Skip to main content

Topic: FPV quad made in Croatia (Read 68463 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #105
Samo su morali napraviti jednu "tvorničku grešku". Ne može se mijenjati razmak "zjenica". Sve ostalo je najbolje od cijele serije.
Pošto imaju opciju ugradnje modula, nešto su morali skresati. A mogli su napraviti malo veče da ima sve opcije.

Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

FPV quad made in Croatia

Reply #106
Nemam sa tim problema.


Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #108
ne znam zašto al primjetio sam da kod bodulovih videa snimka je puno mirnija za gledanje, ne pleše ljevo desno kao kod tebe e sad što je problem treba provjeriti  :) 
svaka čast :)

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #109
Znam ja što je problem.
Bodul ima flashane reglere dok ovaj nema.
Samim time puno mirnije leti i reztultati je očigledan na snimci. :)
 
Ali bez obzira na to je FPV quad je jedan od rijetkih u svijetu na koji staviš kameru direkt i ne prenosi vibracije.
Oni oni koji su stavljali kameru na quad znaju kako to inače izgleda.

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #110
He vidio sam vas jučer na Jarunu. Bili ste na nasipu dok sam prolazio, nisam htio smetati.

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #111
ili je zbog reglera sto mike kaze ili je zato sto bodul leti na fpv, dok ja bez tj. gledam ga od dole... samim time je teze snimat...

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #112
regleri s SimonK puno brze reagiraju tako da je lijevo desno stabilizira s puno manjim kutem,
bez njih sporije reagira pa tako i naginjanja su duza i veca a to se na kameri jako vidi.
A i zima dosta smeta plocici.

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #113
ok ma samo sam to primjetio jer i ja ga slažem pa da ne pogrješim nešto al znam ja da je to jazo napravio za 10 to je bomba  ;D
svaka čast :)

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #114
Uuu, lijepi zračni prizori.
Btw koja je to predobra pjesma u zadnjem videu?

 

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #115
fora!

jel se to zaledilo nešto od prošle snimke?  :D



Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #117
Ima i mala tajna u mojim snimkama. Koristim deshaker u većini videa :D
Ali i "RAW" može proći za razliku od drugih videa koje sam viđao na skupljim letilicama.
Bez obzira na sve podešavanja, RC JAZO je genijalno pogođen u balansu. Nema tiltanja zbog lošeg podešavanja PID-a.
Samo dovesti na zemlji sve u 0 ( nulu ), malo provjeriti balans ( 2 kamere koristim za FPV i GoPro te kao protuteža baterija ) i leti Miško!  :-\
GoPro leži direkt na šasiji. Nikakve dumpere ne koristim i nema "pudinga".
Barny iz BUG-a bi rekao: SVAKAKO PREPORUČAM  ;D

ELNINO praši dalje i uplojdaj na JUBITO.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(


Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #119
Elnino,vratio si me u mladost,jer sam školske praznike provodio, kod rodbine, na Trešnjevci....bio je to elitni kvart,ako se isključi prodaja ''cigli'',a i to je ništa prema ovome što se događa danas...hvala ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes