Skip to main content

Topic: Problem s quadom-neravnomjerno startanje motora (Read 3836 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Problem s quadom-neravnomjerno startanje motora

Reply #15
Čitao sam nešto o Blheli, i niš dobroga, spore reakcije, motori ne rade dobro. SimonK je puno bolji. U biti meni su najbolje stoci postavke koje imaju Plush-evi i "obični" Multistari.

Ove BiH htio složiti jer su mi baš taman, pa makar nekome i platio, al bez lemljenja, preko ovog adapter kabla s linka, ak ko ima, hoće, plaćam

Odg: Problem s quadom-neravnomjerno startanje motora

Reply #16
buraz di si to citao za blheli  ;D

Odg: Problem s quadom-neravnomjerno startanje motora

Reply #17
zagorec baš obrnuto .iz iskustava jedino što dobro radi je BLheli .meni se pola reglera raspadalo sa simonom .totalna dishronizacija u radu (nije bilo moguće letjeti ) .sa blheli pjevaju .malo proguglaj.


http://www.youtube.com/watch?v=MmW75O1sIqA




'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Problem s quadom-neravnomjerno startanje motora

Reply #18
Kad upišeš u google bl heli problem, ima nekoliko zanimljivih tema.
Uglavnom, ne valjaju-točka

Uglavnom nisam ljubitelj kupovanja nečega novoga, odličnoga, naprednoga i onda to rastavljati, lemiti i ne znam štogod
Uzeo sam ih, ne rade dobro, u usporedbi sa stock Multistarom (ne znam kakav fw imaju), nula, u usporedbi sa stock Plushom (isto ne znam kakav je original fw)-nula

Ostalo nisam isprobavao, al sa Blheli da motori daju gas i startaju kad oni hoće, u leru na ravnom jedan stoji, a ostala 3 se vrte svaki sa različitim okretajima-to još nisam vidio, ta trzanja motora kod arm-anja kod da bude nešto crklo itd-to ne valja

Odg: Problem s quadom-neravnomjerno startanje motora

Reply #19
ok, sretno  ;D