Skip to main content

Topic: Alula & Alulica by Plavi (Read 52552 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Alula

Reply #60
Plavi aj prestani pa napravi koju Alulu :D hehe


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: Alula

Reply #61
Da stvarno, planove imaš, može obićan zagi profil.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Alula

Reply #62
Kaj vas dvojica samo huškate ljude da nekaj naprave... sami se uvatite šmirglanja... :D
Ja bum za predstojeći vikend imal alulu... :P
Večeras režem krila... pa šmirglanje.. fali mi neka suvisla štangica od karbona..

 

Odg: Alula

Reply #63
Bravo! Kak napreduje, si napravil kaj?

Nema tu bas rezanja puno, mi nabrijavamo Plavog jer on moze dobit airfoil kako spada sa cutterom a mi samo sugavi KFM koji je draggy :D

Odg: Alula

Reply #64
Baš tak, profil nam je važan.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Alula

Reply #65
Bravo! Kak napreduje, si napravil kaj?

Nema tu bas rezanja puno, mi nabrijavamo Plavog jer on moze dobit airfoil kako spada sa cutterom a mi samo sugavi KFM koji je draggy :D

pa profil se da izrezat i sa šablonom i vrućom žicom - ne mora nužno biti CNC..

Odg: Alula

Reply #66
E da bar imam cutter :)


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: Alula

Reply #67
Kaj nema coljo? Kaj nije on rezo plavog zagija s njim? Ja sam baš nedavno kupio onu najtanju žicu za gitaru, imam i neko napajanje 5v i 12v 6A pa reži ak hoćeš.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Alula

Reply #68

Kaj nema coljo? Kaj nije on rezo plavog zagija s njim? Ja sam baš nedavno kupio onu najtanju žicu za gitaru, imam i neko napajanje 5v i 12v 6A pa reži ak hoćeš.

Ajde daj pa da narezem par komada :)


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: Alula

Reply #69
Može, dam ti i ogromnu ploću stirodura ja mislim jedno 6 mm pa reži ali bi te zamolio da mi narežeš i jednog zagija ali neznam oću ga trebat ili ne, budem vidio još.
Jedino ak hoćeš za ovaj vikend, nema me pa moraš pokupit ili ujutro do jedan ili navečer od 7 pa nadalje
u četvrtak navećer idem pa je rok do četvrtka u jedan. Kak hoćeš, može i poslje vikenda.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Alula

Reply #70
Moze moze, posalji na PM di treba doc pa cu kemijat


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: Alula

Reply #71
Može, dam ti i ogromnu ploću stirodura ja mislim jedno 6 mm pa reži ali bi te zamolio da mi narežeš i jednog zagija ali neznam oću ga trebat ili ne, budem vidio još.
Jedino ak hoćeš za ovaj vikend, nema me pa moraš pokupit ili ujutro do jedan ili navečer od 7 pa nadalje
u četvrtak navećer idem pa je rok do četvrtka u jedan. Kak hoćeš, može i poslje vikenda.

Jesi li siguran da je 6mm stirodur?

Odg: Alula

Reply #72
Sad izmjerio, ipak je 5 mm.
Edit, zabuna, 5 cm ne mm
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Alula

Reply #73
šablona izrezana....  ;D
isprobal sam sa običnim bijelim stiroporom.... krila su dulja... to treba potkratit još... i tak










Odg: Alula

Reply #74
Ma to te pitaam! Zakon! Ovo ce bit odlicno, garantiram


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free