Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1044389 times) previous topic - next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #900
Igore i ja sam primjetio, da što je obleka ozbilnija....to je Krešo ''veseliji''...ali neka, kad će ako ne sad... :D ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #901
A morao sam ispuniti zelju, a kako se kaze tesko zabu u vodu natjerat


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #903
Bravo majstore, samo tako, bez straha, kad ulovis jos malo prakse, radit čes čuda. I ja malo prosetao svog minija, vec je zahrdao od stajanja koliko kisa pada, a i malo da klince razveselim, njima je to totalna fora


BLACKOUT - KIDS BIRTHDAY

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #904
Ma i meni je totalna fora kad gledam kako ti letiš. Svaka čast. Pa kroz noge liku?!? Mislim..... No coment.
Nisko,niže,...šetnja...

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #905
Sekile svaka čast!

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #906
Hvala. A frend htio da mu potkratim hlace ali se izmaknuo. A napokon da je stala kisa na 10min da malo klince zabavim.



Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #909
Ma super je to, vidi se da si dobio osjecaj drzanja visine. Cijela prica ce se ubrzati sto ces vise letjeti. Jasno za sve treba prakse. Ali neznam jesi vec skuzio koji je gust kad imas totalnu kontrolu nad njim, barometri i ostale gluposti su nepotrebni, stovise smetaju. S vremenom ces ga ganjati ko budala, ful u zrak pa poniranje dole,flip sim, flip tamo,  cisti adrenalin.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #910
Volio bi probati bolje naočale. Neki dan su mi na licitaciji na Ebayu promakle jedne ekstra za malo para zbog loše internet konekcije u lokalu. Neke sa 640#480 rezolucijom,ugrađenim headtrack-ingom i 2,4 i 5,8 ghz risiverima. Otišle za 188 australijskih dolara polovne. Kad nisam zaplakao. A ja probavao da u zadnjim sekundama ponudim 200.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #911
Sekile svidje mi se setup koji si podjelio sa nama, 6x4.5 prop i 20A esc, iz iskustva imas li nekih problema sa power sistemom? Beringsi Motora? Itd.

Zahvaljujem :-)
InnovationMatters

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #912
Ja trenutno imam Tigere 2206-2000kv na 6x4.5 propovima i 3S i nema nikakvih problema. Sa ovim motorima ne mislim ici na 4S jer kazu se magneti hoce odljepiti, ali i nemam potrebe kad je i ovako hover na 35% i snage za poluditi.Kazu da su Cobre 2208-2000kv totalno ludilo i da na 4S se ne griju ni malo , a jeftiniji od mojih tigera. Ja samo prenesem ono sto ljudi vani isprobavaju, dosta toga su mi rekli BorisB i MetalDanny, a oni su stvarno po meni jednih od najboljih pilota u svijetu. Jos bitna stavka kod ovih malaca je baterija. Prvo mora imati najmanje 35C discharge rate inace sve pada u vodu.

Evo uskoro ce biti slozen jedan quad sa tim cobrama pa cu moci iz prve ruke reci o cemu se radi mada vec mogu pretpostaviti da ce biti strojcina

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #913
Hvala na azurnom odgovoru :-)
Ma jasno 3s je sasvim dovoljno, barem za pocetnika kao sto sam ja. Ali jako me interesira iskustvo sa 4s iz prve ruke, svi bruje o tom 4s setupu ali nista konkretno.
InnovationMatters

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #914
Uf dečki odlično letite - ja sam mislio da će bit najveći problem složit stroj - ali ispalo je da je to manji problem nego poletit kako treba  :'( , kod vas ima dosta ekipe  i klubova pa se nekako snađete uvijek ima netko da pomogne, a tu na otoku ... :( mislim da ću polomit propelera i propelera dok neobuzdam to čudo od quada.
“Ako činjenice ne odgovaraju teoriji, promijenite činjenice.”