Skip to main content

Topic: SD team testiranja (Read 343440 times) previous topic - next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Odg: SD team testiranja

Reply #2190
Eee pa nisam izdržao, gledam ga jučer cili dan u podrumu i slinim.....reko da svršim to i u zrak..... :)


Ima tu još dosta posla dođi slijedeći tjedan da ga još malo pomazimo i deri brale.

Odg: SD team testiranja

Reply #2191
Banga stroj ti je turbo leteci tenk,
to je cvrsto na kvadrat, ima se dojam da bi i covjeka povuklo samo ako se dobro drzi. :-)


 

SD team testiranja

Reply #2192
Fala, fala godinu dana(skupi dijelovi, a jbg njih sam zacrtao) sam ja to smisljo kombinirao te sam zadovoljan kako je ispalo, jos kad vidim da je poletio niko sretniji. Neke stvari sam preterao u cvrstoci sto sto se tice frejma, te sam mogao lakse ali ko ga hebe ako se novi bude pravio vec imam neke ideje. Nista vidimo se kad mi dodje stanica, jos neke sitnice rijesiti i dotjerati i to je onda to. Mislim da ce u buducnosti ici zenmus mali te gopro4 (kad se malo oporavim) te jos jedna batka :) u medjuvremenu ide nex5n i 3osni gimbal s alexom 32bit za škljocanje


Sent from my iPad using Tapatalk
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: SD team testiranja

Reply #2193
nisam skuzil ... kazes 28 min , a na stanici je timer na 18 ... koliko je onda zapravo ..
dx9-xd8-gobac630

Odg: SD team testiranja

Reply #2194
10 min odbroji i dalje broji u - pa bude -18.


10 min je pocetna vrijednost timera, odbrojava na dolje.


Odg: SD team testiranja

Reply #2195
ako je tak , onda je to odlican 5+
dx9-xd8-gobac630

Odg: SD team testiranja

Reply #2196
Ides đurđa poletio i bangin big x8 idemo samo naprid SD Team udaraj
svaka čast :)

Odg: SD team testiranja

Reply #2197
Pa to te ja pitam, rokaj!  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: SD team testiranja

Reply #2198
Izgleda Valpovo ( Vinkovci ) postao centar za testiranje teških letilica... Lako, kad ima dobra inžinjerska kipa. Nadam se skorom susretu i letu. Samo da dan produži  :)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: SD team testiranja

Reply #2199
 Kako si zadovoljan sa zelenim batkama
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

 

Odg: SD team testiranja

Reply #2200
Jos ih nisam testirao cim stane kisa idu u pogon
svaka čast :)

Odg: SD team testiranja

Reply #2201
Ajde onda neki komentar kada to odradis
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: SD team testiranja

Reply #2202
Ukupno vrijeme leta 28min,(bez gimbala i kamere) s 15x5.5 rctimer, 30A regleri, tatoo batka 4s 16000mah 20c, u batku napunjeno 13620mah što iznosi oko 487mah po minuti leta.


Kada sam opteretio x8 s 1kg tereta koji glumi kameru i gimbal trošio je oko 570mah po minuti leta (ft oko 23min)


Danas testovi na 6s....

Odg: SD team testiranja

Reply #2203
Svaka čast lijepo ste ga složili. Da tu bi definitivno bolje legao Xoar 15x5, ili T-Prop ali su skupi - svejedno najbolje rade svoj posao u klasi 15" propelera. Iako ni ovi nisu loši, ja ih isto koristim za probu da prvo uopče poletim stroj.
Ja sam dobivao preko pol sata (31min), sa KW11 Pro (U5), Xoarima 16x5, ali baterije su imale malo veći unutarnji otpor vjerovatno zbog stajanja na skladištu, kasnije nakon jedno 5-6 dodatnih ciklusa su došle do sebe pa se moglo i 34-35min do prve čelije na 3,6V, to je kombinacija sa 2x GensAce 10Ah 6S u paraleli i 6kg poletne mase bez fotića i gimbala.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: SD team testiranja

Reply #2204
Da li je to Graupner stanica, kak si zadovoljan s softwerom/stanicom?