Skip to main content

Topic: FPV quad made in Croatia (Read 67785 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #255
A da uzmeš rezonantni auspuh?  :D
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #256
Slično hruskanje imam i ja ...kod mene su u pitanju lageri na dva motora... provjeri

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #257
Malo isprobavanje gimbala nakon podesavanja u kombinaciji sa 11" graupnerima na 3S batkama, moram skupiti pare za taj gopro3, ovaj fisheye mi vec ide na zivce

Summer quadcopter flight

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #258
To brate mili. Polako i sigurno. Možda i na njemu upecaš koju plavušu. Njih sve interesira. :D
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #259
Vjeruj mi komadi su ludi za ovim stvarcicama, bas kuzim kad prolaze, odmah spika pada, ufff  :P

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #260
Danas malo snimao po Zaprešiću za frenda jednu školu i shit, dodjem doma , idem gledat snimke kad neka mrlja na slici, nekakvo smeće mi je uslo u kučiste i baš na leću. Uglavnom sklepao sam kako je, sta sad....

Srednja škola Ban Josip Jelačić Zaprešić

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #261
Odlično. Iz ovoga bi se sigurno mogao izvući dobar promiđbeni spot za školu.
Nego, koliko dugo možeš letjeti s ovim gimbalom? Koju batku koristiš i kolika je letna težina JAZE tada? Koristiš li pored GoPro i aux kameru za FPV.

Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #262
To je sve ok, +5 iz zalaganja  :)
Nego dali ima kakvog utjecaja to što se propeleri vrte relativno blizu gimbala na sam rad gimbala? Na kojoj dužini od gimbala prolaze vrhovi propelera?
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #263
Bodul trenutno sam u dilemi za batke, letim na 3S jer to jedino imam, quad je bez batki sa kamerom i gimbalom tezak 1600g. Sve je ok, ali pred kraj leta kuzim da mu je 3S slaba, pocinje se vuci ko mazga. Trebam nekog u ZG naci sa 4S 5000 batkom da nabacim jedan probni let da vidim kako ce ici. Onda bi narucio batke koje trebam

Franky trenutno sam stavio gore 11" propove i dosta su blizu gimbalu, ali ne utjecu na rad. Mislim da bi najbolja kombinacija bila sa 10" i 4S batkama

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #264
Pošto je Jazavac trenutno u Zadru pitaću ga da li moj setup može raditi na 4S. Nisam obračao pažnju na napajanje KK 2.0. On dobije na CH1 +5v iz reglera bez  obzira koliko volti dolaz na taj regler iz baterije?
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #265
Da , nema veze koja je batka za KK2 , regler uvijek daje 5v. Jedino moras paziti na druge stvari. Ako sa te batke napajas videopredajnik , moze izgorit posto on radi na 12V a ovako bi dobio 4v vise. Ako ga napajas posebno sa drugom batkom onda nema veze. Moji motori idu do 6S jedino mi regleri idu najvise do 4S. Ali ti imas jazu bez gimbala I tvoj je laksi tak da 3S je super. Kad bi stavio 4S quad bi bio ful zivcan a ti ipak volis mirniji let.  8)

 

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #266
koji si material  koristio  frame od quada ... nesto mi neizgleda bas ko karbon

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #267
Ma ne to ti je vitroplast G11, vrhunska stvar, cvrst ko kamen, a otporan na udarce.

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #268
gde se moze naruciti po povoljnoj cjeni