Skip to main content

Topic: Outrage Fusion 50 FBL (Read 28773 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #90
U krajnu ruku, i da netko kupi heli (konkretno Fusion jer tu o njemu raspravljamo), leti ga recimo godinu dana, i da prestanu proizvodit dijelove, pa i da firma propadne, kaj sad, izletio si se, izubijo ga, popravio i zamjenio dijelove (dok ih je bilo na lageru), hitiš sve kaj ti je ostalo u smeće ili ostaviš za uspomenu i setup prebaciš na nekaj drugo.
Ionak svakih par mjeseci dolaze novi modeli, a ovo sve staro je "smeće i loše"
MAK Zapad

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #91
E pa to cijenim :) :) :) :)

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #92
Mislil sam na wespenov odgovor 8)

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #93
E, super! Ajmo sad svi ljepo na piće :). A kasnije na livadu :). Ili obrnuto.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #94
more, samo ja nemam s čim letit :D možda mi mrle iznajmi svoj 550... 8)

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #95
garantiram da cu iskemijat sve na njemu da fercera kak spada... a kaj se tiče  parčića bit će mi ih dovoljno za leto dana!!! ;D a za ta sva sranja sa zupčanicima sam znao, makar su ih navodno dobro posložili sad... neki ih ipak i dalje cijene... meni se svida jako ko platforma, ko zna mozda bas ja piknem heben kit, a možda bas totalni promašaj, sto pak opet cisto sumnjam... bar bum dobil ručnik da se morem obrisat kad popysdudits kad nekaj nebu valjalo... :D

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #96
Vecina problema sa zupcanicima je zbog poddimenzioniranja za motore od preko 3.5kw, ili ako hocete, stavljanja prejakog motora i prevelikih sablji, bar sto se tice zupcanika za torq tube.
Stavis normalni motor i nece podrobit zupcanike. Malo pripazis na gain kod namjestanja governora.
Puno ih je imalo problema zbog CC kontrolera koji je na prevelikom gainu drobio main gear.
Ili uzmes metalne pa ih upasiras, ili od t-rexa, samo sto su skuplji, pa se malo potokari ubaci neka puskica i sve se to moze, stavis delrin cnc main i to je vjecno ... Repna cijev pase od aligna ...
Frejmove sam vec skenirao, a pripremu za CNC cu napravit kad bude trebalo.
Mislim da dijelovi nece bit problem.
Nije da ih branim, samo kazem da nije to promasaj kupit obzirom na omjer cijena/dobiveno uz malo volje oko podesavanja.
A i robi ima pravo, s obzirom na cijenu setapa za taj helic (kit kosta ko dva kvalitetna servoa) cijena kita je smijesna, a setup ti ionako na kraju ostane.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #97
Jos malo pa cu ga narucit.... Posto ce prvo bit 6s, ostat ce.sve stock, kasnije cu uzet onaj slant cnc. E sad, pošto imam t8fg, htio bi probat sa cgy750... Prvo- preporuka od čovjeka koji tera fino helice.... Drugo kompatibilan sa stancom... Sbus... Jako povoljan sa receiever om na fast ladu.... Dobio sam dojam od svih koje sam gledo da helic ima ''prirodnije" kretanje, tojest eflybar, samo sa jednostavnim setupom i savrsenim letenjem... A modova ustelanih na stanici kolko hoćeš, makar bum koristil 2max 3...  Bobby watts (kolko god se vidi da ga reklamira) ga je jako hvalio i opisao... Drugi provjereni mi je beast... Iako sam primjetio taj osjecaj zakeljenosti u zraku, jako je kak veli robi1 digitalan... Super on radi i sve ali... V- bar mi je heben, samo to bi jednog dana za sedamsto ;)

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #98
A sto si bas za Fusiona zapeo?
Nije bas za 6S radjena makina.

Sto ti fali nekoj cistoj 550 klasi?
Trex 550, GAUI X5?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #99
Ide on na 12s, a imam 550 koji je na bubnju... Super helic, makar se hocu priblizit sedamstotki... Iako mi je jedna sinoc zapela za oko na fast ladu, je v2, ali ovak cu sve pripremit za bolji kit, ovaj je 550 baksa ali radije bit spreman za prvu pravu sezonu letenja, mislim da bu ovo za pocetak ok... Lopate sam vec narucio 600... A siguran sam da bu sve pet za start na 6s jer je tezak ko drex 550,


Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #101
A u qaru, brijo sam da je skuplja, valjda bu zdrzala tjedan dva... Fakat bi ju uzeo, kaj nije bila skuplja prije?

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #102
Nemam pojma jel su bili skuplji...ali ostao sam impresioniran sa njima na 3D mastersu.

Kvaliteta u rangu Aligna i GAUIA.
Nije se nista raspalo u zraku, piloti su ih skrsili par komada... cak su i neocekivano dobro prosli pri crashu.
Dijelova ima na HK i na 2-3 online ducana (znaci tu si slicno kao i sa Outrageom :) )

ukratko
Frame filozofija i servo layout od Mikada, znaci jebenica.
Glava Compass tj. DFC. ili klasika sa Swash guideom po zelji.

Ako se mene pita best of both worlds.
Mikado dizajn ne Extreem Logaca je uvijek bio prema sto laksem helicu tako da nemres tjerati divlje head speedove i smackati sa njima kao sa ovim novo dizajniranim modelima (Trex 700 V3, GAUI X7, 7HV, Rush, Logo Extreeme i ostali)
Ali je zato layout servaca i filozofija frejma super.
E tu je KDS nakeljio DFC glavu i pojacao kljucne dijelove frejma i vrti ga misko koliko hoces.

Jedino sto ih je Ralf iz Mikada popreko gledao kad je prolazio kraj njihovog satora  ;D
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #103
Čak i ja bih prije uzeo KDS-a nego Outrage-a  :)
Nije mi uopće na pamet pao
MAK Zapad

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #104
Biber ljudi, biber... Aj cekaj da vidim kaj bu s 550... Kad uzmem innovu, trebaju mi esc i motor odma, a imo sam u planu cgy, stvarno ga drzim da mi treba a ima ga povoljno s rx om... Ovak trebam ipak manje love i opet bi bio zadovoljan za početak, ipak je to veće od 550. Onda bi uzeo polako motor i regler i sve spremno za 700. Outrage dolazi sa crnim zupcanicima na repu i dobrim zupcanikom na sebi. Tak i tak cu kupit slant. Al kad bude 12s. Moci ce se zbidat ne ebayu svakaj, ko zna kaj bi mi se moglo svidjet kroz vrijeme ce se pojavit i trex 700 V3