač onaj navedeni vadim dozvole?
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Pitanje

Reply #5
Nisam te baš skužio, kakve dozvole  ::) ::) Pa ne treba ti dozvola da kupiš punjač!

Odg: Pitanje

Reply #6
Mislio sam na ono kad kupuješ stanicu,al sad vidim da mi netreba za punjač.Hvala na odgovorima. :)
Spektrum dx7s i razni modelčeki