Skip to main content

Topic: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom... (Read 41355 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #120
Zed ne pričaš dobro.
Što je sad važno što si ti radio ili radiš tj. zašto on mora biti kao ti?
Ljudi su različiti.
Vedro nebo ima problema sa depresijom (to je strašno proživljavat) i njegove reakcije su ovakve. Divim se ovdje ovim dobronamjernim likovima koji daju podršku.
Svaka čast dečki :)


Vedro nebo, gledaj to sa vedrije strane, danas sam i ja zdrobio avijun, polu namjerno, na kraju cjelodnevnog letenja išao sam namjerno, bezobrazno da istražujem granice ... i našao sam  :D

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #121
99% padova koje preživiš u ovom hobiju je zbog vlastite pogreške. Kada bi svi poslije takvih padova kukali i plakali i odustajali na forumu bi bio samo ja (zato sto trenutno nisam u mogućnosti letjeti :D ), a upravo takvi padovi su čar ovog 'sporta'. Onaj tko ulazi u ovaj hobi i misli da kada složi model da neće više morati ulagati u njega taj je lud ;)

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #122
Ako si depresivan zato sto si ubio model dok si ga pokušavao letjeti onda definitivno ne trebaš raditi nista drugo nego možda... igrati šah! Ali Iskrano mislim da Zed pametno zbori. Pa jebemu nećeš opaliti kameru i sve što imaš na model a ni sam nisi isguran jel to sve radi kako treba i još ići letjeti iznad vode!? Kada smiri strasti uložit će tih 400 kn u nove reglere i fpv opremu i letjeti. Dok ih ne kupi uzme si sim i malo vježba za for free.


Baci malo pogled ovdje i vidjet ćeš kako je to bilo u mom slučaju. Samo ovdje se kod tebe radi o 1000 kn a kod mene je valuta u €.
http://www.flyfreak.net/helikopteri/projekt-js-k-6-tt/75/

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #123
Ako si depresivan zato sto si ubio model dok si ga pokušavao letjeti onda definitivno ne trebaš raditi nista drugo nego možda... igrati šah! Ali Iskrano mislim da Zed pametno zbori. Pa jebemu nećeš opaliti kameru i sve što imaš na model an sam nisi isguran jel to sve radi kako treba i još ići letjeti iznad vode: Kada smiri strasti uložit će tih 400 kn u nove reglere i fpv opremu i letjeti. Dok ih ne kupi uzme si sim i malo vježba za for free.


Baci malo pogled ovdje i vidjet ćeš kako je to bilo u mom slučaju. Samo ovdje se kod tebe radi o 1000 kn a kod mene je valuta u €.
http://www.flyfreak.net/helikopteri/projekt-js-k-6-tt/75/


Nevjerovatno. Gle sve što pričaš je pametno i na mjestu
ali
ako to pričaš meni, zedu, ...


Depresija je strašna bolest i ako neznaš o čemu je riječ ovakva tvoja spika ne pomaže, radi suprotan efekt. Čovjek je ekstra senzibilan, ranjiv i svo ovo nabacivanje nekakvom krivicom je pogrešno.
Valjda si sada razumio o čemu pričam?


ili ne?

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #124
Iskreno, ne. Ne znam nista o depresiji i ne prepoznajem simotome. Kako god okrenes biti depresivan radi modela nije opravdan razlog.

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #125
OK, vjerovatno nisi imao priliku vidjeti to kod nekog bližnjeg, saznat nešto više o tome.
Vjeruj mi to proživljavat nije lako, zapravo je jaaaako teško i bilo bi dobro da okolina ne otežava situaciju, nabacuje krivnju, itd.



Čovjek nije depresivan zbog nekog modela ...

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #126
Uglavnom da skratim ovo. Milsim da forumi nisu zdravo mjesto za tako nekoga.

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #127
Cekaj oprosti jel ti Andreje znas moju dijagnozu?
Ne znas...dakle imam svoje misljenje i imam ga pravo izraziti (kao i ti doduse) i stojim iza toga.
Zivim sa sestrom koja pati od depresije i uopce mi se ne da raspravljati o tom jer to nije tema ovog threada...
Ako osoba pise po JAVNOM forumu onda moze ocekivati ovakve komentare poput mojih, tocno?

Sad bi ja trebao analizirati svakog korisnika kako bi mu mogao prilagoditi poruku...nemoj me nasmijavati.
Da nije vozio iznad vode ne bi bio u kurcu vec bi samo promijenio prop i pici dalje. Ovo nije kritika, ovo je savjet!!!
Tako je i MarioMT bio pametan i slagao po svome i sto sad? Ne da mu se vise jer naravno - nije uspjelo.

Jedno je depresija, drugo je common sense...
Stavio je kameru gore da bi mogao poslije to dici na Youtube gdje bi zaradio 5 centi...a kamera je puno skuplja od toga :)

Ja sam razbio modele i modele i nikad nisam pizdio kada sam ja kriv...mozes biti ljut na sebe i to je to!

U finalu utrke u nedjelju mi je riknuo quad i nisam imao priliku pokazati sto sam naucio u zadnjih par mjeseci i to me ljuti.
Idem otvoriti temu.

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #128
Cekaj oprosti jel ti Andreje znas moju dijagnozu?
Ne znas...dakle imam svoje misljenje i imam ga pravo izraziti (kao i ti doduse) i stojim iza toga.
Zivim sa sestrom koja pati od depresije i uopce mi se ne da raspravljati o tom jer to nije tema ovog threada...
Ako osoba pise po JAVNOM forumu onda moze ocekivati ovakve komentare poput mojih, tocno?

Sad bi ja trebao analizirati svakog korisnika kako bi mu mogao prilagoditi poruku...nemoj me nasmijavati.
Da nije vozio iznad vode ne bi bio u kurcu vec bi samo promijenio prop i pici dalje. Ovo nije kritika, ovo je savjet!!!
Tako je i MarioMT bio pametan i slagao po svome i sto sad? Ne da mu se vise jer naravno - nije uspjelo.

Jedno je depresija, drugo je common sense...
Stavio je kameru gore da bi mogao poslije to dici na Youtube gdje bi zaradio 5 centi...a kamera je puno skuplja od toga :)

Ja sam razbio modele i modele i nikad nisam pizdio kada sam ja kriv...mozes biti ljut na sebe i to je to!

U finalu utrke u nedjelju mi je riknuo quad i nisam imao priliku pokazati sto sam naucio u zadnjih par mjeseci i to me ljuti.
Idem otvoriti temu.


BRAVO!, zapravo da, trebao bi prilagoditi pisanje ako želiš pomoći nekoj osobi, tako da bude primjereno toj osobi. Odlično si pogodio srž :)


A može i ovako, samo želiš iskazati svoje mišljenje ako nisi talentiran ili fućka ti se živo za pomoć toj osobi :) bitno da si ti pametno napisao (što zapravo i jesi dosada).

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #129
Da si tu malo duze znao bi kakav sam i da li sam kome pomogao...zato lagano otpiri u troskocima jer nisi osoba koja moze pricati o tome da li ja nekom mogu/zelim pomoci ili ne.
Kad me bas izazivas da budem bezobrazan, eto ti.

Pa pa!

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #130
Zapravo jesam, virtualno sam tu duže (čitajući arhivu) i recimo pročitao sam možda 70% - 80% od svih postova što si tu pisao i mogu ti reći da si vrlo simpatična osoba i uživao sam u tvojim postovima :) i slažem se da si osoba koja želi pomoći i koja je pomagala (to ti je u krvi, društven si), to sam sve vidio-pročitao.  :)

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #131
Ti isto imas dijagnozu ak si isao citat tolko postova :D :D

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #132
 :D 
kad uzmem lijek skoro se ne primjeti  ;D

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #133
Tak i ja vis sad sam normalan

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #134
Sorry ljudi na off-topicu:Gle "Zede" ,tek sad skužim da me nešto spominješ.Kaj tebi nije jasno?O čemu se radi?Kaj si puko?Koji ti je vrag?Halooooo!!!!!!!Nemoj da se ponovo svađamo bez razloga i pametujemo jedan drugom jer me ovo malo razljutilo spominjanja mojeg imena u nečijem topicu bez razloga.Nisi mi jasan i čist u svom naumu.Izjasni se ako želiš da shvatim to kaj te kod mene smeta.Pozdrav