Skip to main content

Topic: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA (Read 102547 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #91
Evo da se i ja pohvalim, složio sam ih 9 ukupno, 5 je otišlo u zagorje, jedan testni, jedan sa turbom, jedan sa 350w i zaig M.
Jedan od zagorskih je sa 160w 2s 8x6, ima 800 gr potiska a težak je 520 gr RTF, dobar je za početnike, snaga je ali max brzina ne prelazi 70 km/h. Opet je za jedrenje puno lakši.

 

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #92
evo još jedan :)

Zagimanija is in the house!!!

zahvaljujući Plavom :)








Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #93
evo dokazi a ne obečanja ;D
jednom rukom snimam drugom vozim, a vjetar znate kakav je danas puhao
 
zagi M konačan test.MP4
 
 

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #94
Taj tvoj obrnuta strela Zagi me podsjeća na klingonski Bird of Pray... ;)  još samo cloaking device i to je to... 8)
 
Toni

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #95
Drugi pokusaj rezanja propao  :(


Naravoucenije:


"UVIJEK I STROGO SE DRZI UPUTSTVA!
Da je nesto moglo da se uradi brze a da se ne odrazi na kvalitet vec bi bilo odradjeno.
Nisi ti toliko pametan koliko mislis!"


Ovo vrijedi u mom sllucaju.


Elem, nisam isjekao stiropor kako je receno, vec sam ostavio malo duze i malo mesnatije sa strana,
pa je onda rezanje islo malo sporije, zica se vise zatezala i ... Nisam zadovoljan.
Eksperiment se ponavlja danas :)

Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #96



Moze neko da komentarise ovo sto sam uradio do sada?
Servoi su TG9, prijemnik je 6ch za HK stanicu 2.4GHz, baterija je 1600mAh.
Motor koji je namijenjen je TowerPro 2406-21 sa 18A ESC-om. Propeler je 7x5 GWS.


Pitanje:
Kako montirati motor? Da li ga je potrebno postaviti pod nekim uglom u odnosu na
neku od osa?


Hvala unaprijed!


P.S.
Nemojte obracati paznju na nered. To je tzv. kreativni nered. :)
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #97
Dobro si to složio, motor stavi točno u sredinu i ravno, ne treba nikakav kut. Ako ga nakosiš gurat će ti u stranu ili dole, to je samo krilo pa je osjetljivo na guranje u koso.
Vidi dal ti je težište na 210 mm, ako je podigni elerone malo gore prije prvog  leta. Stavit  ću ti sliku svojih kasnije, il sutra ujutro.

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #98
Mislim da bi bilo bolje da ga prvo obljepiš s pakirnom trakom a onda stavljaš elektroniku ali model izgleda dobro

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #99
Vidim svi ste nesto zapeli za ta leteca krila pa evo vam malo ozbiljne konkurencije;
Projekt "TurboZagi" raspona 2,4m , pogon 2400W, elisa 18×12, jos nisam siguran kako ce se lansirat ali iz ruke definitivno nece biti pametno....evo par slika, krila su iz 4 segmenta, stiradur....ovih se dana hvatam posla  8)

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #100
Mašala to je znači rukavica je bačena.Jedva čekam da vidim prvi let.
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/



Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #103
Imam ja viška od dice peticu he, he.
Na koliko čelija misliš voziti i koliko je to kv mislim da sam vidi 280 ali nisam siguran?
I otprlike kolike brzine očekuješ?
Sve u svemu sretno rukavica je bačena nema što SRETNO :)

Pozdrav od lije

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #104
za pocetak ide na 6S a ako ce bit prespor onda ide 10 unutra, nema tu oces-neces, moras  ;D