Skip to main content

Topic: HK 450 pomoc (Read 2452 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HK 450 pomoc

Pozdrav svima,

prije nekog vremena dosao sam u posjed jednog Hk 450 kojeg je trebalo posloziti za let i tako je sve pocelo ... :-)
Na helicu su metal gear servoi turnigy 500(tako nesto) i S3086 za smjer, mislim da mi je najveci problem gyro Hk401B jer nikako ne mogu podesti da se prestane vrtiti u desno pa sam vec poceo sumnjati u njega - probao sam i revers na njemu.
Ima li netko u zapadnom dijelu Zagreba tko se kuzi u sve to i da malo pogleda i da neki savjet iz prve ruke, naravno placam pivu i cevape :-)
Ne znam vise ni sam kaj da gledam, pogledao sam sav joutube i procitao dosta foruma ali ipak treba iskustvo.
Eto, ako neko ima volje pomoci neka se javi.
Hvala unaprijed,
Dario


Odg: HK 450 pomoc

Reply #1
možda nije žiroskop kriv,ponekad je potrebno i krilca na repu ručno podešavati,i moj se heli vrtio u krug sve dok nisam malo repna krilca pomaknuo,znači uzeo sam imbus ključić i to je to,više se nije vrtio,a i žiro sam na stanici podesio jer ima tu mogućnost podešavanja,nekakva kao osjetljivost

Odg: HK 450 pomoc

Reply #2
probaj i još :
1. servo revers na stanici
2. ako ti servo stoji na bumu desno stavi ga lijevo ili obrnuto

dx7
hibrid 480 pro
defiance 285 ,micro 180

Odg: HK 450 pomoc

Reply #3
Ma treba samo podesiti link do repa, tako da elise imaju 2-3° kut kad je servo u nuli
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

 

Odg: HK 450 pomoc

Reply #4
Probao sam podešavati link do repa ali ispada kao da mi treba više hoda za repni rotor.
Budem probao još jednom pa javim.