Skip to main content

Topic: FPV quad made in Croatia (Read 68484 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #300
Sekile ,kako si Ti ono meni nekidan rekao........trening pa opet trening ..... :o :o :o :o
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #302
Svaka čast frende.
Isto meni bi bilo bed letiti iznad ljudi.
Bez obzira što je mali quad, isto je opasno.
Ali sada vidim neke prednosti tog malog quada, možeš snimiti neke stvari koje inače sa niti jednom drugom ljetjelicom ne možeš.
A to je snimanje prema gore što je fora.
A ovo provaljačenje da ne govorim.
Taj quad je 1/3 hexe u zraku a ako se dobro podesi snima idntčno kao i hexa.
Samo hexa stabilnije leti  i ne pada ko kruška kada ti pukne prop jedan ili otkaže motor.
Moj je jazz ddg je jučer odradio prvi leti i mogu reči da ne vidim neku razliku u odnosu na hexu osmi što nema 3 os.
U svakom slučaju fora.
I što je to na kraju neki kamp ili parti?

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #303
meni izgleda ko reunion 2 generacije hippy-a  :D

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #304
A mene Kroky, na ''Pokret Cvijeća''.... samo da još ima cvijeća u kosi i da pjeva Janis Joplin... :-*

Bravo Sekile , u rangu si velikih akcijskih fimskih snimatelja... 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #305
Hvala Remote, maknuo sam video privremeno, tehnicki problemi  ;D

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #306
Što je Premjerov sin usnimljen na partyu?  :D
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #307
Danas smo se malo vozikali u zraku i na zemlji. Prvi put sam vozio zagija i mogu reći  totalna guba, pogotovo ovaj Majkov brzanac i jos ful crn, ali nisam ga razbio  8) ma sve je to isto , zagi, hexa, quad

Neznam pod koju bi temu stavio video, nek bude tu

Jazbine voznja

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #308
Da da sekile vozi zagija ko lud čak i kosi travu sa njime. :)

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #309
jazavac kosi travu helikopterom, ali sekile kosi travu zagijem !! KRALJ !! prvi put pa odmah po travi.
nije nas uopće bilo strah ?
sljedeći vikend ako će vrijeme dopustit idemo opet! ja dođem po tebe ako treba.

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #310
Ma nema frke, moram ja nabaviti jednog zagija da ulovim praksu pa cemo skupa nateravat Majka, da vidi kak je to  ;D

 

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #312
Odličan izbor, naravno da mozes letjeti s tom stanicom, ja takodjer letim s takvom.

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #313
Odličan izbor, naravno da mozes letjeti s tom stanicom, ja takodjer letim s takvom.

Super  :) Gledam upravo ovaj tvoj zadnji video, možeš li napisati koju konfiguraciju koristiš za snimanje? Nije stabilno kao od korisnika Majk  ali za moje potrebe i vide nego dovoljno.

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #314
Neznam dali gledas snimke sa Majkove hexe sa 3 osnim gimbalom ili sa quadom. Ovo sa 3 osnim gimbalom je brutalno stabilno, ali kad koristis 2 osi onda ti uvijek malo šeta lijevo desno dok vozis. Ali sad za koji dan idem nabaciti jedan fpv let sa gimbalom i to bi trebalo biti puno bolje. Moj setup je u principu sličan ovome sto mislis kupiti od blackspina. Probao sam par frameova , ali Majkov mi definitivno radi najmirnije snimke i super je za letiti i najbitnije od svega ako ga razbijes sve dijelove frame nabavis kod nas u par dana, nema cekanja