Skip to main content

Topic: Opet nešto za "oživiti" Extra 150 cm raspon krila  (Read 14716 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Opet nešto za "oživiti" Extra 150 cm raspon krila

Reply #30
.. malo duže suši ljepilo.. hehe oslabilo sunce .. gornja zadnja strana trupa "obučena"   :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Opet nešto za "oživiti" Extra 150 cm raspon krila

Reply #31
Meni pomogne fen za kosu da ne čekam, a neki mogu jednostavno jednu  8)  dok se ne osuši.

Odg: Opet nešto za "oživiti" Extra 150 cm raspon krila

Reply #32
.. na redu prednji gornji dio trupa .. izrada iz više letvica .. kad se završi i obradi bit će izrezan poklopac mjesta za rezervoar ..
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Opet nešto za "oživiti" Extra 150 cm raspon krila

Reply #33
.. na trupu još koji dan posla.. radovi idu dalje ..  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Opet nešto za "oživiti" Extra 150 cm raspon krila

Reply #34
.. radovi polako napreduju.. gornji dio trupa ostaje još samo izrezati poklopac prostora za rezervoar., pa na donji dio trupa ..
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar


Odg: Opet nešto za "oživiti" Extra 150 cm raspon krila

Reply #36
Bio sam danas u majstorskoj radionici i vidio uživo dosadašnji tok gradnje.
Mogu reći da još bolje izgleda nego na slikama. Model se rađa kao Feniks iz pepela.

Odg: Opet nešto za "oživiti" Extra 150 cm raspon krila

Reply #37
Žele pokušavam Te dobiti ali uzalud ....pročitaj poruke ...hvala...svima sorry for offtopic
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Opet nešto za "oživiti" Extra 150 cm raspon krila

Reply #38
Opa Zlatane....ide to polako prema prvom letu.....lepo-zgledi....

Odg: Opet nešto za "oživiti" Extra 150 cm raspon krila

Reply #39
Hvala majstori .. idem dalje sa donjom stranom trupa .. krila pričvšćena , u izradi donjipoklopac trupa na krilima ...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Opet nešto za "oživiti" Extra 150 cm raspon krila

Reply #40
.. odmor od fizičkih aktivnosti..  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Opet nešto za "oživiti" Extra 150 cm raspon krila

Reply #41
Evo da se i ja javim kao prvobitni vlasnik to je bio moj prvi projekt i napokon če i to poletiti zahvljujuči vještim rukama iskusnog majstora. Molio bi ako je ikako moguče da prisustvujem prvom letu bilo bi mi jako drago da gledam tu pilu na dijelu.Ako trebate kakvu informaciju od mene čujemo se.Pozdrav iz Đakova Tomislav

Odg: Opet nešto za "oživiti" Extra 150 cm raspon krila

Reply #42
Evo da se i ja javim kao prvobitni vlasnik to je bio moj prvi projekt i napokon če i to poletiti zahvljujuči vještim rukama iskusnog majstora. Molio bi ako je ikako moguče da prisustvujem prvom letu bilo bi mi jako drago da gledam tu pilu na dijelu.Ako trebate kakvu informaciju od mene čujemo se.Pozdrav iz Đakova Tomislav

Pozdrav Tomislave , poletiće majstor Miha  , još koji dan posla da se neke stvari malo ojačaju , nešto doradi pa može kod Mihe na završnicu . Ostat će mu izrada kabine i poklopca nosa .. na trupu još jedan dan posla , pa lakiranje i dotjerivanje sitnica da sve funkcionira sigurno  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Opet nešto za "oživiti" Extra 150 cm raspon krila

Reply #43
Odlična obnova,kaj reči nego samo pohvale ;) :)

Odg: Opet nešto za "oživiti" Extra 150 cm raspon krila

Reply #44
Odlična obnova,kaj reči nego samo pohvale ;) :)

Hvala Mario, ne bi rekao obnova  dogradnja uglavnom na trupu a i na svemuostalom što zahtjeva dorade  :)

. još donji zadnji dio trupa i neka ojačanja na trupu pa fina obrada i lakiranje ..
 
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar