Skip to main content

Topic: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!! (Read 210743 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #510
Sva sreća. RC JAZO polomio samo dvije do sada i to mojom greškom. Letio unazad i nisam vidio grm  ::)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #511
znaš kako je s tim grmljem uvijek te iz njega neko zaskoči....ha ha ha
i ovaj je simpa..ima svega 10 šarafa.. sviđa mi se....al još nije poletio pa opet ostaje veliki ALI....
Sony Nex-5n brushless gimbal on Vimeo
 
lp
Toni
 
 

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #512
Viđe ga. Isti moj. ;)
Sada samo Jazavac da nešto napravi za tu seriju :-*

Aparat s ovom lećom 350g. Gimbail najmanje s motorima 200g. Skupi se više od 500g. Biti će to kratak let.
Već sada, bez gimbala, vozim 5-6 min s 5000MAh. Za fotke dovoljno. Ali može se obaviti 2-3 leta isti sat. Skupi se videa za 3 min efektivnog prikaza.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(


Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #514
 :D :D :D

dobre senzore ima ova sova, headlock radi savršeno ;)




Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #518
skoro ko prava ha ha


lp
Toni

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #519
FPVmodels se trudi vratiti poljuljano povjerenje pa su došli na zgodnu ideju...ipak ona snimka s hekse koja prati heli više ohrabruje...

YUN-I on 3D HELI.

lp
Toni


Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #520
Pa jesu li oni normalni?
Dali oni želi preodavati gimbale ili se pokopati još više.
Pa pa je čista katastrofa pa to je i za hobbiste loše a kamoli za nešto ozbiljnijie.
Sve što je tu dobro je kontroler koji oni nisu napravili.
A očigledno im je i odabiri motora žice i broja namotaja isto loš pošto gimbal jako živčani radi što ukazuje na to da nije pogođen dobar otpor po fazi za motor koji koriste.
Zato ja ništa ne govorim i ne krečem u prodaju prije nego imam snimku jer iz iskustva znam da to nije samo tako.
Puno i previše testnih letova sam odradio da bi dobio kakav takav rezultat a šta su oni mislili da će stavi kameru na model i to je to.
Čisti amateri :)


Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #522
Moraš priznati Majk da su ipak hrabriji od Jusijeve ekipe pa su svoj gimbal stavili na 3D Heli. Od Jusija za sada samo naprijed - nazad, ljevo - desno. Ko na jutarnjoj tjelovježbi  u školici.  ;D ;D ;D

lp
Toni

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #523
Ma da sve je to ok ali snimku stvaljaš da bi pokazao kako dobro radi a ne kako loše radi.
Oni kao ozbiljan dučan bi to trebali znati a ne sami sebi raditi lošu reklamu.
Pa moj prvi video sa mojom prvom elektronikom koja nije radila dobro skroz je bolji od ovoga.
A oni se nisu pomakli na bolje uopće a samo time se bave.
Pokrali su ljude sa ovakvim ili onakvim obečanjima i sada nema kineza koji to može napraviviti da radi na visokoj razini stabilizacije za novce koje su uzeli i sada se krumpiraju kako sa onim što imaju napraviti nešto.
Na gimbalima im fali prihvat koji košta koliko i sam gimbal ali to njima očigledno nije važno .
Amateri čisti.
Ali najsmješnije mi je kako sami sebi pokopavaju svakim novim videom i na kraju će počete stabilizirati softverski snimku kako su i do sada radili a velika večina ljudi to ne kuži.

 

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #524
Majk, izgleda da će EU gimbal biti sličan onim renderiranim slikama...

Kaj ti se čini bi li to moglo dobro raditi?

lp
Toni