Skip to main content

Topic: FPV od mog početka do sada by. Stipe Šurlin (Read 107078 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Team Lahor

Reply #361
Lijepo i profi   8)...dragi Stipe...kakav dobar teren  ???.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes




Odg: Team Lahor

Reply #365
Vidi se Stipe da imaš umjetničku crtu...sviđa mi se kontrast boja  krovova i fasada... 8)
Živio i svako dobro... :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Lahor Film

Reply #366
Imotski - Grad na gori

Evo još jedan video od mene za vas dragi forumaši, uživajte!



Imotski - Grad na gori




Imotski je grad u Hrvatskoj, središnjoj Dalmaciji te administrativno pripada Splitsko-dalmatinskoj županiji.

Imotska krajina smjestila se iza planine Biokovo, u dalmatinskom zaleđu na granci Hercegovine s Dalmacijom. Zauzima prostor od oko 600 km2. Sa sjeveroistoka je omeđena bosanskohercegovačkom granicom, s juga Makarskim primorjem, a sa sjeverozapada sinjsko-omiškim prostorom. Nalazi se na nadmorskoj visini od 260 metara (Imotsko polje) do 440 metara (grad Imotski).

Grad Imotski ima dva bisera prirode: Crveno i Modro jezero. Modro jezero ljeti postaje kupalište. Uređenim serpentinama kupači se spuštaju sve do jezera i plaže, dok Crvenom jezeru zbog prestrmih litica koje ga okružuju nije moguće pristupiti. Prostor Imotske krajine možemo podijeliti u tri prirodne cjeline: krško područje uz obod polja, te prostrane krške površine i uvale na širem prostoru - imotsko polje, kao veliko tektonsko ulegnuće, te planinski masiv Biokovo.

Imotski i Imotska krajina imaju sredozemnu klimu. Najniža zabilježena temperatura je -13°C. Temperature se ljeti mogu popeti i do 43°C, pa tu raste uglavnom borova šuma. Najviše ima čempresa, alepskog te dalmatinskog crnog bora. Ima i šuma hrasta medunca te crnike. Ovdje od raslinja prevladava makija - zimzelena šikara, a ima i smilja.

Odg: Team Lahor

Reply #367
Jako lijepo, svaka čast! :)

Odg: Team Lahor

Reply #368
odlicno. Jako lijepo mjesto, drugi puta kada budem u blizini obavezno cu navratiti.
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju


Odg: Lahor Film by. Stipe Šurlin

Reply #370
Stipe je zakon......tako treba.....hvala.... 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

 

Odg: Lahor Film by. Stipe Šurlin

Reply #371
Stipe ,najbolja si propaganda za grad i lijepi kraj sa dva prekrasna krška jezera. Izgleda kao da je stao u vremenu sa svojim lijepim kamenim fasadama. Snimaj još, uživali smo u videu i glazbi.

Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Lahor Film by. Stipe Šurlin

Reply #372
Stipe je zakon......tako treba.....hvala.... 8)


Hvala lijepa Messi!


Stipe ,najbolja si propaganda za grad i lijepi kraj sa dva prekrasna krška jezera. Izgleda kao da je stao u vremenu sa svojim lijepim kamenim fasadama. Snimaj još, uživali smo u videu i glazbi.


Vjeruj mi zbilja je grad i stao u vremenu, mislim da je među najnerazvijenim gradovima u HR i zbilja šteta. Usrećuje me ovaj hobby pa stoga će biti još mnogo snimki a naručito nakon nabavke ovog fantoma koji mi je dopustio još veće mogućnosti da se kreativno izrazim.

Odg: Lahor Film by. Stipe Šurlin

Reply #373
Još jedan video koji sam radio, a radi se o glazbenom spotu grupe Moć Tišine za pjesmu Jesen. Imaju dva kadra koja sam stavio iz zraka. ta dva kadra su bez ikakve stabilizacije, bez usporavanja i to na vjetru.. moram vam iznjeti da sam jako oduševljen ovim arrisom 3000

Dragi forumaši uživajte u lijepoj pjesmi:

www.youtube.com/watch?v=4tAU8i2KujM

Odg: Lahor Film by. Stipe Šurlin

Reply #374
Tako je Stipe...bravo....pri kraju spota mi je najdraže odvajanje vodenih kapi...slow-motion... :o
Šaljem ti srdačne pozdrave iz Splita .. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes