Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1039131 times) previous topic - next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3030
Ma nisam ja bas takva piiii... Pogle, opce neidem u onaj drugi tio hale, on je sav pod alarmom. Ovo nije moje nego od druge ekipe, ja samo imam pravo prolaza. Tako da nije bas zgodno... Ak neko ode u drugi dio i okine alarm, morat cemo se borit sa Bilic Ericem itd...



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3033
Spaljen lik i spaljena lokacija!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3034
ma boli njega kifla, on ima svoju travicu  8) a ostalo su gusti  :D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3035
Zaaakon


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3037
E kolega, povučena ti je ručna na BLHeli  :D :D :D :D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3038
Dobara usporedba....koja je verzija fw na simonik regleru....

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3039
Mislim da se vide verzije,napisao sam na papiriću. SimonK je sa 30.09.2014,a BLHeli sa 13.0. Vidim da ima i novija verzija 13.1,ali bio sam u prevelikoj žurbi da iztestiram da bi mjenjao i instalirao novi BLHeli program.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3040
Koliko je uopće dobro za motor (magnete,ležaje), ovo naglo kočenje  ?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3041
E,to ću ti moći reći kroz neko vrijeme. I ja imam malo sumnji u tom smijeru. Probao sam čak i da stavljam kočnicu na srednju,čak i na najmanju vrijednost. Čak i tada BLheli staje brže od SimonK-a. Možda bi bilo dovoljno da se onaj PWM ostavi na srednjem položaju. I ja mislim da je ovo preagresivno.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3042
Moja savjet da na blheli stavis motor timing na MID jer mislim da oni hoce krepat nakon nekog vremena. Jazavcu je jedan ispustio dusu. E sad da imas naze32 i da aktiviras oneshot125 onda bi uocio razliku ali samo u manual modu.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3043
Jel netko zna kako pojacati roll na quad-u, znaci kad sam imao stari reciever roll je bija jaci tj kad bi na stanici stisnio roll jako bi se quad pomakao a sad kad sam nabavio novi reciever i opet napravio wizarda quada roll mi je slab tj kad pomaknem na stankici roll samo se malo pomakne?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3044
pojacaj si servo hod u stanici  ;)