Skip to main content

Topic: Turnigy 9x nasljednik 9X-R (Read 57895 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #30
Vec BK i Mode 1 i 2.


Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #32
Za orange vjerojatno treba malo busiti i turpijati ...
A kasnije ce mozda izaci varijanta koja ima onektor s druge strane.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG



Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #35
Svi moduli za JR bi trebali raditi. Jedino sto imaju vanjsku antenu.
Ja cu vjerojatno uzeti orange pa cemo vidjeti kak to pase i moze li se predelati da koristi unutarnju antenu.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #36
Da li ima neki valjan razlog za koristenje unutrasnje antene?
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #37
Da li ima neki valjan razlog za koristenje unutrasnje antene?

Kad polegnes ne osteti se,
kutija za 9xr metalna pase,
izgled.

Inace ne bi trebao biti neki poseban razlog, vanjska antena je provjereno rjesenje.

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #38
Pakiranje im olaksalo s 1400 g na 1280.

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #39
Mislio sam, da li je ugradjena antena kvalitetnija, bolja po bilo kom osnovu od one koja je na modulu?
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #40
Mislio sam, da li je ugradjena antena kvalitetnija, bolja po bilo kom osnovu od one koja je na modulu?

Da je bez konektora direkt na modul onda mozda bi mogla biti bolja od nasarafljene, no ovako vanjska mislim da je bolja jer mozes podesiti polozaj, i mozes koristiti vise vrsta antena.
Tesko da je taj konektor bolji od navoja.
Vise je pitanje prakticnosti i manja sansa za ostecenje antene, vecina antena strada u kutiji u kojoj se nosi stanica.
DX18 je s razlogom napravio antenu u drsci i extra cvrstu dodatnu.

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #41
Ja sam malo razočaran, "ukrali" su FlySky-u stanicu, Erazz-u firmware (znam pridržavaju se GPL-a), malo izmjenili izgled i potove i napravili modove koje več imam u FS-TH9X i reklamiraju to kao neki sasvim novi proizvod, mogli su onda napraviti i sdcard mod.
Sada imaju veću zaradu jer stanicu rade sami i ne plačaju flysky.
Možda sam imao prevelika očlekivanja ali...

Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

 

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #42
Evo kako izgleda Orange JR modul iznutra.
Neće biti problema oko prilagodbe za unutarnju antenu, samo još treba vidjeti koji konektor je na stanici i nabaviti/izraditi takav adapter.

[attachimg=1]

[attachimg=2]
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG


Re: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #44
Znam danje malo OT ale zankma da li ko koristi high gain antene npr 10dbi kao sto je dolazila s kasens wifi modemom? Naravno omny.



Milos @ Galaxy S3