Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1044272 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5266
Ludi Samoborec juri, jebeš aute jebeš sve :D svaka čast!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5267
Denis video je do jaja... !!!!

Ok evo i mene nakon par mjeseci pauze ;)
Kreten kak sam s bajsom jurio s posla da stignem odletit malo prije mraka zaboravio sam si fixirat kameru pa je ostala onak izravnata reko kaj cu.. idemo se provlacit...

https://www.youtube.com/watch?v=cgPG9eA9n38

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5268
Miep miep ;D molimo pridite desno :D

Back dizi kameru i u petu 8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5269
cim sam doso doma zabio sam ju u plafon ! ;)
nemam ono ljepilo kaj ti koristis pa sam ju zakuco s hot gluom.. drzi za sad ;)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5271
neznam, meni taj acro+ nije nekak legao  :o ali vidim da tu kod tebe fakat hebeno radi... jedino malo po yaw ode paksu u stranu

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5272
Moguce zato sto su mi na ovom malcu motori SS sa razlicitih strana, a znas i sam kolko verzija ima, vjerovatno nisu svi isto kv

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5273
Ekipica pozivam vas da dođete svi na aeromeeting u Lučkom u subotu 24.10 i na utrku minija u nedjelju 25.10...vozit ćemo open class dakle tko god zeli i sa cimgod zeli, prijavite se na zekanje i prvu hrvatsku OFFICIAL trku :P Moze sa cim dok god moze proci kroz vrata :D
Vi koji se sramite ili bojite, uvjeravam vas da je ekipa odlicna i mozete stvari nauciti i pogledati iz prve ruke. Imat cemo live feed sa staze na telku tako da ce svi moci gledati sto vide natjecatelji u trenutku utrke!


http://www.flyfreak.net/dogadanja-i-okupljanja/sezona-se-ipak-nastavlja/msg200925/?topicseen#msg200925

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5274
Čekaj, jer nije Osijek reklamiran kao prva hrvatska official trka? [emoji6] Nažalost, taj dan sam na onom drugom aerodromu, i to tek navečer.

v
Zeljko

ZMR250 - DYS BE1806 - Blueseries 12A - CC3D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5275
Je, ali nazalost realne utrke nije bilo koliko ja znam...ili si ti odvozio neku a ja propustio :D

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5276
Samo do trećih vrata [emoji1]

v
Zeljko

ZMR250 - DYS BE1806 - Blueseries 12A - CC3D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5277
Molim drage pilote da lagano krenu sa prijavama na mail ili PM...


Hvala!