Skip to main content

Topic: programiranja sinthi prijemnika corona (Read 2108 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

programiranja sinthi prijemnika corona

daje molim vas...nece me nista u zadnje vrijeme...dobio sam novi prijemnik Corona RP8D1 i izgleda da sam toliko glupav da nemognem shvatiti kako da ga programiram da mi prihvati frekvenciju..pa ako biste mi mogli ukratko reci sto da napravim...
i pokusal sam par puta i nije mi htjelo...
i daska ce letjeti ako stavimo motor

Odg: programiranja sinthi prijemnika corona

Reply #1
1. Uključiti stanicu na željenom kanalu...
2.Uključiti prijemnik, pričekati 10-tak sec i onda pritisnuti onu malu tipku za podešavanje..držati stisnutu dok LE-dioda ne trepne 3 puta..onda ODMAH otpustiti pritisak
3. nakon toga brzo još jednom kratko pritisnuti...
dioda počinje ubrzano treperiti, ugasi se na sekundu-dvije i opet upali trajno, servači trznu u početni položaj .. lock !


Ako ti ne uspijeva ovako, sve ponoviti isto, ali pod 3. umjesto jednom kratko, pritisnuti dva puta kratko. neki prijemnici imaju tu foru, zasigirno je drugačiji SW.


podešavanje failsafe slijedeći puta..


Damir

Odg: programiranja sinthi prijemnika corona

Reply #2
ne bas jednostavno,
ja samo ukljucim predajnik a zatim prijemnik,par sekundi sacekam !!!

 i VOZI MISKO !

ALi ne COrona

Odg: programiranja sinthi prijemnika corona

Reply #3
ovo doista neide..ja ukljucim prijemnik-dam napajanje,i on dva puta Trepne sam bez mog podesavanja i onda svjetlo ostane trajno upaljeno...nakon toga nist samo ustaje upaljeno..ja onda stisnem malo duze ono dugme SCAN i onda ono zatrepti 2 puta i onda nakon 1sec trepne jednom ,zatim ja stisnem kratko jednom i on ubrzano zatrepti i svjetlo jednom trepne i ostane trajno upaljeno....i nakon toga opet nist :'( :'(
i daska ce letjeti ako stavimo motor


Odg: programiranja sinthi prijemnika corona

Reply #5
Ako je nakon uključenja svijetlo trajno upaljeno to znači da je Ok i servači bi trebali raditi !?! :-[


@I.Iowa : radi se o podešavanju kanala na 35/40 MHZ prijemniku, a ne bindanju na 2,4


Damir

Odg: programiranja sinthi prijemnika corona

Reply #6
a hvala vam decki na savjetima....sad evo spremam se da trknem do PZD da mi to on uzivo objasni...ali hvala vam doista.....nest mi ovaj tjedan neide nist od rke......... hvala ti Diogen
i daska ce letjeti ako stavimo motor