Skip to main content

Topic: KAKVI SU TAKVI SU AL NAŠI SU - MIG 21 (Read 4842 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

KAKVI SU TAKVI SU AL NAŠI SU - MIG 21

Jučer prije polijetanja Airbusa 320 "Dubrovnik" iz Zračne luke Zagreb koji je odvezao papu Benedikta XVI. Snimio moj kolega Gilbert Hofman.  8)
 
lp
 
Toni
 

 

Odg: KAKVI SU TAKVI SU AL NAŠI SU - MIG 21

Reply #1
Ove prve dvije fotke su ti predobre.. bas sam se zapitao kako su mogli pratit Airbus kada je (ako se dobro sjecam) trajanje leta kod 21-jedinice oko 7 minuta. Ali se ispod trupa predobro vidi taj dodatni rezervoar. Znas mozda koliko mu je sa tim dodatnim rezervoarom trajanje leta?

Odg: KAKVI SU TAKVI SU AL NAŠI SU - MIG 21

Reply #2
dobre su fotkice, bog pozivio LightRoom ;)

Odg: KAKVI SU TAKVI SU AL NAŠI SU - MIG 21

Reply #3
Ove prve dvije fotke su ti predobre.. bas sam se zapitao kako su mogli pratit Airbus kada je (ako se dobro sjecam) trajanje leta kod 21-jedinice oko 7 minuta. Ali se ispod trupa predobro vidi taj dodatni rezervoar. Znas mozda koliko mu je sa tim dodatnim rezervoarom trajanje leta?

Kak 7min...Miguša u trupu ima rezervar od 2500 litara...ukoliko leti podzvučno vrijeme leta je skoro sat vrem..Za podvjesne tankove ću pitat

Odg: KAKVI SU TAKVI SU AL NAŠI SU - MIG 21

Reply #4
Fotke su stvarno super.
Sigurno da leti više od 7 minuta jer za vrijeme mitinga u VŽ doleti iz ZG,tu radi pizdarije i vrača se,tak da......
Robert

Odg: KAKVI SU TAKVI SU AL NAŠI SU - MIG 21

Reply #5
možda je mislio na EDF verziju, one su sve u zraku <7 min  ;)



Odg: KAKVI SU TAKVI SU AL NAŠI SU - MIG 21

Reply #8
Ma tih 7 min u zraku u jednom smjeru mi je ostalo nekako u sjecanju jos za vrijeme mitinga u Pribislavcu.     :-X   Nije frka nesto sam pobrkao ali svejedno nema neki drastican dolet bez dodatnih rezervoara te sa nekoliko forsaza. Znam da je u Pribislavcu smio napraviti maksimalno 3 ili 4 preleta te se tada morao vratiti u bazu (a to je jako daleko od jednog sata).
Ajde ako netko moze iz prve ruke provjeriti na koliko mu je ogranicen vremenski period ;)

Odg: KAKVI SU TAKVI SU AL NAŠI SU - MIG 21

Reply #9
Poslao sam upit čovjeku koji je odsluzio svoj pilotski vjek u kabini miga....i to pitanje u tri slučaja :

1: dolet,količina goriva,vrijeme leta samo sa trupnim rezervarom...
2: dolet,količina goriva,vrijeme leta trupni + podvjesni trupni rezervar
3: dolet,količina goriva,vrijeme leta trupni+podvj.trupni+podvjesni lijevi i desni na krilu

davanje forsaža i propisana letna brzina po ps-u struke je uzeta u obzir na gore navedene situacije...


Djadjo

Odg: KAKVI SU TAKVI SU AL NAŠI SU - MIG 21

Reply #10
Evo dobio sam odgovor :

"Mig 21 nosi u unutrasnjim rezervoarima 2760 litara a 50 ak je nepotrosivo (zavisno od polozaja).
U kombinacijama nosi pod krilima 2 x 500 litara ili jedan podtrupni od 800 litara.
Gorivo guta zavisno od rezima rada motora od 30ak do preko 300 litara u minuti.
Sa unutrasnjim rezervoarima moze ostati i do 70ak minuta a imam nekoliko letova (probe sa ubrzanjem do 1,6M) u trajanju od 12 do 13 minuta.
Sa 2 podvjesna rezervorara obicno smo letjeli 70 do 75 minuta a moj najduzi let na MIGu 21R (izvidjacu) trajao je 1,42sat. (102 min) ali ga nismo smeli upsiati u hronometraz vec smo registrovali 1,30 sat (90 min) ali sletio sam sa minimumom od oko 300 litara a propisano je 700 do 800 litara !

Dolet direktno zavisi od rezima leta (brzine, visine) i naravno kolicine na poletanju ) varijante rezervoara i podvesenog naoruzanja.
Kompleksan odgovor bi bio jako dug (sve je u tablicama) ali nisi pogresio tvrdeci da moze ostati airborn preko sata cak i sa samo unutrasnjim gorivom podrazumevajuci minimalnu upotrebu forsaza za poletanje do postizanja brzine iznad 500 km i visine nesto preko 300 m."


Djadjo


Odg: KAKVI SU TAKVI SU AL NAŠI SU - MIG 21

Reply #11
Zahvaljujem na konstruktivnom odgovoru, tesko bi nesto takvo pronasli u bilo kakvoj literaturi...  ;) Dakle tocan je odgovor od 12-75 minuta   :D

Odg: KAKVI SU TAKVI SU AL NAŠI SU - MIG 21

Reply #12
Nudila nam se nadogradnja na Mig 21-95 standard. turbofenski RD-33 motor, multifunkcionalni kokpit, Kopyo radar ...
http://forum.net.hr/forums/t/162442.aspx
Zapravo nudile su se sve opcije sa donjeg linka:
http://www.mig-21.de/english/technicaldataupgrades.htm
S napomenom da je Mig 21-95 bio daleko najbolja opcija. Što zbog ugrađene opreme što zbog mogućnosti remonta i upgradea u ZTZ-u uz pomoć stručnjaka iz rusije. Ostale ponude su čak i po debljini fascikla bile daleko inferiorne.

Mogli smo imati maksimalno napimpane Migove u rangu ako ne i bolje od F-16-ica.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG