Skip to main content

Topic: FPV od mog početka do sada by. Stipe Šurlin (Read 107084 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.



Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #108
stipe mogli smo zavrtit tu tvoju letjelicu oko splita sa vrha marjana
 ???

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #109
Vrijeme je da nabavis lojtrice da ti stite antenu.  :)


Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #110
I tovara da mu goni sav taj teret na polje
 :D :D :D


Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #112
najbolje meni s krova od kuce na marjanu  priko rive do ciova i nazad nemas vise od 3 milje radijusa

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #113
Samo malo pripazite na Mi-8 koji često u niskom letu preleću Kaštelanski zaljev upravo između Marjana i Čiova. Nadam se da ne mislite kako sada imate potpuno sigurnu opremu koja će raditi bez greške na većim udaljenostima onako kako si to zamislite. Onaj let iznad Poljuda mi je izgledao dosta riskantan i tako je i završio. Kolege oprez da ne bi bilo službenih prizemljenja.  

Nadam se da nećete ovo shvatiti kao kritiziranje nego savjet kolege koji je odrastao na tom istom Čiovu uz svakodenevno letenje i helija i migova i civilnih zrakoplova, kanadera, gazela svojedobno itd. Ni oni se uvijek ne drže pravila igre tako da ne valja izazivati vraga.  ;)  
 
lp
Toni

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #114
Toni ne živim doli pa nebi ni letio nego jedan put... pa nije vrag da ce baš taj jedan put!  :P Inače letim U Prološcu kraj Imotskog, krajolik je presavršen za FPV, kad kažem presavršen onda mislim na raznolikost terena od ravnica, dupokih klanaca, velkih kanjona, dubokih jezera (kao Crveno i Plavo), slapova, brana... ma divota. Tako da ću se držati 90% svog mista! (upoznaj se preko google)

Hvala Toni na savjetima



 

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #117
Stipe, imam ja tu bateriju i losa je radije uzmi nanotech kad su vec te jeftinije u pitanju ili rhino ako imas koju kunu vise
Toni, je u pravu si i danas sam sa marjana gledao mi8 u niskom letu na ispod 200m nadmorske izmedu kašuna i kave na ciovu nije za zajebavat se

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #118
ma ciljam na prelazak sa 3S na 4S pa gledam batke da nisu vele debele a ove mi zapele za oko zbog dimenzija, vidiš cijenu i ne gledam  :o  :D :D
Stipe, imam ja tuispo bateriju i losa je radije uzmi nanotech kad su vec te jeftinije u pitanju ili rhino ako imas koju kunu vise
Toni, je u pravu si i danas sam sa marjana gledao mi8 u niskom letu na d 200m nadmorske izmedu kašuna i kave na ciovu nije za zajebavat se

ma sta se bojiš, pa brate kad se heli podigne cijeli kraj od Trogira pa do Splita odjekuje, valjda bi ga čuo.  ;D ;D

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #119
Samo malo pripazite na Mi-8 koji često u niskom letu preleću Kaštelanski zaljev upravo između Marjana i Čiova. Nadam se da ne mislite kako sada imate potpuno sigurnu opremu koja će raditi bez greške na većim udaljenostima onako kako si to zamislite. Onaj let iznad Poljuda mi je izgledao dosta riskantan i tako je i završio. Kolege oprez da ne bi bilo službenih prizemljenja.  

Nadam se da nećete ovo shvatiti kao kritiziranje nego savjet kolege koji je odrastao na tom istom Čiovu uz svakodenevno letenje i helija i migova i civilnih zrakoplova, kanadera, gazela svojedobno itd. Ni oni se uvijek ne drže pravila igre tako da ne valja izazivati vraga.  ;)  
 
lp
Toni

Slazem se s kolegom... nemojte previse riskirati tamo di netreba pogotovo tamo di je vojska u pitanju... ako se desi nedaj boze neka svinjarija nema nikakve dileme tko ce izvuci deblji kraj... vec sam to vidio i osjetio na svojoj kozi... mi u Zadru smo imali sranje i jedva se to rjesilo ... a ako i inace sranju netreba puno da se dogodi  :-[
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd