Skip to main content

Topic: Pomoc oko narudzbe (Read 6265 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pomoc oko narudzbe

Jel mi moze itko pomoci oko narudzbe napokon si mislim uzeti turnigy 9x, danas je dosla nova posiljka naravno sve je nestalo u trenu i tek sam sad skuzio da mogu unaprijed naruciti pa me zanima par stvari...

prva je: sto trebam upisati u broj mobitela jer dolje pise
"It is important you give us a valid phone number.
Phone number format does not include country code and should be a cell/Mobile Phone.
HobbyKing.com will not be held responsible for undelivered parcels if the phone number is incorrect.
"
sad ne kuzim dal upisujem 38595(pa onda dalje broj)
ili upisujem 095(pa onda dalje broj)

drugo: jel moram stavit u polje Company ista?

trece: ako stavim u kosaricu stanicu i onu traku ya oko vrata da li ce mi samo ovo oko vrata poslat posto to imaju na skladistu(zelim da mi oboje dodje u istom paketu)
Hvala puno


Odg: Pomoc oko narudzbe

Reply #2
hvala na brzom odgovoru i uzet cu taj balancer... samo jos nesto :D

koji shipping option da uzmem :    Air Parcel (Croatia) up to 1.5kg  $23.18  ili International (Registered) Air Mail 1.5kg  $23.59
razlika u cijeni je nikakva ali me zanima dali ima ikakve veze vrsta shippinga sa carinom i koja je brza dostava?

                                                      

Odg: Pomoc oko narudzbe

Reply #3
Koliko ja znam nema razlike.

Odg: Pomoc oko narudzbe

Reply #4
Mislim da sa "International (Registered) Air Mail 1.5kg  $23.59" dobijaš Tracking number. Nisam siguran. Shipping kod nas ima veze itekako sa carinom zbog toga što naši carinici zbrajaju cijenu shippinga i cijenu artikla pa na to lupe carinu.

Odg: Pomoc oko narudzbe

Reply #5
Tracking number se dobije sa obadva ta shippinga.

Odg: Pomoc oko narudzbe

Reply #6
Mislim da sa "International (Registered) Air Mail 1.5kg  $23.59" dobijaš Tracking number. Nisam siguran. Shipping kod nas ima veze itekako sa carinom zbog toga što naši carinici zbrajaju cijenu shippinga i cijenu artikla pa na to lupe carinu.

da znam da se puca carina i pdv na shipping nego me zanimalo da li ima veze vrsta shippinga sa carinjenjem, da li postoje manje sanse da mi carine neku robu ako odaberem recimo taj koji si ti naveo ili ovaj drugi

u svakom slucaju sam stavio ovaj prvi koji je bio ali bilo bi dobro znat za ubuduce :D

Odg: Pomoc oko narudzbe

Reply #7
Mislim da jedino ima veze koja je cifra.

Odg: Pomoc oko narudzbe

Reply #8
da znam da se puca carina i pdv na shipping nego me zanimalo da li ima veze vrsta shippinga sa carinjenjem, da li postoje manje sanse da mi carine neku robu ako odaberem recimo taj koji si ti naveo ili ovaj drugi

u svakom slucaju sam stavio ovaj prvi koji je bio ali bilo bi dobro znat za ubuduce :D

Shipping ima direktno veze s carinom samo u slučaju ako odabereš kurirske službe tipa FedEx / UPS / DHL. U tom slučaju ne gine ti carinjenje, te troškovi špedicije.
Ja osobno s HKa uvijek odabirem "International (Registered) Air Mail". Meni se TX9x samo pojavio doma, bez pit stopa u carini ! :)

Zanimljiva je novost da se sad može uklikat stanica čak i kad je na BK ..

Odg: Pomoc oko narudzbe

Reply #9

Zanimljiva je novost da se sad može uklikat stanica čak i kad je na BK ..

Da i ja sam se iznenadio, al napokon sad nemoram pizdit kad mi mail dodje u 6 ujutro da je dosla stanica a ja pogledam mail tek oko 10 i vidim da ih vise nema


Ok onda cu ubduce ovaj drugi izabrati...al bumo vidli kak ce to kod mene proci >D

Odg: Pomoc oko narudzbe

Reply #10
Btw sad malo citam i opet ljudi pricaju o dozvolama od hakoma.. sta nije kao bilo da po novom to netreba imati ???

dajte mi potvrdite molim vas da li treba ili netreba, neda mi se jos i za to davat lovu i zajebavat se...

danke


Odg: Pomoc oko narudzbe

Reply #12
Ili imas Search na forumu, bilo vec 100 puta
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Pomoc oko narudzbe

Reply #13
Ili imas Search na forumu, bilo vec 100 puta

znam da je bilo vec sto puta isto tako sam bio siguran da netreba dozvola a sad ovaj pokretac teme kaze da mora nabavit dozvolu i ljudi mu potvrđuju...a bilo je po novom da se nemora tako da cu nazvat

 

Odg: Pomoc oko narudzbe

Reply #14
stigla mi turnigy stanica prije 2 tjedna, nije trebala nikakva dozvola!

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.