Skip to main content

Topic: Odg: Kanal preljevnica (Read 92058 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #120
kaj reci..odlican dan..nebi covjek rekao da ce biti kolona automobila a jos vise aviona i helica u zraku..

da,sigurnost prije svega i trebat ce dogovoriti neka pravila no cini mi se da je ekipa svjesna svega i da nece biti problema s time. i dat cemo naputak ekipa da avanturisticke precice a la Boris izbjegavaju hehe (osto jadan u blatu...da mi je samo znati koji je put on tamo vidio)..

rostilj..naravno..master chef je jos jedan u igri pa ruku nece falit..a novaca za meso i cugu cemo vidjet..ali, neka se dimi dok se leti

mjesto kao mjesto je odlicno..zaista ogromna livada koja je vrlo blizu i jezera (koje nije duboko i nema zlih zivina unutra-znam to mjesto s partijanja i ribicije) tako da letaci ali i brodomaketari imaju super mjesto za okupljanje i druzenje

kaj se tice mojeg letenja..zlo i naopako...prvi put mi poletel spori i let je bio sasvim ok..drugi put sam se bahato pozurio i kao mogu ja to bacih cessnu iz ruke i naravno, slagao sam je cijelo popodne  :-[ ode elisa i prednji kraj (poklopac motora)..no nema sanse da me obeshrabri..vec je sredena, ojacana, s izmjenjenom citaj smanjenom tezinom nosa i oboje smo spremni za sutra..ma da i kisa pada idem poleti s njom jednom kud puklo da puklo..nadam se ne vise nista na avionu  :D

uglavnom, totalno iznenadujuce spontano okupljanje, uz jako puno modela i pilota. neka se tako i nastavi.


a kaj se mene tice, ko god je zainteresiran, sutra se leti (ok ok ak buju sjekire padale nebumo glumili gljive na livadi) ali robi i ivek, ak ne na savi i ako se ekipa nebu skupljala mozemo mi negdje po kvartu malo letat

eto, divna subota i divan maiden..cak je opet letna cessna, rekli bi, nisam je jako tuko  ;D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #121
di ce biti objavljene slike iz onog veeeeelkog objektiva
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #122
Tu čim se prvi puta dogodi ;D
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #123
dogodi kaj? zbunj :D
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #124
barbecue
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #125
:D :D
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe


Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #127
a tvoj film3?
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe


Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #129
pojma neam! zato pitam :D
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #130
izgleda da cu ja morat pravac Zagreba  :)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote



Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #133
divota! niko nije pao, svi modeli citavi! vidi se na filmicima ak neko ne vjeruje :D heheheh
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #134
Super filmovi super atmosfera ;D ;D ;D
Lijepo bi bilo to ponoviti :P :P :P
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C