Skip to main content

Topic: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!! (Read 211254 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #211
Na ovoj snimci je drugi motor na rol osi.
Imam ih još par za probati pa ću vidjeti koji najbolje radi.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #212
bravo majki  ;)

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #213
Proad to be Croat ;)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #214
Pa pa servači, pa pa... ;D ;D ;D ;D
lp
Toni

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #215
Ovo je odlično :) mislim da je ovo kraj onim skupim gimbalima  8) jedva čekam da vidim ovo u zraku kako izgleda :) bravo

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #216
Odlično radi!!
Bude to radilo barem tak na nazi ?? koji su to motori ?

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #217
Bravo!
Stvarno sam impresioniran kojom brzinom se sve to razvija i kako dobro radi.
Da li je moguce takve motore ugraditi na neki veci gimbal tipa AV200?

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #218
jednostavno jeb..no  ;)

svaka čast!

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #219
Woooow!!! Svaka čast tebi i prijatelju iz Zadra! Iako... bez kupaonskih pločica i bokserica nije to to  ;) :D :D :D

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #220
gle, respect, kapa dolje

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #221
Oko ovoga je postala prava pomana, , njemac je u prebilježbi prodao 95 kontrolera po 35€, a da ne pričam koliko je verzija gimbala izbačeno sa brushless motorima i koliko ljudi ih želi samo kupit a nema elektronike. iskreno po mojem mišljenju naš kolega je za sada najbljži alexovom kontroleru, vjerujem da će snimka iz zraka pokazat da je to ono što nam treba :)

lp

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #222
Hvala na pohvalam. :)
Jučer sam  promijenio još jedna motorič za rol os mislim da je to to sada.
Jer ovaj zadnji mi je dozvolio da gainove dignem za 30 posto više.
U stvari sada sam skoro u samom maksimumu.
 Tako radi najbolje.
Jedino šta me mući je vrijeme loše zbog kojeg ne mogu da testiram vani.
Napravti ću novi topic pa ću tamo stavtit opis  i objasniti ljudima da to nije kontrola, nego samo driver koje se može uključiti na bilo koju pločicu koja podržava kamera gimbal ali mora biti na osi koju stabilizira jer služi kao encoder.
Driver je zamišljen tako zbog toga što ti ostavlja mogučnost da biraš koju češ pločicu koristit za stabilizaciju.
KK2 je gotovo savršen jer imaš ekran i podešavaš sve na livadi bez kompa  što je po meni pun pogodak jer to nema niko do sada.
PicLock i skyline koštaju $400 a što dobiješ mini usb pa treba leptop pa ovo pa ono.
Zato sam htio da to radi upravo tako.
Osobno smatram da code za stabilizaciju gimbal kod gotovih pločica kao (kk2,multiwii,mikrokopter i ostali) ima puno više potencijale nego netko tko je to jučer napravio i razvija svoj code.
Driver kao takav se ne treba podešavati i nema mogučnost programiranja jer nema potrebe za time.
Sve što se podešava, podešava se na pločici koju uparite sa driverom, a hvala bogu pločica ima hrpu a tutoriala još više za to.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #223
Mrak! Zgledaš ko neki rus!  :)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3