Skip to main content

Topic: Beaver (Read 11147 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Beaver

Reply #30
Konačno.
Maiden.

DHC-2 Beaver
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Beaver

Reply #31
Malo ukrašavanja:









Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Beaver

Reply #32
Odličan model mogu dobiti nacrt?
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20


Odg: Beaver

Reply #34
Ja bi nešto pitao prije nego što zaboravim, ali prije ću skerenuti malo sa teme. Znam da kod broda, kad je kobilica dosta široka ne dolazi dovoljno vode na propeler pa se gubi na učinkovitosti. E sad, kod ovog prekrasnog modela vidim da je iza propelera ravna površina i to priličnog promjera koji pokriva gotovo  pola propelera. Dali to utječe na iskoristivost. Dali bi bilo bolje kad bi ta površina bila ukošena prema repu?
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro

Odg: Beaver

Reply #35
Ne to ne smeta i ja sam mislio tako ali Beaver je konstruiran u drugim djelovima tako da mu to ne smeta. Imam Beavera 1800 raspon krila a propelwr trokraki 10x5 i ide sasvim normalno ma da pokriva 3/4 propelera.
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: Beaver

Reply #36
dobro napravljen model .Jedina greska je kod kotača ,ta prečna šipka od jednog do drugog nije dobra zbog landinga .To se napravi od točka gore prema sredini trupa
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: Beaver

Reply #37
Nisam imao problema kod slijetanja s njim zbog točkova. Nažalost, nije više među živima, malo sam ga lani rastrgo, pa dio elektronike poklonio kolegi modelaru.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

 

Odg: Beaver

Reply #38
Bas steta lijep model ali tako je to u nasem hobiju.Slomio totalno sam dosada samo jednog zbog servomotora koji je zablokirao ali inače popravci trapova krila itd  to je svakodnevno ,jer svejedno moramo znati to su vrlo osetljive stvari i krhke ...no  sa puno volje  ide sve ..
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20