Skip to main content

Topic: Multi pitanja (Read 11414 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Multi pitanja

Reply #15
Turnigy 2830 750kv i 10×4,5

Odg: Multi pitanja

Reply #16
Hvala! ;)
MAK Zapad

Odg: Multi pitanja

Reply #17
Uploadao sam MWC 2.0 na pločicu (Multiwii Crius Lite) i stavio sam Hex6X konfiguraciju. U newbies guide-u piše:

Quote
For Hex6 builds, you must enable #define A0_A1_PIN_HEX and use pins A0 and A1 instead of D5 and D6 for motor connections

Interesira me da li to vrijedi i za Hex6X?

EDIT: sad tek vidim da su 3 ruke crne a 3 crvene, tak da mislim da bi bilo lakše letit u Hex6 konfiguraciji, mislim da ću prebacit na Hex6 tak da pitanje slobodno zanemarite :)
Da li treba još nešto mijenjati po config.h ili da sve ostavim na defaultu?
MAK Zapad

Odg: Multi pitanja

Reply #18
Imam još jedno pitanje :)

Gdje nabaviti jeftine drvene propove 10×4.7 CW i CCW? Ili dobre plastične? Karbon i slične sheme mi zasad nisu interesantne čisto zbog cijene, u budućnosti ću staviti Graupnere, ali zasad tražim nešto tek toliko da radi za male novce
MAK Zapad

Odg: Multi pitanja

Reply #19
ne kuzim..postao sam ti odgovor koji je jednostavno nestao il se neš prilikom postanja sjebalo...dakle imaju na goodluckybuy Gemfan propeleri,plastični ojačani karbonom,meni su ok,dost su dobro izbalansirani,tvrdi mislim da za tu cijenu nema bolji...potrazi mozda su negdje drugdje jeftiniji ali sumnjam... http://www.goodluckbuy.com/gemfan-10x4-5-1145-1145r-counter-rotating-propeller-for-multicopter-2-pairs.html to ti je 4 kom za 10$
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Multi pitanja

Reply #20
Stvarno dobra cijena! Hvala Emine!
MAK Zapad

Odg: Multi pitanja

Reply #21
Da li se može na MultiWiiju složit da se kao Naza ne naginje više od određenog kuta u letu?
MAK Zapad


Multi pitanja

Reply #23
Ja sam tak tak bio zadovoljan sa gemfanovima. Ok za tu cijenu nema bolje al su meni dosli poprilicno debalansirani a pogotovo hub je bacao ko lud. I mal su mi pretvdi, krti.


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Odg: Multi pitanja

Reply #24
Da li se može na MultiWiiju složit da se kao Naza ne naginje više od određenog kuta u letu?

je skoro, necemo sad perverzije potjeravat ;D

:D

Ma pitam informativno, znači u pravilu MWC nije najbolje rješenje ak je namjera FPV + gimbal, jer nikad ne znaš koliko ti je ustvari nagnut quad? Bez gimbala bi bilo OK pretpostavljam

Ja sam tak tak bio zadovoljan sa gemfanovima. Ok za tu cijenu nema bolje al su meni dosli poprilicno debalansirani a pogotovo hub je bacao ko lud. I mal su mi pretvdi, krti.


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Hvala na info
MAK Zapad

Odg: Multi pitanja

Reply #25
Ne preporučam Flamewheel kopije frame-ova s RCTimera, pol' rupa krivo izbušeno  :'(
MAK Zapad

Odg: Multi pitanja

Reply #26
ma sve je to super, malo koristis sredstva sile kad sklapas


Odg: Multi pitanja

Reply #28
...nije da kritiziram al ne vidim kako bi taj frame bio ok kad se kamera nalazi na mjestu gdje se vibracije najviše prenose i još tako izbočena.... 8) a nije nit jeftin...
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.