Skip to main content

Topic: Novi update (Read 32449 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Novi update

Reply #60
Jel sad svima sve proradilo? Treba se sad samo naviknuti na temu ali ok je ovo  ;)
Prijedlog za tekst dolje:
Quote
Flyfreak najveći Hrvatski modelarski forum, sa više od 4000 aktivnih članova centralno je mjesto okupljanja svih kojima je ovaj hobi više od igranja avionima.
Ako ćemo ful gramatički: treba staviti "JE" između "Flyfreak" i "najveći" + treba maknuti ono "SA" (Ako se već piše pravilnije bi onda bilo "s avionima", ali i tada to znači da se npr. ja i avion igramo na livadi, a ne ja avionom.) I da, riječ "Hrvatski" malim slovom. :P

Sorry, grammar nazi  ;D ;D  Inače sve SUPER
P.S. Wespen, poslao sam ti privatnu poruku pa molim te baci oko ;)

Odg: Novi update

Reply #61
citat još uvijek ne radi


LP,
milan
---

Odg: Novi update

Reply #62
citat još uvijek ne radi


LP,
milan
---

Kako ne radi?
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Novi update

Reply #63
Pa ne radi, "učitava se"... koristim Chrome.

[attach=2]

LP,
milan
---

Odg: Novi update

Reply #64
Budem i to rjesio.
to zeza Jquery u Chromu.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Novi update

Reply #65
Još uvijek neke stvari ne rade tj. ne prikazuju se u browseru. Primjer slika 1 kada koristim novi izgled foruma, novi postovi nemaju onu sličicu "novo".
Kada prebacim na stari izgled foruma, sve je tu (slika 2).



Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Novi update

Reply #66
varadero ocisti cache i refreshaj stranicu pa javi.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Novi update

Reply #67
Jesam, ista stvar.
Bit će da je do Chromea, budući da se u Firefoxu sve lijepo vidi i sve radi...ali ja volim Chrome  ;)
IE nisam probavao.

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Novi update

Reply #68
Jesam, ista stvar.
Bit će da je do Chromea, budući da se u Firefoxu sve lijepo vidi i sve radi...ali ja volim Chrome  ;)
IE nisam probavao.



Evo, probao Internet Explorer, barem citat radi. No ikone su i dalje slomljene i u jednom i u drugom browseru.

Ostale browsere nemam... iz iskustva znam da se malo po malo zna nakupiti tih browsera (tor, safari, maxton II, opera, firefox,....). Svaki ima svoje mušice, jedan radi dobro za jedne stvari, drugi za druge. Teško je naći univerzalni browser. Ovaj chrome je nekako najbrži, jedino uzima puno resursa, ali opet.

LP,
milan
---

EDIT: Htjedoh zakačiti screenshot, zaboravih (lijevo: IE, desno: chrome).

[attach=1]


Odg: Novi update

Reply #70
Evo slozio slikice.
Inace bi trebao povuci slikicu iz defaultnog direktorija ako je nema u temi, ali ocito to bas ne radi dobro.
Kopirao je i tamo. Sad bude ok.

A citate cu za vikend ici sloziti, treba jQuery raskopati.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Novi update

Reply #71
 Jedno pitanje; kad odem naprimjer u:
FlyFreak »Natjecanja i događanja »Događanja i okupljanja »Kampiranje i letenje diljem Hrvatske
i kliknem u "Natjecanja i događanja" on mene vrati u "FlyFreak". Dali je to do mog kompa ili... Ako mogu to nekako narediti da nemoram svaki put vrtiti cijelu stranicu?
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Novi update

Reply #72
Da, to je tak.
Natjecanja i dogadjanja je samo grupa boardova, pa te tamo i vrati.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Novi update

Reply #73
OK
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Novi update

Reply #74
Neznam kako drugima, ali meni fali sat na forumu, da li je moguće postaviti sat na forumu
To mi je korisno jer vidim kad sam zadnji put bio na forumu, nažalost ovako neznam,

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C