Skip to main content

Topic: Vjerujem da će nekima izmamit osmjeh na lice. (Read 2959 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Vjerujem da će nekima izmamit osmjeh na lice.

FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3


Odg: Vjerujem da će nekima izmamit osmjeh na lice.

Reply #2
Aaa Tristram, vraća sjećanja na to selo i "debelog šefa" kojeg treba riješiti. Jedinica je bila predobra a dvojka nešto posebno, posebno filmići koji su bili ispred vremena tada.
Lord of Destr. sam progutao u jednom popodnevu.

E tko će dočekati 15.5.

Vidim ima neka beta no ne znam....

Odg: Vjerujem da će nekima izmamit osmjeh na lice.

Reply #3
Open beta je bila prošlog vikenda, mogao si igrati do skeleton kinga i probati klase samo kaj je bilo dosta zauzeto.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Vjerujem da će nekima izmamit osmjeh na lice.

Reply #4
Čovjek ima tehniku.
Carmageddon 2 Soundtrack #7
Ovo je mogel skinuti :)

Oooo.Maideni!!!Yes!

Nisam lik od igrica pa neznam onu prvu mjuzu,sorry! :-\
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Vjerujem da će nekima izmamit osmjeh na lice.

Reply #5
Igral sam Diablo sve dijelove i prejebena mi bila igra, još imam acc na battle netu, al od kad sam stavil Win7 slabo igram više u zadnje 2-3god.
Znal sam to igrat od jutra do sutra, u par sati dogurat do lvl 70 naravno uz pomoč drugih. eeeeeeeee daa

Odg: Vjerujem da će nekima izmamit osmjeh na lice.

Reply #6
Ja se dobro sjećam dana kad sam na hardcore lika glupo izgubio od onih malih fetiša što trče po jungli, sam znam da je tipkovnica nakon udarca više bila neupotrebljiva i da se odmah za koji sat igralo ispočetka na nekoj backup tipkovnici ::) ::)

Odg: Vjerujem da će nekima izmamit osmjeh na lice.

Reply #7
Igrao sam jedinicu nekad... Dvojku samo probao...
Sad nema teorije da bih igrao išta osim DoTA2... Sva sreća pa igra nema veze s lihvarskim Blizzardom :)
MAK Zapad

Odg: Vjerujem da će nekima izmamit osmjeh na lice.

Reply #8
Jel ima netko za DIABLO 3 "funkcionalni link."? ;)

Nekak mi bed dati 60$ a da nisam sigurna da je dobar.

Odg: Vjerujem da će nekima izmamit osmjeh na lice.

Reply #9
Jel ima netko za DIABLO 3 "funkcionalni link."? ;)

Nekak mi bed dati 60$ a da nisam sigurna da je dobar.

Diablo 3 je mrak, mrak... mrak :). 400kn kod nas. Nemreš dat 60$ jer je to za amerikance, jedino ak ne probaš zvarat prek proxy-ja ili tak nekaj. Najviše se splati kupit u dučkasu nekom.

EDIT: Ne! Još je bolji nego kaj sam mislio, još je bolji. Da traže 800kn dao bi ;)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Re: Vjerujem da će nekima izmamit osmjeh na lice.

Reply #10
Prva dva su bila zaaakon, strah me uopce pogledat treci dio prije zime jer se bojim da bi zaboravio na livadu :-)