Skip to main content

Topic: Još jedna nova heksa - NAZA (Read 13861 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #15
da nisam napomenuo prvi probni let je bio u stanu jer se nismo mogli docekat jutro :-)
malo se firange njihale ali letio je prvi put u stanu ;)

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #16
Ma super je to Josipe. Djeluje dosta stabilna. Samo pazi na one modove i prelaske iz lebdenja u malo žešće jurcanje da ne bi bilo nismo znali.  ;)
 
lp
Toni

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #17
stvarno lijepo i mirno :)

izgleda jako FPV friendly

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #18
odlicno ja sam isto uzeo nazu nazalost nisam snimio ali sam potrosio jedno 8 baterija sva moguca testiranja kao kinezi :D i onda mi je otisao motor koji je vec bio sumnjiv duze vrijeme prvo proklizala osovina pa sam nesta prepravljao ali bezuspjesno motor se tesko okrece. U startu kad sam ih kupio regler na tom motor je uvijek bio vruc i doslo na naplatu sad kad je naza stigla i kada je kk otisao u zasluzenu mirovinu. naza je stvarno predobar kontroler nebo i zemlja nasparam kk :)

e sad to s gainovima mi i nije bas jasno kako najbolje ustimati vidim da ima opciju da preko stanice kotroliras gain x1 i x2 to trebam kablove spojit.

e sad koji su bitni gainovi tj koje podesiti da kontorliram preko stanice imali netko otpilike podesenje pa da se onda probam igrati oko njega +/-.

u svakom slucaju kako god stavis leti super sad su mi manje bitni gainovi a vise taj motor koji je potrebno zamjeniti pa ako netko ima viska neka se javi na pm
u pitanju je motor rc timer bc2836-9 880kv
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #19
hvala,hvala toni,e neznam ti stvarno jer kak davor kaze hover mi je uvijek u sredini palice,svaki put kad palicu stavim u sredinu on tu ostane na toj visini,samo jos gain za vertikal moram rijesit jer kad ga gurnem naprijed ode gore a kad desno ili ljevo ode dolje,ima dva gaina za vertical,ali je vrlo stabilan naza radi svoj posao jako kvalitetno bez nekakvih stelanja na kompu i mucenja.

stavi si gainove pitch i roll na potenciometre, pustis ga u hoveru pa ga gurni napred i ako penjeili pada smanji ili pojacaj tu gain te osi, isto tako i za roll os
kad stavis te kako trebaju biti idi na vertical gain, bacaj ga gore dolje i gledaj na koju se visinu vraca, ako previse pliva pojacaj ili smanji


Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #21
Uskoro ćemo probat kako radi stabilizacija kamere, čim ga malo uštelamo, balansiramo sve i tak...

e jedno pitanje.. spineri mi nisu u centru, a kao uzeo sam komplete za te motore, svi ih tamo hvale na hk, a oni idu simo-tamo pol milimetra.... kako to riješit?

toni: uzeli smo jače motore, nikad ne znaš, možda napravimo hexu ili stavimo veći teret na quada... mislim da je u hoveru oko 1/3 gasa, možda malo više

uglavnom ti motori mogu bez problema tjerat i veće elise, sa ovima manjima esc se uopće ne griju tako da, mislim da smo dobili ok kombinaciju snage, potrošnje i iskoristivosti

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #22
Molim neke komentere, prijedloge, gainove, setup... bilo šta?

Mislim kad stavimo serve na gimbal da bu jako dobro...

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #23
kakve prijedloge bi ti?? meni ovo izgleda jako mirno  :)

kakva je to kamera gore?
onak zna razvlačiti sliku u kutevima kad brzo mijenjaš kadar, to radi kamera ili ?

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #24
ovo je youtube stabilizacija pa malo pumpa ;)
inace je sasvim ok, leti ko bebica

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #25
go pro je kamera. ta youtube stabilizacija samo jos pokvari snimku,u hd-u izgleda perfektno,nema vibracija nema tresnje
cekamo serva da dodu pa cemo isprobat nazu sa stabilizacijom za kameru
a sta se tice naze leti kao da ima gps.  :D

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #26
... ma izgleda odlicno!!
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #27
go pro je kamera. ta youtube stabilizacija samo jos pokvari snimku,u hd-u izgleda perfektno,nema vibracija nema tresnje
cekamo serva da dodu pa cemo isprobat nazu sa stabilizacijom za kameru
a sta se tice naze leti kao da ima gps.  :D

makni stabilizaciju na youtube, bas usere snimku
serva uzmi sa sto vecom rezolucijom

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #28
da, zbilja izgleda stabilno ko cigla ....   ;) ;)
neznam kak si to uspel ali za svaku hvalu ....
dx9-xd8-gobac630

Odg: Još jedan novi quad - NAZA

Reply #29
i da , kaj mu dođe auto -pilot , kaj mu omogučava ta funkcija
dx9-xd8-gobac630