Skip to main content

Topic: Pomoć oko Bixlera 1.1 (Read 24617 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #120
Zed pravo kaze, 350kn i moze se podici u zg, moze se i ubacit i bixler 2 ako netko zeli.
U zg cca za 5-10dana od narudzbe.

Odg: Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #121
E bas sam se upitao zasto nitko nece Bixlera 2, kolimo bi ispala dvojka ali ARF verzija, dakle sa motorom i servacima ?
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #122
Super je dvojka. 10cm sira krila, ima na donjem dijelu jedan dio plastican, priprema za flapse (treba samo jos dva serva kupit), malo duzi nos da stane FPV oprema (iako je i Bixler 1 prostran)
Jedina mana koju vidim je da mi se setup cini malo slabiji (o ovome ce x5tom vise znati)

Odg: Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #123
Ja koliko sam skuzio, i skuplja je dvojka..

Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #124
550kn je kit, a 650 arf verzija bez reglera.
Da li je za toliko bolja.....

Odg: Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #125
ne znam, ne vjerujem da je toliko bolja..

Ako dodas jos 100 kn za regler, 100 kn za  JEDNU bateriju, i 50 kn za receiver...

Ispadne te bix 900 kn...

 

Odg: Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #126
ja us vog 1.1 kojeg sam danas pokupio stavljam regler 40amp, 2826 6 motor kakav ide na zagia..i jedino trebam prop 6x4.. imam 5x5 i 7x6 ali nemam 6x4..cak mislim da cu mu dodati flapsove...tek tako da vidim kak se ponasa..

Odg: Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #127
za vas koji vec imate opreme je najbolje uzet Bixler 1.1 kit, ako bas zelite veci onda dvojku.
ja nisam imao NIŠTA od modelarske opreme pa sam uzeo ARF (isto od Nea)

Odg: Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #128
ja us vog 1.1 kojeg sam danas pokupio stavljam regler 40amp, 2826 6 motor kakav ide na zagia..i jedino trebam prop 6x4.. imam 5x5 i 7x6 ali nemam 6x4..cak mislim da cu mu dodati flapsove...tek tako da vidim kak se ponasa..

to ce ic u vertikalu kolko oces :)

5X5 ce ti bit ok za prvu ruku, malo brzi, malo manje potiska. za flapse slozit samo izbacis "Y" kabel, znaci ne spajas oba ailerona na isti kanal vec jedan na 1, drugi na 6
ostalo je u stanici slozit mikseve na prekidac  :)

Odg: Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #129
mislio sam ih posebno izrezat i stavit srevace kaio na bixu 2..mozda je to bolje..

Odg: Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #130
mislio sam ih posebno izrezat i stavit srevace kaio na bixu 2..mozda je to bolje..

aaaa, pa naravno! to su onda pravi flapsi i ne gubis postotak odmaka na aileronima. tak sam skoro i ja napravio danas kad sam krpao krila al reko neću, nemam servača :)

Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #131
Eto i mene nazad, jučer mi bila neka gužva, pa se ne uspjeh uključiti u ovo čavrljanje :)
Zed, kak napreduje krpanje? :)
Ja jučer nisam stigao, duže radio, pa ću danas zasukat rukave i bacit se na posao :D


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Odg: Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #132
Skrpao sam sve, pojacao nos jos sa dva karbonska stapica, danas jos detalji :)

Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #133
Uuuu, taj bu bil neslomljivi :)


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Odg: Pomoć oko Bixlera 1.1

Reply #134
ja us vog 1.1 kojeg sam danas pokupio stavljam regler 40amp, 2826 6 motor kakav ide na zagia..i jedino trebam prop 6x4.. imam 5x5 i 7x6 ali nemam 6x4..cak mislim da cu mu dodati flapsove...tek tako da vidim kak se ponasa..

kako mislis dodat flapsove... 8)..i mene zanima... :P....fotkaj..i stavljaj.. :)
Turnigy 9X

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.