Skip to main content

Topic: ajmo ajmo hrvatska.... (Read 18632 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #45
e pa ne slazem se stipe. i ja planem lako. a planuo sam i 91 kad sam pozelio da imam i repku i lepu nasu i more i posao i normalan zivot. da navijam? za koga? tupavu nesposobnu NOGOMETNU repku? za debile koji nisu nis koristi i koji trose moje i nase  novce za svoju nesposobnost biti vrhunski sportas? za to da navijam? da mi ta ista repka ide u drugu drzavu jer je tamo kao bolje? mi sa zemljom kakve nadaleko nema, sa morem i planinama sumama friskim zrakom i pitkom vodom..za to da navijam?

razumijem ja uzitak navijanja i nije mi to strano no kada je to pateticno navijanje da bi se sakrila opca 'rvatska katastrofa, kada se zadnja lova daje na nesto kaj nam zaista nije potrebno, kada se nogomet stavlja kao nesto a priori naspram opce situacije i opcenito kao nesto ispred svega dok se drugi sportovi degradiraju i u njih se ne ulaze OSIM ako truli politicari imaju od toga korist i zaradu. za to da navijam? da glumim super truper 'rvatinu jer eto nasa repka igra na EU prvenstvu a djeca mi idu u polurusevan vrtic?

jel to taj navijacki zanos koji bi me trebao drzati i voditi dalje?

zajebi stipe, odo ja na livadu s djecom ispec rostilj, letat i lagat djeci kako je super nama 'rvatima..jer imamo nogomet i super truper repku   ::)


a to kaj se ti nacionalno palis, kaj te smeta ako neko ima svoje ja i ne pusi ove 'rvatske trkeljave politicke govnarije ovaj lopovluk i kriminal i opcenito ovaj udar na nas intelekt je samo tvoj problem. osobno imam puno pravo birati kaj i kako cu ista reci o lijepoj nasoj jer sam dio koji se izborio za nju...jedino se sada pitam, nisam li pogrijesio  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #46
isplatilo se kako se nije isplatilo, sta pricas, nemoj dopustit da politicari i lopovi upravljaju tvojim emocijama, znam svima nam je teško i ogorčeni smo ali hrvatski duh ne ispuštaj.. ponosan san sta su došli dani da mogu u sred grada imotskog zapivat "oj ti vilo vilo velebita..." sjecam se kad je ta pisma bila za zaklat, a da nije bilo tebe, nas i ostalih HEROJA, danas bi bili bez indetiteta, potjerani kao cigani, tvoje djete bi prosilo ispred vrata cccc bradonje! zaboravi sve taj trenutak, navijaj, popij kištru pive i sve ce bit taj trenutak lipše, pa neka traje samo uru vrimena!

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #47
znas kaj je najgore od svega..kaj ja volim nogac (igrat, ne gledat  ;))..i lijepu nasu..al mi se sve to najiskrenije zgadilo. pa mi ova navijacka parodija samo dize tlak umjesto da se opustim i uzivam..
al kad vec nemogu/nemozemo drugacije, barem se slovima ispusem..nije sam nogomet zlo, i nije on los, no sve oko njega je unistilo njegovu bit.a tu su i prelosi igraci, prelosa liga, korumpirani suci, lopovi kao vlasnici klubova, kriminalci i politicari sa svojim kladionicama, nametanje nogometa naspram svega drugoga...sama igra i smisao  nogometa se izgubio u svemu tome..to nekako zelim naglasiti kad pljujem po 'rvatskom nogometu..
no uskoro ce druga tekma pa treca stoga pripremite vi koji to volite svoj zanos i ponos za necije vatrene..zasigurno ce bolje igrati jer su birtije prepune navijaca..a bebe ce mirnije spavati kada padne gol i ljudi ce mirnije setati cestom ne bojeci se nanajavljene kise...zrnovlja..jer tako slave ponosni 'rvati, zar ne  :D


edit,zaboravih...za sada...kako stvari sada stoje stipe, NE, NIJE se isplatilo. nikako!!
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #48
ponosan san sta su došli dani da mogu u sred grada imotskog zapivat "oj ti vilo vilo velebita..." sjecam se kad je ta pisma bila za zaklat, a da nije bilo tebe, nas i ostalih HEROJA, danas bi bili bez indetiteta, potjerani kao cigani, tvoje djete bi prosilo ispred vrata cccc bradonje!
zato nam je ovako jer je svijest nacije na ovakvoj razini. bradati stocar je svemu kriv! lool stipe..nemoj se blamirat i nemoj biti i ti taj koji se pali na nekakv kockasti ponos. zavadili su nas stipe moj..i napravili su sebi teritorij koji su prodali za svoju korist. ti nemas nista od toga (osim ako nisi ukljucen u to izdajstvo ove drzave i naroda). imas poreze namete trule politicare preskupe cestarine i benzin rusevne i dotrajale vrtice, skole, fakultete i bolnice zilion shoping centara kockarnice i kladionice birtije pola nacije nezaposlenih i niti jednu firmu u nasem vlasnistvu. zar je to to na kaj bi trebao biti ponosan? te isprazne i vec odavno izbljedele politicke pamflete o nekakvom 'rvatskom ponosu mozes pricati tam kod sebe kad se skupite ispred ekrana bodreci uspjehe nase super truper repke.

otvori oci i priznaj si gdje zivis skupa samnom.a zivis u drzavi gdje se kriminalci i lopovi nagraduju pozicijama i saborskim mirovinama, gdje sude premijeru, gdje ministri koriste svoj polozaj za malverzacije..tu zivis stipe, a ne u nekoj idilicnoj drzavi zbog koje bi trebao biti ponosan.

"obrisah mira radi"

al ima svijetli trenutak u svemu tome..stigli mi light stripovi za modele  ;D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #49
svaka čast ..... kolega....
svaka je na mjestu
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #50


robi !
iznenadio si me i ako za tebe moj komentar ne znaci bas nista,
tvoj odgovor meni mogu da pretpostavim,zasto bi se razlikovao od ranijih,
ali ovoga puta sam 100% na tvojoj strani i slicnih tebi pod uvjetom da pisu isto ili slicno kao ti,
siguran sam da sam ja ovo napisao sto si ti, reakcija bi bila suprotna!
Iv

Ivek, ja tvoje komentare koji su na mjestu ne komentiram, već ih pročitam i to je to, samo ipak nije lijepo kak stalno pljuješ po svemu u Hrvatskoj i na to skačem. Činjenica je da tu 90% toga ne valja, ali nije fer zgiljat prek bare i onda hračkat na nas tu :)
MAK Zapad

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #51
ponosan san sta su došli dani da mogu u sred grada imotskog zapivat "oj ti vilo vilo velebita..." sjecam se kad je ta pisma bila za zaklat, a da nije bilo tebe, nas i ostalih HEROJA, danas bi bili bez indetiteta, potjerani kao cigani, tvoje djete bi prosilo ispred vrata cccc bradonje!
zato nam je ovako jer je svijest nacije na ovakvoj razini. bradati stocar je svemu kriv! lool stipe..nemoj se blamirat i nemoj biti i ti taj koji se pali na nekakv kockasti ponos. zavadili su nas stipe moj..i napravili su sebi teritorij koji su prodali za svoju korist. ti nemas nista od toga (osim ako nisi ukljucen u to izdajstvo ove drzave i naroda). imas poreze namete trule politicare preskupe cestarine i benzin rusevne i dotrajale vrtice, skole, fakultete i bolnice zilion shoping centara kockarnice i kladionice birtije pola nacije nezaposlenih i niti jednu firmu u nasem vlasnistvu. zar je to to na kaj bi trebao biti ponosan? te isprazne i vec odavno izbljedele politicke pamflete o nekakvom 'rvatskom ponosu mozes pricati tam kod sebe kad se skupite ispred ekrana bodreci uspjehe nase super truper repke.

otvori oci i priznaj si gdje zivis skupa samnom.a zivis u drzavi gdje se kriminalci i lopovi nagraduju pozicijama i saborskim mirovinama, gdje sude premijeru, gdje ministri koriste svoj polozaj za malverzacije..tu zivis stipe, a ne u nekoj idilicnoj drzavi zbog koje bi trebao biti ponosan.

mozda se sve promijeni no ako nije za tisucu godina nekako mi smrdi da nece ni sada...a ionako kaj se ima tu promijeniti? osim svijesti 'rvatskih robova da je dosao trenutak da javno saznamo tko su nam gazde i vlasnici..naseg mora nase zemlje a i nas samih.jer mi smo sve, ali svoji nismo.nazalost...

al ima svijetli trenutak u svemu tome..stigli mi light stripovi za modele  ;D

Svaka čast Žac
MAK Zapad

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #52

edit,zaboravih...za sada...kako stvari sada stoje stipe, NE, NIJE se isplatilo. nikako!!

Ovo si pretpostavljam napisao u žaru diskusije.
Ništa ti ne osporavam osim ovog. Svakom poštenom Hrvatu je valjda stalo kao prvo da ga se zove Hrvatom što na kraju krajeva je, ne lopovom, ujom, prevarantom, rvatom, i svakakvim drugim pogrdnim nazivima. Valjda uz Hrvat ide i pošten a pošten čovjek ne radi sve ono kaj si nabrojao. Ne brkaj lopove i nepoštene ljude sa poštenima, za svakog poštenog čovjeka se ISPLATILO. Bed je samo kaj su ovi nepošteni pokupili isplatu u kešu od poštenih isto tako bed svih poštenih je taj kaj smo im dozvolili i još uvijek dozvoljavamo da nas kradu. Žmirimo na nepoštenje nije nas briga a kad voda dođe do grla kog onda znamo izvrijeđati prvog do sebe ni krivog ni dužnog. Imenjače kaj se bojiš reć koje ime. Ja se stvarno ne pratim nogomet kao sport ali čitam tu i tamo novine i prosurfam internetom. Ima se koga imenovati za stadion u ZG i stanje u Hrvatskom nogometu. I onda nemoj uz takve ljude i njihova imena pisati da su to Hrvati kad su to su lopovi. Još gore je to kad ti isti ljudi trebaju potporu običnih poštenih ljudi, ti lopovi glasove kupuju praznim obećanjima i grabe vlast raznim dogovorima između sebe. Vlast se da kupiti i raznim koalicijama i dogovorima, kako u Hrvatskom nogometnom savezu tako i u saboru. Sve viđeno nedavno.
Nemoj se obrušiti na nogometaše, to je kao da tebe danas sutra netko napadne zato kaj voliš letjeti modelima aviona.
Kužim da ti je došlo da si otvoriš ventil, nije da nemaš pravo. Ali nemaš pravo stidjeti se svog porijekla i još gore nemaš pravo  govoriti drugima da se stide svog porijekla. Svatko se ponosi svojim porijeklom bez obzira od kud on bio pa se prema tome i mi Hrvati imamo pravo ponositi što smo Hrvati.
Lopova i lažova, političara upitnog morala ima u svim zemljama pa se sve ostale zemle ne žele odreći svojih nogometaša.
Nisi niš konkretno rekao osim što si se kao Hrvatu sam sebi narugao a nisi ni kriv ni dužan. Žac nemoj biti od onih kaj sami sebi režu vene kad im je teško.
 
Robi u pravu si kad voliš sve ljude.
Kad nečiji predsjednik izjavi da u Srebrenici nije bilo genocida ili da je Vukovar srpski grad pitanje je koji su ga ljudi izabrali na vlast. Pa ti sad njega voli. Pošteni ljudi su bili uvučeni u rat od strane nepoštenih, jer Srbi kao narod sigurno nisu svi bili za rat. Bilo bi glupo i nepošteno generalizirati.
Samo moraš shvatiti da ako ti voliš druge ljude da ti drugi ljudi možda ne vole tebe. Tvoja izjava je veliki plus za tebe kao čovjeka samo malo si naivan kad gledaš svijet samo kroz sebe, misliti da i drugi misle kao i ti. Vjeruj mi više puta će ti se to odbiti o glavu.
 
Stipe je vjerojatno isto u žaru rasprave napisao tako kako je napisao. Robi valjda to kužiš.
 
Ono što je zajedničke za sve Balkanske narode da oni naj gori uvjek uspiju nametnuti sebe i onda krojiti po svom a kako to izgleda znamo iz nedavne povjesti i sadašnjosti. Samo je dovoljno pročitati naslove i izjave o politici na prostorima bivše Yuge.
Yugonostalgičar može biti čovjek koji voli yugiće aute ili žali što se Yuga kao država raspala. Totalno glupo jedno i drugo jer jedno i drugo je prošlost, to je kao da žališ za lovom koju si potrošio jučer. Neće se vratiti. Ako u si tu lovu potošio dan prije u birtiji i drugi dan se vratiš pa plačeš za tom potrošenom lovom i utapaš tugu u alkoholu i trošiš preostalu lovu dok tuguješ onda bi vjerojatno rekao da je to glupo. Isto tako je sa Yugonostalgičarima.
Uvjek će ljudi govoriti da je prije bilo bolje a da nam se crno piše.
Samo se vi svi skupa ispušite a nemojte pljuvati po sebi samima. A onda idemo navijati za naše nogometaše :)
 

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #53
mozda mogu to i ovako srociti a da nije u smislu rezem zile: razocaran sam.

kuzis me sad, kaj ne  ;)

ali i dalje stojim da se za ovo sada nije isplatilo. ovo nijedan normalan covjek ne zeli ni ne tolerira...osim 'rvata naravno.


samo primjer ti je ova nakaradna holica. umjesto da se pokrije usima, da se javno svima isprica i pozali za ucinjeno, ona tuzi, a koga, pa drzavu..hebote. ona sada vadi prljavi ves, grize, njoj se prijeti, ona jadna bla bla..to ti je odraz 'rvatske kulture i mentaliteta. a kaj je ponajbolje, takvi ljudi vladaju tobom.i nama. oni ti kroje zivot. a sada ti i ostali toboznji patrioti pozivate na ponos. zanimljivo, zar ne...

cacic ubojica, sanader kriminalac, bandic koji je pobjegao s mjesta nesrece, nespohebana nevina holica..a tek pregrst drugih upletenih politicara u sve i svasta..jel to o kaj zaista zelis za gospodara? ja gospodara ne trebam. ni tutora. niti mi itko mora govoriti kaj i zasto. a oni se to jako silno trude..toliko da su pozvali cijeli svijet da im pomogne u tome..

stoga, ajde mala, donesi nam po jos jednu i stavi na moj racun..kad tonem neka tonem kao pravi 'rvat..ponosno i praznog dzepa  :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #54
ja pobjedu proslavio kunjom dva nova modela, buuuuu :D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #55
mozda mogu to i ovako srociti a da nije u smislu rezem zile: razocaran sam.

kuzis me sad, kaj ne  ;)

ali i dalje stojim da se za ovo sada nije isplatilo. ovo nijedan normalan covjek ne zeli ni ne tolerira...osim 'rvata naravno.


samo primjer ti je ova nakaradna holica. umjesto da se pokrije usima, da se javno svima isprica i pozali za ucinjeno, ona tuzi, a koga, pa drzavu..hebote. ona sada vadi prljavi ves, grize, njoj se prijeti, ona jadna bla bla..to ti je odraz 'rvatske kulture i mentaliteta. a kaj je ponajbolje, takvi ljudi vladaju tobom.i nama. oni ti kroje zivot. a sada ti i ostali toboznji patrioti pozivate na ponos. zanimljivo, zar ne...

cacic ubojica, sanader kriminalac, bandic pokvarenjak koji je pobjegao s mjesta nesrece, nespohebana nevina holica..jel to o kaj zaista zelis za gospodara? ja gospodara ne trebam. ni tutora. niti mi itko mora govoriti kaj i zasto. a oni se to jako silno trude..toliko da su pozvali cijeli svijet da im pomogne u tome..

stoga, ajde mala, donesi nam po jos jednu i stavi na moj racun..kad tonem neka tonem kao pravi 'rvat..ponosno i praznog dzepa  :D

Izgleda da si ispucao kaj si imao pa se budeš nadalje ponavljao.
Blati sebe i svoje podrugljivim nazivima. Budeš dobio koju rijeć pohvale kak si to dobro napisao da se još malo ispušeš i tovariš po sebi samome.

Razočaran čovjek ne piše gluposti o sebi i sebi sličnima, poistovjećuje lopove i poštene ljude i jedne i druge naziva zajedničkim podrugljivim imenom "rvati"
To radi očajan čovjek a čin je jednak rezanju žila i samoubojstvu zbog nemoći. Valja me kužiš sad kaj ne.
Tako ti sad blatiš sve Hrvate zbog pojedinaca lopova, one koji pošteno žive zoveš jednako podrugljivo kao i one nepoštene.
 
Znaš ti uopće kaj hoćeš ili ti je danas trenutak inspiracije a okidać je bio nogomet?
 

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #56
zac,uopce ne pises kompetentno i oprosti pises gluposti za malu djecu. zar mislis da nema ljudi koji razmisljaju svojom glavom i da kada pisu to rade jer se ispucavaju i prazne ventile?? mozda to ti radis no moras jos papati zganaca da shvatis gdje zivis..sudim po tvojim rijecima  ;) ili jednostavno kao i vecina 'rvata imas taj magicni veo preko ociju pa ne vidis dalje od nosa a dajes ovim spodobama na vlasti da upravljaju tvojim zivotom....ili si hmm jedan od njih..ko ce vise znati..

a kad smo kod nogometa..o ovome pricas? to je taj 'rvatski ponos, ljubav prema oltaru domovine, opce poznata hrvatska cast..jel to to?

http://sportski.net.hr/nogomet/hnl/upozorio-sam-ih-jos-2002-godine-i-zato-sam-kaznjen
http://www.pulski.hr/vijesti-hrvatska/item/2735-nogometni-sudac-mari%C4%87-tu%C5%BEi-uefa-u
http://www.poslovni.hr/vijesti/afere-hnsu-ruse-imidz-ali-ne-i-sponzore-192964.aspx
http://www.funkhauseuropa.de/sendungen/radio_forum/beitraege/2011/12/afera_nogomet.phtml
http://www.forum.tm/clanak/hns-je-danas-kao-nekad-hdz-kaljuza-koju-cemo-isusiti-314
http://sportski.net.hr/nogomet/hnl/poruka-kralja-nogometne-mafije-koja-sokira
http://www.tportal.hr/sport/ostalisportovi/169314/Vrdoljak-je-prodao-kandidaturu-Rijeke-za-fotelju-u-MOO.html
http://www.24sata.hr/nogomet/bivsi-sudac-morao-sam-platiti-2000-eura-da-bih-napredovao-246840
http://www.jutarnji.hr/hoce-li-markovic-konacno-priznati-da-u-hns-u-ima-puno-problema-/992909/
http://www.rtl.hr/vijesti/sport/312016/glavni-sudac-prijavio-delegata-hns-u/

a posebno se pozabavi ovim tekstom
http://www.hsp1861.hr/vijesti/200727naci.htm

jel to to o cemu pricas?

i kakve su ti to gluposti o nekakvom ispucavanju i tovarenju samoga sebe? smeta te kaj ljudi podrzavaju moj stav a ne tvoj? jel i ti pjevas borbene nadajuci se sresti pokojeg bradatog da mu ti pokazes kaj znaci biti pravi 'rvat?
kako uspijes uopce pisati takve gluposti i usudis se nekoga citirati a nemas pojma navesti pravi argument vec se sluzis ispraznim pamfletima poput: jesi se sad ispucao ili poistovjecujes SVE 'rvate i postene i lopove. o cemu ti pricas dragi zac? o cemu? pa zar si slijep? ili tup? jel te smeta kaj smo zatucana nacija i kaj se moramo ovdje sada ovako razgovarati? mene vidis smeta i ne sramim se to reci. i da me pomalo zbog toga sram. da moje znanje, skolovanje i opcenito intelekt nista ne vrijedi jer nisam stranacki podoban (iako sam zapravo politicki neaktivan no dobro zvuci).da nisam mogao upisati djecu u vrtic ali zato mogu gledati 'rvatske junake na ogromnim ekranima diljem lijepe nase..to je u redu? to je to kaj mi zelis poruciti? da se pokrijem usima i da kao i ti navijam za ovo sranje oko nas? oprosti ali necu. ti samo daj, to ti omogucava ova demokratski orijentirana drzava i nacija.

i da ja i tebe pitam..jel ti znas kaj hoces? ili si samo "obrisah mira radi" koji vuce jaram predivnih politicara? ne zaboravi da postoje ljudi koji razmisljaju svojom glavom i ne trebaju im nekakvi tamo da im kazu kaj da rade. prepoznajes li se u toj skupini? nekako kad te citam i ne cini mi se tako.

no, kako izreka kaze:ne raspravljaj se s gorim jer ce te povuci na svoj nivo..a ovo je od mojeg ispusnog ventila otvorenog pomocu nogometa polako preraslo u osobni duel..a niti se neznamo niti smo popili pivu skupa..a kako ja ipak nisam ovdje, a niti drugde sa svrhom nekoga osobno vrijedati, budem se vrati na svoj nivo, ispricat cu se za osobni ton u mojim rijecima i dalje cu nastaviti laprdati kako me je sram kaj ovdje zivim..a ti to protumaci kako god zelis..ovaj sram..i zelju da smo u kini..i da postoji zivi zid za ovakve spodobe poput nasih politicara..

eto,ako si se nasao uvrijedenim,tebi osobno isprika, "obrisah mira radi" kada se osvijestis i shvatis da je ovo samo imenom tvoja drzava. a svime ostalime je to necije vlasnistvo. a ti si skupa samnom jedan obicni mali rob koji mora paziti i maziti svoje gospodare.

stoga, ajmo nasi..bilo gdje jer na dnu vec jesmo.

Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #57
Ne mislim ja niš loše o tebi Žac. Vidim ti si meni dosta toga prišio, Vjerujem u žaru pisanja.
Ako znaš i razmišljaš svojom glavom idemo skupa pred sabor pa se budemo vezali lancima pa poručili da nam je toga dosta. Da je vrijeme da se ispune predizborna obečanja, da želimo promjene na bolje itd itd
To kaj ti budeš vrijeđao mene nema nikakve koristi. Ja tebe neću jer kako kažeš nismo na istom nivou.

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #58
mozda mogu to i ovako srociti a da nije u smislu rezem zile: razocaran sam.

kuzis me sad, kaj ne  ;)

ali i dalje stojim da se za ovo sada nije isplatilo. ovo nijedan normalan covjek ne zeli ni ne tolerira...osim 'rvata naravno.


samo primjer ti je ova nakaradna holica. umjesto da se pokrije usima, da se javno svima isprica i pozali za ucinjeno, ona tuzi, a koga, pa drzavu..hebote. ona sada vadi prljavi ves, grize, njoj se prijeti, ona jadna bla bla..to ti je odraz 'rvatske kulture i mentaliteta. a kaj je ponajbolje, takvi ljudi vladaju tobom.i nama. oni ti kroje zivot. a sada ti i ostali toboznji patrioti pozivate na ponos. zanimljivo, zar ne...

cacic ubojica, sanader kriminalac, bandic pokvarenjak koji je pobjegao s mjesta nesrece, nespohebana nevina holica..jel to o kaj zaista zelis za gospodara? ja gospodara ne trebam. ni tutora. niti mi itko mora govoriti kaj i zasto. a oni se to jako silno trude..toliko da su pozvali cijeli svijet da im pomogne u tome..

stoga, ajde mala, donesi nam po jos jednu i stavi na moj racun..kad tonem neka tonem kao pravi 'rvat..ponosno i praznog dzepa  :D

Izgleda da si ispucao kaj si imao pa se budeš nadalje ponavljao.
Blati sebe i svoje podrugljivim nazivima. Budeš dobio koju rijeć pohvale kak si to dobro napisao da se još malo ispušeš i tovariš po sebi samome.

Razočaran čovjek ne piše gluposti o sebi i sebi sličnima, poistovjećuje lopove i poštene ljude i jedne i druge naziva zajedničkim podrugljivim imenom "rvati"
To radi očajan čovjek a čin je jednak rezanju žila i samoubojstvu zbog nemoći. Valja me kužiš sad kaj ne.
Tako ti sad blatiš sve Hrvate zbog pojedinaca lopova, one koji pošteno žive zoveš jednako podrugljivo kao i one nepoštene.
 
Znaš ti uopće kaj hoćeš ili ti je danas trenutak inspiracije a okidać je bio nogomet?
ma koja su ovdje prepucavanja bezze, nije tema o političarima i lopovima, što kaže žac ne možeš ti trpat sve u isti koš, tako su i o nama hercegovcima lupetali glupostu da svo vaki naki, lopovi prevarant ovo ono, bogme za mene nikad nije nikad rekao da sa ni lopov ni prevarant niti hoće jer ja to nisam, mene su moji roditelji odgojili da budem pošten i dobar čovik i odgovorno tvrdim da je većina hercegovaca takva, a ne zbog 0,00001% trpat sve u isti koš,

nooooo ideeeeemo hrvaaaaatskaaaaaa
Novi Fosili - Idemo Hrvatska

usput žac imaš li kakav propeler 20*10 ili 22*8  :D :D :D :D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #59
ili si hmm jedan od njih..ko ce vise znati..

jel i ti pjevas borbene nadajuci se sresti pokojeg bradatog da mu ti pokazes kaj znaci biti pravi 'rvat?
eto,ako si se nasao uvrijedenim,tebi osobno isprika, no kao 'rvatini nema isprike.
Ovo kao rvat, tup, telac čime si me uz ovo gore počastio sad jasno govori o tvom supreriornom intelektu i molim te nemoj se spuštati na moj nivo više.
A ispriku si zabij u dupe bez uvrede.
Ti cijelo vrijeme pišeš da su "rvati" što ja osobno mislim da je uvredljiv naziv, navijači kao i nepošteni političari. Možda ti je promaklo u žaru pisanja ili jednostavno misliš da su svi zaslužili da ih se naziva istim pogrdnim nazivom.
 
Ako si već toliko sposoban i nije ti stalo kako ti se država zove što nisi potražio sreću u nekoj civiliziranijoj zemlji od ove vukojebine. Dozvoljavaš si vrijeđati narod ove države i članove foruma zbog nezadovoljstvom u istoj  kao da mi ostali  uživamo i naslađujemo se kad čitamo i gledamo sve te naslove po novinama.
Pojma ti nemaš kaj sam ja protrpio i još trpim od svoje Hrvatske ali nikad se neću sramiti svog porijekla i svoje domovine zato jer je ona ja, ti i svi pošteni ljudi koji tu žive a ne političari i lopovi kojima smo je dali u ruke da njom i nama upravljaju.
Nisam ja "oni" niti ću ikada biti, nemam nikakve političke ambicije ali niti ne dozvoljavam da me bilo tko blati.
Što se tiće pive ako je nismo do sad popili nema ni potrebe. Jedino ako ćeš pred sabor pa se tam fino izjasni a ja ću platiti pivu i biti uz tebe pa nek nas skupa hapse ako treba.