Skip to main content

Topic: Quad za FPV leti pola sata (Read 6241 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Quad za FPV leti pola sata

Reply #15
svaka čast , vidi se da quad puca  od snage . nadam se da bude i moj quad uspio proći granicu od 25 min , samo da frame stigne .

ovo sa 3s i 4 s u dužini leta vjerojatno zbog težine 4s batki.meni se slična stvar događala da 3s 5000 mah ide duže od 3s5800 mah.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Quad za FPV leti pola sata

Reply #16
fino , moj sa dvije traljave i dota tereta 10 minuta , vrlo zadovoljan :-)
 :D

Odg: Quad za FPV leti pola sata

Reply #17
31 minuta, to ti dosadi već malo u zraku tolko biti  ;)

bravo za postignuto vrijeme!!!


nego, vidim da imaš veliki teret baterija gore... kolko sam skužil 31 minutu si letel sa 4S 10000 mAh ( dvije u paralelu od 4S 5000mAh) ?




znam da mene dečki zajebavaju, pogotovo oni koji se sprdaju s mojih "naljepnica" (nebum rekel koji Davor iz Vž  ;) ) od motora.... ali...
moj quad sa gopro, video linkom, filterom za napon i 3S 2200mAh baterijom ima 730g i leti 15 minuta na FPV
uzmem punih 6 baterija, da ju zamjenim, treba mi par sekundi i ostanem u zraku sat i pola sa 6x 2200mAh 3S (13200 mAh zbrojeno)

znam da 15 minuta ne zvuči dugo, ali 15 minuta na FPV je meni taman da sletim, promjenim bateriju i malo dobim opet koncentracije za daljnji let....
a iskoristivost baterije mi je jako visoka...




si probal vrijeme leta sa batkama posebno ili sa manjim batkama, ako smanjiš masu baterija kak se to odražava na iskoristivost baterija?


uglavnom, 31 minuta je 31 minuta  :)

Odg: Quad za FPV leti pola sata

Reply #18
Sa batkom 3s 5000 leti 15 min
 
Sa 4s 5000 leti 17 min (najbolji setup leti ko ludi akro letenje sa flipovima i konstantno skoro u punom gasu 11min)
 
sa 2p4s 5000 leti 31min (leti ok i to bi bio moj izbor za long range pošti nije pretežak a vremenski može potegnuti dosta dugo)
 
sa 2p3s 5000 leti 29 min (ovo isto kao i 2p4s 5000 bio bi moj izbor kada nebi imao 4s baterije vrijeme solidno čak možda i ljepše leti)
 
sa 3p3s 5000 leti 32 min (ovdje je na 75% gas da bi bio u hoveru)
 
sa 3p4s leti 31min (ovdje su i motori i regleri jako vrući i vi se da mu je malo previše)
 
Što se tiče dužine leta što lakše to bolje samo šta ja ne mogu lakše napravit od ovoga jedino da probam manje baterije recimo od 2200 do 3500 mAh pa da vidim koliko bi to letilo

Odg: Quad za FPV leti pola sata

Reply #19
Ak nemaš 3s 2200 donesem ja sutra pa probamo
MAK Zapad