Skip to main content

Topic: FPV od mog početka do sada by. Stipe Šurlin (Read 107041 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #91
Zjebajite vi zajebajite muda vam se oladila! :-D

Ma sta cu to snimat, lagano ga iz ruke samo da vidim kako lahor lebdi... stavio sam motor, sutra regler i batke.. pa cemo cekat UHF da poleti

Nema jos puno povratnih informacija za Zagi XL, a u planu mi je nakon sto napravim jos kojeg obicnog. Pa pratim.
Zanima me od cvrstine, CG, setapa i sl...
Samo postaj kako napreduje.


Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #93
fpv greda

Evo ti stipe sa obicnog zagija snimka iz  bitelica

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #94
vidio sam ja ovaj jurin video, super mi je al imam s cicibanom neke nerazrjesene racune, moram mu popalit flotu u zraku sto mi nije ostavio extru,hahahahaah, popalit cu sa svojim vatrenim zagijem,hahaah
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #95
aj baš me veseli ta spoznaja da radiš na sličnom planu, jel FPV isto?

FPV sa cvikama jednog dana, za sada jos ucim s malom kamericom na modelu pa gledam kasnije.
Rjesavam probleme vibracije, kut, nosivost, stabilnost, ZAGI mi je prvi model koji se ne trese.
Jos krsim modele, i kad gledam snimku kuzim da mi fali orjentir cim pocne gledati u nebu ne znam gdje sam,
a FPV s horizontom i ostalim OSD zgodnim dodacima je veliki skok.
Skupljam iskustvo dok ne budem spreman, fali mi jos iskustva ( dosta), no ucim malo po malo.

Ohrabrenje mi je kada drugi uspiju, ne bi mi ni ZAGI poletio da nije foruma.

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #96
odlican video ciciban.  :)
Leti to dosta brzo.
Subscribed.



Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #99
Bravo ekipa, drago mi je vidjeti da tako dobro napredujete  ;) .
I mene interesiraju letne karakteristike XL-a jer ga još nisam ispitao u zraku ( zato ste vi tu  8) ) pa da mogu dodati još koju foricu kod rezanja ( nije za mase hehe ).
Inaće XL ima drugačiji kut i još neke male izmjene naspram standardnog MH43_MOD koje bi mu trebale dati bolje jedrenje sa minimalnim povečanjem otpora.
Još uvijek je isti stiropor koji na standardnom zagiju šljaka bez pojačanja ( ako se kvalitetno obljepi ) a na XL-u treba napraviti pojačanja upravo kako su Stipe i HBFly uradili.

Čekamo sljedeće izvještaje, fotke i filmiće  :) .

Lijep pozdrav


Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #101
Super video Ciciban.. asti sta ce bit ekipe za FPV!

@@srepfler sta god triba stari ja cu ti pokaza, drzim ti fige!

Hvala na podrsci  :), trebat cu je.

Zephyr ZII je dobio pravog konkurenta. Kamera mount/landing skid rjesenje mi se posebno svidja.

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #102
evo sad sa glavnim komponentama (osim OSD-a, video predajnika i resivera (40grama)) težina je 1,4Kg, gledajuć ostale lahore na dobrom sam putu.. ZII od TBS-a teži 2.2KG.. skoro duplo. ali oni su na boljim 4S  batkama a širina njihovog je 142cm u mene 148cm dok je ovaj u mene puno tanji i profil krila je drugaciji, pa se pitam koliko ću moći maximalno letjeti, želja mi je 45 minuta uz štednju! TBS isto leti cca 45 min!

Evo slikice gdje sam stao:

[attach=1]
[attach=2]

još sve pospojit, sačekat rangelink i OSD...

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #103
extra :P