Skip to main content

Topic: Pomoc - Punjac za futabu 7c (Read 2602 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pomoc - Punjac za futabu 7c

Molim pomoc,
stigla mi Futaba 7C ali sa punjacem za americku mrezu, moze li mi netko reci, ako zna, koji punjac da uzmem ili postoji neka mogucnost sa transformatorima?
U struju se stvarno slabo razumijem pa ako netko zna, bio bi zahvalan na pomoci.


Dodatak: Rijeseno, nasao adapter.



Odg: Pomoc - Punjac za futabu 7c

Reply #3
Vec su narucene dvije nove baterije, bas te :)

Iskreno prvo sam htio DX7, ali je bilo nesto malo komplikacija oko narucivanja pa sam se odlucio za Futabu, te dvije stanice dosta ljudi hvali pa sam se eto prema tudjim misljenjima odlucio za 7C, ne mogu jos reci dojam, jos proucavam :) . Al cini mi se super i ne previse komplicirana. A i ima dobar video tutorial na Helifreak-u.

Kupio sam ju preko RC-Monstera iz Đakova za 1950KN.  Stanica, prijemnik, punjac, fail-safe prekidac i spagica za oko vrata :)

Odg: Pomoc - Punjac za futabu 7c

Reply #4
Dobra cijena, a imaš i garanciju:)
Ja sam super zadovoljan, mada bi sada uzeo ili DX7s ili Hitec Aurora. naime reciveri su im skupi i hvala bogu na Orange reciverima s HK-a, te napokon Futaba 3 gramskom 4 kanalnom reciveru, jer od mikro recivera nisu imali niš'.
Sada se mogu upogoniti i male stvarčice do 40-50grama.

Uglavnom ako zapneš ako mogu pomoći sam javi.


Odg: Pomoc - Punjac za futabu 7c

Reply #5
Da, i mene je malo iznenadila cijena prijemnika al i to sto kazes, orange nije skup. Hvala na ponudjenoj pomoci, ak zapnem, javim se sigurno. Sad mi je lakse kad znam da ima jos ljudi sa 7C  :)