Skip to main content

Topic: Koristi li ih netko (Blue Bird servo)? (Read 4950 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Koristi li ih netko (Blue Bird servo)?

Reply #15
Imam par razlicitih Blue Bird-a , od standarnih, onog niskog za retrakte do ovih malih i nijedan mi se nije pokazo cak ni upotrebljivim zasada ... Neki deklarirani na 6V cak ni ne trpe tih 6V nego pregaraju nakon 1-2 sata rada. Tako da ih ubuduce izbjegavam u sirokom luku , relativno su skupi u odnosu na konkurenciju, a imao sam samo losa iskustva. Jos treba bit oprezan sa njima da se ne okrene krivo konektor jer nemaju nikakvu zastitu pa odmah pregaraju. Doma ih imam jos par parova razlicitih koje mozda upotrebim negdje na necemu nezahtjevnom, pa ako naletim na neki dobar javim ali zasada nista dobro od njih. Inace uvjek kupujem serva u paru, ali kod blue birda ako ne valja jedan obicno ne valja i drugi.

Da se nadovezem na ovo o GWS servima , sa njima sam imao stvarno sve pozitivna iskustva od malih 7-8g (zaboravio koji su bili ) do ovih nano serije ... Ti su letili jako puno prije nego su odapeli , s tim da su uvjek bili poprilicno precizni i bez trzanja u centru .