Skip to main content

Topic: RACE RAT (Read 125487 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: RACE RAT

Reply #120
zna li netko gdje se kod nas moze kupit dobra smola (epoxy) naravno



Odg: RACE RAT

Reply #123
kolege ja sam kod http://www.leo-modeli.hr/ kupocvao smolu,ha pa cak i dan danas ja kupujem 2kg Epoxy i kosta me 170kn....meni dugi i traje i dobro posluzi 8)
i daska ce letjeti ako stavimo motor

Odg: RACE RAT

Reply #124
Opet je problem u tome sto Leonardo nema uvijek smolu na lageru, a kada i ima onda je to samo oko 1-2kg ..

 



Odg: RACE RAT

Reply #128
Danas sam poceo rezati stiropor za krila od Race Rata za kolegu Liju ..  :)
 
 

Odg: RACE RAT

Reply #129
Nakon sto je izrezana ljeva i desna polovica krila, zaljepio sam ih sa PU ljepilom.
 
Planiram zavrsiti ovaj kit kroz sljedeca dva-tri dana, odnosno preko vikenda, a onda ostatak posla ostaje na Liji.
 
Lija nadam se da ti je macka u kondiciji, a ako nije pocni sa treningom  ..   :D
 
 
 

Odg: RACE RAT

Reply #130
Kad raspakiramo stvari od selidbe počinjem s treniranjem :P
Fino ovo sve izgleda jedva čekam početi raditi na ratu i nadam se da budem to dobro napravio.

lp lija

Odg: RACE RAT

Reply #131
Lija, sta si i macku zapakirao ?   :)
 
Sada su u krila ubacena staklena i karbonska ucvrscenja, te celicni stift koji ce drzati krila.
Kod ovakvih styro-balza krila to nije bas previse potrebno, medutim neka se nade za svaki slucaj,
jer ne dodaje puno tezine, a krila ispadnu puno cvrsca i dugotrajnija.
Ukrucenja su oko mjesta gdje dolazi metalni stift na napadnoj ivici, i gdje ce doci plasticni seraf koji ce drzati krila.
Za ucvrscenje je koristeno 280g staklo sa gornje i doljnje strane krila na mjestima gdje ce opterecenje biti najvece.
Na kraju je zaljepljenja balza i sve skupa stavljeno pod uteg do sutra:
 
 

Odg: RACE RAT

Reply #132
i moj skoro gotov... ;D

:arrow_down:

Odg: RACE RAT

Reply #133
ha lijo kakva krila  8)   što misliš kako bi išao Zagi da ga Kristijan složi !?
 
 
lp
 
Toni