Skip to main content

Topic: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom... (Read 41567 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #165
@Krešo pravi si čovik...Milanu želim ugodan povratak... 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #166
Ma covjek je ful ok, samo ima bad karmu sa kineskim dijelovima. Ali sad me poslusao sto i kako, da nema preskakanja faza u ucenju letenja ovih malaca. Kompliciraniji su u startu od ovih kupovnih sa gps, ali kad ga malo ukrotis zabavi nikad kraja i nikad ti nije dosta batki kolko god da ih imas

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #167
Baš mi je drago da se našla dobra duša i čovjeku uštimala pilu, svaka ti čast Sekile!
Vratite nam Vedronebo!

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2

Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

 

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #168
Milanče hocemo još ovakvih videa, samo drugi puta uzmi monitor! imao sam ja jednog takvog vojnika u vojsci koji je lupao glavom od stol, proglasili ga totalnom budalom, i strpali ga u ludaru,  ja mislim da ni jedan normalan covijek nebi to radio sto si ti napravio,   nekuziš da ovaj sport nije za tebe, hvataj se svega, samo onoga što ima daljinski ne! nekužim vas ljude koji želite da se vrati na forum, zar nam treba ovakva osoba ovdje??

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #169
skale ne trabunjaj gluposti, ne poznas covjeka, ima svojih momenata ali je covjek cisto ok

Sekile svaka cast  :)

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #170
Milanče hocemo još ovakvih videa, samo drugi puta uzmi monitor! imao sam ja jednog takvog vojnika u vojsci koji je lupao glavom od stol, proglasili ga totalnom budalom, i strpali ga u ludaru,  ja mislim da ni jedan normalan covijek nebi to radio sto si ti napravio,   nekuziš da ovaj sport nije za tebe, hvataj se svega, samo onoga što ima daljinski ne! nekužim vas ljude koji želite da se vrati na forum, zar nam treba ovakva osoba ovdje??

A tko si ti da odlučuješ tko nam treba ili ne i dali bi netko trebao biti ovdje ili ne ? Podjele na lude i pametne treba ostaviti političarima.
Spletom okolnosti ili ne čovjeka je zaredalo previše nesreće u ovom hobiju - možda i više nego što jedan letač ima u cijelom svom životu i reagirao je kako je - svatko od nas se drugačije nosi sa problemima.
Ako pratiš njegove objave shvatit ćeš da je Milan jako pametan čovjek i pun raznoraznih ideja i informacija.

Ja sam za to da se vrati što prije to bolje.  :)


Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #172
Gospodin Milan je uvijek bio spreman svakome pomoc,zbog nesretnih okolnosti nakupilo mu se sranja i morao se nekako ispucati,zar cemo tako svakog kad mu postane tesko napustiti,naravno da ne.Tako da ovu izjavu nimalo ne podrzavam!


Milanče hocemo još ovakvih videa, samo drugi puta uzmi monitor! imao sam ja jednog takvog vojnika u vojsci koji je lupao glavom od stol, proglasili ga totalnom budalom, i strpali ga u ludaru,  ja mislim da ni jedan normalan covijek nebi to radio sto si ti napravio,   nekuziš da ovaj sport nije za tebe, hvataj se svega, samo onoga što ima daljinski ne! nekužim vas ljude koji želite da se vrati na forum, zar nam treba ovakva osoba ovdje??

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #173
Milan je skroz OK čovjek i stosta se da dobrog cuti od njega, to je sigurno. 

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #174
Pravog prijatelj poznaš u nevolji, svi oni koji te tapšaju po ramenu dok si im dobar a kad ti je muka bježe od tebe kao vrag od tamjana NISU ti prijatelji! To su ti poznanici.
Skale, nitko te ne tjera da gledaš njegove videe, da čitaš njegove postove ili da se čovjeku obratiš na bilo koji način! Ako čovjeku ne želiš pomoći, nemoj mu ni odmoći.
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #175
Upravo nesto slicno sam htio i sam napisat ali me DJDarky preduhitrio. Skale jednostavno ne citaj i ne otvaraj ono sto te ne zanima ili iritira. Zivi i pusti druge da zive :)

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #176
Milanče hocemo još ovakvih videa, samo drugi puta uzmi monitor! imao sam ja jednog takvog vojnika u vojsci koji je lupao glavom od stol, proglasili ga totalnom budalom, i strpali ga u ludaru,  ja mislim da ni jedan normalan covijek nebi to radio sto si ti napravio,   nekuziš da ovaj sport nije za tebe, hvataj se svega, samo onoga što ima daljinski ne! nekužim vas ljude koji želite da se vrati na forum, zar nam treba ovakva osoba ovdje??

Da, a ja znam jedog koji si je odrezao uho, a sada su njegove slike vrlo cijenjene: Vincent Van Gogh. Nemoj brkati vojsku i ovaj forum, pogotovo ako znaš što znači riječ 'Freak'. Moj način života i pokazivanja u javnosti su moja stvar. Ja se bar ne stidim objaviti video ili napisati nešto što me pati, pa kom' se sviđa okay, kom' ne... široka mu livada.

LP,
milan
---

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #177
Još jednom da se zahvalim svima koji su me podržali. Pa i onima koji ne odobravaju moje postupke. Svatko ima svoje mišljenje. A moji video uraci će vjerojatno biti još ekscentričniji i još šokantniji... ovisi kakav mi bude dan.

LP,
milan
---

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #178
Nadam se da si mogu poželiti ponovnu dobrodošlicu bez da si nešto razbiješ o glavu  :)

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #179
Milance opet si se vratio i opet si se vratio, ocekujes opet sazaljenje od ekipe,lupas si neto o glavu kad ti neko nesto kaze
sto ti nepase, mislim da to nije normalo, i smatram da ako se pojavi jos jedan takav "sokantni" video trebaju te admini potpuno banati sa ovoga foruma i sa yt kanala i prijaviti ustanovi koja je specijalizirana za takve slucaje kao sto si ti da ti pokucaju na vrata.  Eto toliko od mene za tebe i ekipu koj podrzava tvoje lupanje glave!!