Skip to main content

Topic: FPV quad made in Croatia (Read 68474 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #180
Mrak izgledaju, kakvi su to motori na ovom crvenom

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #181
rctimer 3530-1100kv-a

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #182
Fakat su odlicni, nego zar ti nesmeta batka za gps od naze, ja sam isto mislio tak stavit, ali malo kompas divlja kad je nisko gps antena, stavio je na njezin stalak i radi mrak

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #183
ma to je jucer samo nabrzinu natovareno, danas cu to slozit  ???

btw na kolko su ti gainovi?

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #184
Ja ti svog vozim na starom firmware-u i vise ne diram, jer novi ne valja nista, i sad vise nije FPV verzija nego sam ga naprijed skratio zbog tezista jer sam ubacio gimbal. Evo ti fotka mojih gainova, sa njima mi radi najbolje

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #185
haha, kad jednom radi vise ne diraj, znam to dobro. budem probao sa takvim gainovima, tnx  ;D

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #186
evo i mog, i ovaj abarth edition od filipa  :P

sad ga prvo potrimat pa natovarit sa fpv pizdarijama

Što je "Benetton" kupio dionice RC JAZE?  :D Počeli se se štancati u svim bojama  ;)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #187
ma meni se cini da je to fico bio ljen otic u ducan po sprej i ofarbat ga u jednoj boji :D

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #188
poslozeno sve na quadu i sad je toci i vozi :D flight time je 7,5 minuta na 3300mah 3s bateriji tako da po celiji dode na sigurnih 3.8V. fpv vozim na gopro jer je manje smetnji tj. skoro pa ih uopce nema. budem kroz koji dan jos gimbal stavio na njega...





 

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #189
Vidiš ti to super je ta boja baš se dobor vidi a i fora izgleda.
Sada ima več 2 šarena u gradu  :)
Dali se to meni čini ili si ti za svoju nazu dobio višlji nosač za gps.
Meni se čini da su moji kraći malo.
Mislim na štangu na kojoj stoj gps.
Trebao bi jednom okupiti svu ekipu koja ima jazo kvadove ja mislim da ih samo u zg ima oko 15 ili malo više .
Nečemo hekse i okte brojati samo quadove. :)
Problem je šta puno ljudi nije na forumu pa i ovako nebi uspio sve okupit al nema veze.
Ovi šareni su fora. :)

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #190
čisto, uredno, savršeno :-)

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #191
Vidiš ti to super je ta boja baš se dobor vidi a i fora izgleda.
Sada ima več 2 šarena u gradu  :)
Dali se to meni čini ili si ti za svoju nazu dobio višlji nosač za gps.
Meni se čini da su moji kraći malo.
Mislim na štangu na kojoj stoj gps.
Trebao bi jednom okupiti svu ekipu koja ima jazo kvadove ja mislim da ih samo u zg ima oko 15 ili malo više .
Nečemo hekse i okte brojati samo quadove. :)
Problem je šta puno ljudi nije na forumu pa i ovako nebi uspio sve okupit al nema veze.
Ovi šareni su fora. :)

nosac za gos smo kod frenda istokarili od aluminijske sipke, tak da je vislji nego orginalni.
a sto se tice quad ekipe, ja sam za  ;D

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #192
Evo napokon da i ja složim svoj novi primjerak jaze, ali sada upgrade-an sa novim HP2814-810KV motorima i 30A blue series simonk reglerima. Takodjer je stavljem DDG frame radi boljeg balansa zbog gimbala i presao sam na 4S batke tako da sad puca od snage makar kompletan sa svime bude tezak oko 2200g. Stare antivibration dumpere sam zamijenio sa novim od zenmuse, tnx Majk, i mogu reci da ovo malo sto sam snimio izgleda bolje nego sa starim dumperima. Nisam stigao jos testirati kako treba , ali evo par slika kako izgleda


Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #193
Danas ulovio malo vremena da testiram quada, uglavnom snage ko u priči , pogotovo na 4S, jedino autonomija leta nije neka, ali mozda spijem malo navuci da smanjim gainove na nazi.

Jazz DDG quad HP2814 810KV testing

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #194
ma odlicno!! nema sta!

kad ces slozit iznenadenje za mikea kaj smo pricali??   :P :P