Skip to main content

Topic: SkyFighter v2 (Read 5991 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: SkyFighter v2

Reply #15
OK budem hvala na savjetu da ga bezveze ne skršim i znm da ću mora produživat žice na regleru :(

produži žice koje idu prema bateriji, ove prema motoru neka budu što krače, nemoraš ih kratiti ali izbjegavaj produživanje

e sad sam ja malo zbunjen... ???.....zasto da se ne produzuju zice od motora..ja sam na svom A10..to moro napravit..drukcije nebi mogo elektroniku ubacit i sastavit... :-[

E Migovik, ma zabole te mali mlohavi, netko kaže da se ne smije ovo, netko ono, a ti se na svaku vataš ko korupcija na HDZ.  :D
Na Polarisu sam produžio žice od reglera do motora za 20cm. Na Banditu, F18, F15, Albatrosu, Migu sam produžio žice od reglera do baterije, od 15 pa na nekima sve do 30 cm.
U oba slučaja sam koristio klasičan kabel za zvučnike presjeka 2 kvadrata. I sve mi uredno leti i radi već duže vrijeme.
 8)


Dobro, sad ste se zbilja svi primili za bezveze, sve se može, Ko vam brani?


Razlog na samo ovom modelu je zato jwr prijemnik mora stavit tu negdje u sredinu- što dalje od esc-a koji može raditi smetnje.
Ako je Ko čuo da ne radi neka zamota prijemnik oko esc i tako leti, meni svejedno  :P

Odg: SkyFighter v2

Reply #16
Evoga gotovo još samo sutra poljepit servače i u subotu leti :D :D
složeni hornovi na elevonima


pa postavljeni elevoni


pa složen nosač motora


i na kraju sve postvaljeno još samo treba zaljepit servače i obuć ga u foliju ili ofarbat :D

 E da da na kraju još pitam na kolko posto treba stavit komande meni su sad na 70% jer su mi ostale od zagia stanica je hobbyking ch6
Pozdrav Marcijan

Odg: SkyFighter v2

Reply #17
odlicno,samo nezz zasto me neces poslusat kume!,napravi kabinu onak kak sam ti reko,to ti je 10min posla!baterija ce ti bit kak spada ucvrscena a ne folijom!to napravi i model je  :P  :P a servace zaljepi s vrucim ljepilom ili necim,ja nebi porom!mislim da je za to preslab i nekak pregumen!ja b iili vrucim ljepilom(prvo po servu ostavis par sec da se malo ohladi da ne otopi depron i onda zaljepis na plocu) ili pumaxom!

 

Odg: SkyFighter v2

Reply #18
budeš ti sutra došo i napravio :P

Odg: SkyFighter v2

Reply #19
nemrem,imam talijanski popodne u 15 do 3!  ::) gle imas domagoja,zivi 5min od tebe pa ak ti je takav problem nek ti on pomogne!zajedno napravite  :-\

Odg: SkyFighter v2

Reply #20
kod uhupora mnogi grijese. namazu se obje povrsine koje se lijepe, ostavi se 10-20 minuta da se suse i onda se tek spoje. ako se ne radi tako uhupor zauvijek ostane ljigav.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: SkyFighter v2

Reply #21
istina,moja greska je to sto nikad tako nisam radio nego odmah,a kaj je najgore znam da treba ostavit da se osusi malo  :'( haha

Odg: SkyFighter v2

Reply #22
Evo odrađen prvi let sve u svemu super samo još moram smanjit komande i to je to malo sam se igrao sa cg-om i sad je sve uredu :D

Odg: SkyFighter v2

Reply #23
si napravio kabinu? ::)

Odg: SkyFighter v2

Reply #24
Lijepi model - čestitam care!!!!!!
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: SkyFighter v2

Reply #25
skrseno!  :D

Odg: SkyFighter v2

Reply #26
svako se može desit  :D ovo mi je drugi skršeni od 3 hahahahaha trebam još naučit vozit

Odg: SkyFighter v2

Reply #27
A jbg janjac to je neminovno za početnika ovakav yet da sleti kako nebi trebao :). S onim dvokrilcem nečeš imati takvih slučajeva. Moja žena letila s njime a nikada daljinski u ruke nije primila i enoga cijel hahahaha:).
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.