Skip to main content

Topic: KDS 600 Innova ili BEAM Avantgarde 6 (Read 6001 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

KDS 600 Innova ili BEAM Avantgarde 6

Spremam se za nabavu novog helića i fokusirao sam se na ova dva modela.

KDS 600 Innova-combo sa svim cca 870 USD

http://www.myrcmart.com/kds-innova-600-fbl-arf-helicopter-canopy-rotor-blades-ebar-esc-ubec-motor-servo-p-4094.html

ili

BEAM Avantgarde 6-kit cca 600 USD

http://www.amainhobbies.com/product_info.php/cPath/2_382_383/products_id/219324/n/Beam-AvantGarde-600-Flybarless-Helicopter-Kit

Beam definitivno ispadne skupli jer nema combo varijante.
Piše da bi Beam mogao raditi i na 6s,dakle više kV-a motor i jači ESC,što je mani trošak za batke,a i manji problem oko punjenja na terenu.(recimo)

Ajmo rasprava,što mislite da je bolje i koji setup bi stavili,ali nemojte baš pretjerati.Recimo do 1000 USD.

Hvala dečki unaprijed! ;)
 


Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: KDS 600 Innova ili BEAM Avantgarde 6

Reply #1
A Furion? (ne Fusion, baš Furion :) )
MAK Zapad

Odg: KDS 600 Innova ili BEAM Avantgarde 6

Reply #2
A jel si ih nasao... oba egzotika, dijelova u 2 ducana na svijetu i to.

Daj uzmi nesto od ovih novih 550 / 600 tki.
Fakat imas veliki izbor.

Oces moj X5 ili ti je to premalo?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: KDS 600 Innova ili BEAM Avantgarde 6

Reply #3
Sva sreća pa ima hobby shopova na svakom uglu u Zagrebu  :)
Tak mu svejedno, dok god postoji shop ili dva koji su opskrbljeni dijelovima, sve 5 :)
MAK Zapad

Odg: KDS 600 Innova ili BEAM Avantgarde 6

Reply #4
Gle, fino ga složiš ili KDS 600 ili Beam Avantgarde kajgot ti dojde prvo (baciš kockicu), prodaš, i onda uzmeš ovog drugog, ne? I onda opet prodaš... ne znam zakaj si razbijaš glavu.  ;D
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: KDS 600 Innova ili BEAM Avantgarde 6

Reply #5
I onda na kraju skužiš da je nitro za tebe, kak sam ja skužio da nitro nije za mene i onda se nas dvojica lijepo mijenjamo za helije i svatko ima ono kaj ga veseli  :)
MAK Zapad

Odg: KDS 600 Innova ili BEAM Avantgarde 6

Reply #6
Gle, fino ga složiš ili KDS 600 ili Beam Avantgarde kajgot ti dojde prvo (baciš kockicu), prodaš, i onda uzmeš ovog drugog, ne? I onda opet prodaš... ne znam zakaj si razbijaš glavu.  ;D

Dobro,dobro...nije ti ni ta loša,i onak mi je veći gušt sastavljat.
Ajde nađi kupca pa krenimo redom!Koji prvi hoćete? ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: KDS 600 Innova ili BEAM Avantgarde 6

Reply #7
Gle, fino ga složiš ili KDS 600 ili Beam Avantgarde kajgot ti dojde prvo (baciš kockicu), prodaš, i onda uzmeš ovog drugog, ne? I onda opet prodaš... ne znam zakaj si razbijaš glavu.  ;D

Dobro,dobro...nije ti ni ta loša,i onak mi je veći gušt sastavljat.
Ajde nađi kupca pa krenimo redom!Koji prvi hoćete? ;D

Dobra.. dobra... ;)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: KDS 600 Innova ili BEAM Avantgarde 6

Reply #8
I onda na kraju skužiš da je nitro za tebe, kak sam ja skužio da nitro nije za mene i onda se nas dvojica lijepo mijenjamo za helije i svatko ima ono kaj ga veseli  :)

Može sve na nitro,dapače,samo ne heliji,sorry :-\

Ma budeš ti to prebolio,znaš kak to ide,kaj si htio to si dobio.Hm..neznam zašto si to govorim svaki dan,a nema veze sa helićima...

Idem piti kavu i bacat kockicu. :)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: KDS 600 Innova ili BEAM Avantgarde 6

Reply #9
I na kako je grah pao?  :D :D

I ja sam se opasno nalozio na nesto vece i definitivno cu nesto piknuti, samo da vidim kakva ce biti financijska konstrukcija. Nitro i benzin me ne zanimaju, pogotovo kad uzmem u obzir da benga opet poskupljuje  :D

Davor je nedavno postao da na helidirectu ima zgodan deal za Fusiona..



T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: KDS 600 Innova ili BEAM Avantgarde 6

Reply #10
A jel si ih nasao... oba egzotika, dijelova u 2 ducana na svijetu i to.

Daj uzmi nesto od ovih novih 550 / 600 tki.
Fakat imas veliki izbor.

Oces moj X5 ili ti je to premalo?

Bok,nisi mi ništa konkretno odgovorio,a ni kojih novih 550/600misliš?Misliš na Align-a?550-tku sam složio i prodao,sad bi nekaj novo slagao.Naglasak je na slaganju,za sada.

A što je s tvojim 600 efl,nisi bio zadovoljan ili?

X5...hm...kaj je gore i koja lovica?

LP!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: KDS 600 Innova ili BEAM Avantgarde 6

Reply #11
I na kako je grah pao?  :D :D

I ja sam se opasno nalozio na nesto vece i definitivno cu nesto piknuti, samo da vidim kakva ce biti financijska konstrukcija. Nitro i benzin me ne zanimaju, pogotovo kad uzmem u obzir da benga opet poskupljuje  :D

Davor je nedavno postao da na helidirectu ima zgodan deal za Fusiona..

Čekaj,tek sam si kavu skuhao,sad ću potražiti kockice... ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: KDS 600 Innova ili BEAM Avantgarde 6

Reply #12
Ma nije loš Align, samo kaj ih imaju svi i njihov pas, treba nešto drukčije probat :)
600 na 12s IMHO, ja više ne idem ispod 600. Dobiješ skoro 10ak min laganog leta ili 2-3 min kraće gaženja, razlika u sabljama i baterijama nije velika, a ni dijelovima, jedino te u startu nešto više košta
Inače Gaui mi se fakat sviđa, izvrsno je dizajniran heli, frame je mrak, samo kaj je nekak mali :)
MAK Zapad

Re: KDS 600 Innova ili BEAM Avantgarde 6

Reply #13
X5 je super, nije ti to bas tako mali helic, letio ga malo, odlicno ide.

Odg: KDS 600 Innova ili BEAM Avantgarde 6

Reply #14
I onda na kraju skužiš da je nitro za tebe, kak sam ja skužio da nitro nije za mene i onda se nas dvojica lijepo mijenjamo za helije i svatko ima ono kaj ga veseli  :)

Može sve na nitro,dapače,samo ne heliji,sorry :-\

Ma budeš ti to prebolio,znaš kak to ide,kaj si htio to si dobio.Hm..neznam zašto si to govorim svaki dan,a nema veze sa helićima...

Idem piti kavu i bacat kockicu. :)

:D
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3