Skip to main content

Topic: Outrage Velocity 50 (Read 56038 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #90
Samo update, složena glava. Fenomenalno mi je kako je glava programabilna, može se spustiti ili dići na osovini i na blade gripovima je moguće odabrati 2 rupe. Kad sam za probu sastavljao glavu, nisam podmazao dampere. Rezultat je taj da je skoro nemoguće izvaditi spindle iz kućišta glave...  :D
Glava izgleda baš lijepo i paše na T-Rexa 600 (pretpostavljam i 550?)

Sastavio sam obje strane frame-a, šarafi su jako kvalitetni i čvrsti, ali jako jako nauljeni, tako da je potrebno sve oprati u alkoholu prije stavljanja na heli (osim samonavojnih koji idu u plastiku). Jako mi se sviđa dizajn frejma, pristupačnost i raspored komponenti. Frame je jako uzak, valjda su htjeli težište držati što bliže osovini. Motor neću još ubacivati dok ne nabavim Spektrum backplate senzor.
Svidjelo mi se što se držači canopyja ne drže direktno na frameu, već su ubacili "breakaway tabove", komadiće karbona između držača canopyja i framea koji pucaju u slučaju kreša.

Danas sastavljam rep i to je onda to, čekam da stigne elektronika.

Moram još jednom napomenuti da je kit toliko fenomenalno složen da je to čudo, sve je lijepo posloženo u vrećice ili spužvu, manual se lako prati, ubacili su i podloške za šarafe (koji su kod ostalih proizvođača aftermarket upgrade), u svom kitu sam dobio hrpu update-anih dijelova (ono što sam dosad primjetio su držači canopyja, rezervoar, swash i još neke sitnice).
Baš mi ga je gušt slagati, sve je veliko, pristupačno, precizno.. Fotke stavim danas navečer
MAK Zapad

 

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #92
a legende ste  ;D
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #93
ovaj puta na pravom mjestu

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #94
Prejebeno... Pretegao sam šaraf na bellcrank assemblyju i pukao je... Sad moram naručiti osovinu za bellcrank assembly i rastavit cijeli frame (to je bio zadnji korak na sastavljanju frejmova)
E kak sam lud sad...
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #95
Kaj su ti drrhtale ruke od uzbudjenja? :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #96
Ja sam jucer malo gledao dok se to slagalo..majko mila koja gromada. Pa canopy je velicine 450-ke..u svakom slucaju jedva cekam da to malo zaprdi  :D

U potpunosti te shvacam sto se tice pretezanja..psmtr!
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #97
 :)

Poslao mail Outrage-u jer taj drek ne vidim nigdje za kupit... :-\

A nije mi jasno kak sam ga uspio pretegnut, imao sam osjećaj da ima još navoja...
MAK Zapad


Odg: Outrage Velocity 50

Reply #99
:)

Poslao mail Outrage-u jer taj drek ne vidim nigdje za kupit... :-\

A nije mi jasno kak sam ga uspio pretegnut, imao sam osjećaj da ima još navoja...
to ti je ono kad mislis ajde jos cu malo da se ne otpusti i onda cvik..samo da nades taj dio i bit ce dobro
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #100
Kaj je ostal šaraf bez glave unutra ? Možda se da izvaditi bez oštečivanja osovine ili....... neznam kak izgleda daj pofotkaj možda se da izvaditi
Trex550E manji ali BRŽI I ŽEŠĆI od wespenove
600-tke.....ali uskoro više ne ČUDO je na putu

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #101

Bas da vidimo kakav im je support. Nisi stao kad je trebalo  :P

 :D


to ti je ono kad mislis ajde jos cu malo da se ne otpusti i onda cvik..samo da nades taj dio i bit ce dobro

A da, točno to... Tražio sam po shopovima po part numberu, ovako onako ali ništa, pitao na helifreaku i lik mi dao link :) Zadnji komad na stanju :D

Kaj je ostal šaraf bez glave unutra ? Možda se da izvaditi bez oštečivanja osovine ili....... neznam kak izgleda daj pofotkaj možda se da izvaditi

Da, pukla glava, šaraf ostal tranu... Ma to ti je mali šaraf, 1.5mm, mislim da nema šanse da se to iščupa van.. Mogu fotku stavit popodne
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #102
nema veze kaj je 1.5 mm poslal sam ti pm
Trex550E manji ali BRŽI I ŽEŠĆI od wespenove
600-tke.....ali uskoro više ne ČUDO je na putu


Odg: Outrage Velocity 50

Reply #104
Simpi majstor kakvog nema, hvala još jednom! ;)
MAK Zapad