Skip to main content

Topic: Hitec Aurora 9 (Read 54016 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #90
Nekoliko pitanja za vlasnike Aurore..
Nije vas strah da vam touch screen prebrzo ne rikne ? Mislim, riknut ce kad tad kao i svi touch screenovi do sada napravljeni..
Jel postoji neka garancija od hiteca da ce popravljat ekran i na koliko godina?
Pitam jer sam čitao da je na onim bolesnim futabama od 1999 $ ekran ljudima otišo nakon godinu, dvije..

Inače, stanica se  može kupiti sa 7- kanalnim prijemnikom za 340$ ovdje  http://www.miracle-mart.com/store/index.php?main_page=product_info&cPath=83_180&products_id=4105
...Once upon a time there were Nitros, flybars & frequency pins...

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #91
Quote
stanica se  može kupiti sa 7- kanalnim prijemnikom za 340$ ovdje


pa ja bi kupio jednu odmah za taj iznos, dam ti 360$ na ruke sutra  ;)


no koliko je skupa sa shippingom + pdv i ostala davanja na pošti/carini za posredovanje + dozvola hakoma?

Kole ih uvozi u Hr za 350 €

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #92
Ne pa kužim ja da tu ide poštarina,hakom 200 kn i ostali troškovi, ali koliko sam vidio u drugim online shopovima je 429 $   :)
A možda sam i u krivu,možda ima još jeftinije, pišem samo što sam vidio...
Nego vidim ti u potpisu da imaš auroru, daj reci što misliš o ovom kaj sam pito  .
...Once upon a time there were Nitros, flybars & frequency pins...

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #93
vidio sam i pakiranja bez punjača npr, pa je možda i u tome caka s cijenom....

za ekran ne znam,
 imam jedan pocket PC(touchscreen jasno) star 8 godina, i još radi bez greške sve.
a kako veliš, nekome vrisne za god-dvije

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #94
da se nadovežem na ovo oko touch screena
aurora je izašla ak se ne varam 2009 godine, tak sam bar na netu našao, i prije nego sam ju kupio sam isto bio skeptičan prema touch screenu (jer sam naravno vidio da nema gumbe)
na netu nisam našao da je ikome riknula
doma imam  3 uređaja na touch screen, 1 stariji od 7-8 godina a drugi samo 4, svi uredno rade tak da se ne bojim rikavanja screena
ak mi rikne onda sam stvarno pehist, al protiv toga nemreš
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #95
da se nadovežem na ovo oko touch screena
aurora je izašla ak se ne varam 2009 godine, tak sam bar na netu našao, i prije nego sam ju kupio sam isto bio skeptičan prema touch screenu (jer sam naravno vidio da nema gumbe)
na netu nisam našao da je ikome riknula
doma imam  3 uređaja na touch screen, 1 stariji od 7-8 godina a drugi samo 4, svi uredno rade tak da se ne bojim rikavanja screena
ak mi rikne onda sam stvarno pehist, al protiv toga nemreš
meni je stanica pala u snijeg malo sam obriso i nastavio letjet i touch screen nije riknuo... ako nije od vlage riknul onda neznam od cega bi mogo ( osim ako ga razbijes :D :D) ...
lp Nikola

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #96
ma nemoj to kupovat, smece stvarno, crkava ekran sam od sebe, nema neki domet, losa kvaliteta :P :P


Odg: Hitec Aurora 9

Reply #98
...pa znam da raznorazni touch ekrani odu sami od sebe s vremenom (istina kao i sva druga elektronika, ali čini mi se da su oni ipak osjetljiviji od npr. običnog ekrana ), pa od masnoće s prstiju, vjerojatno ima jos razloga..
pod ''odu'' ne mislim na to da 100% prestanu radit, nego da recimo postanu manje osjetljivi ili na nekim djelovima ekrana prestane reagirat..
sigurno da tu veliku ulogu igra kvaliteta, vrsta tehnologije i tko zna što još..

ja osobno imam touch screen mobitel i  sve super radi 8 mjeseci, nadam se da ce odgurat jos jedno dvije godine, a onda cu ionako zapet za neki noviji, koji ce bit duplo bolji od starijeg..

Kod ove futabe od 2k $ su vlasnici slali na popravak i popravljena im je besplatno ( mada sumnjam da bi nekom tko ima preko 10000 kn za stanicu bilo problem dati lovu za popravak  ;D )


@Davorvž: Niko nije reko da je stanica loša  :)
                  Dapače, rado bih ju imao ali bi onda morao prodat svog spektruma i još nadodat oko 1200 kn,a nije mi prijeko
                  potrebna..
...Once upon a time there were Nitros, flybars & frequency pins...

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #99
da se razumijemo - čim se kvar otklanja besplatno, znači da proizvođač ima grešku i svjestan je toga

sjetim se samo canona i modela 5d, otpadalo im je zrcalo zbog lošeg ljepila, dan danas to poljepe besplatno ljudima
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #100
e moj borna ma aurora je stanica a ne naljepnica, moram se malo zajebavat, baci taj spektrum u garbage i uzmi nesto konkretno

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #101
Dali je neko imao iskustva kupnje aurore u sloveniji te kako ide s povratom njihovog poreza??? Dali te odma naši na carini dočekaju pa moraš platit PDV !!!

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #102
Dali je neko imao iskustva kupnje aurore u sloveniji te kako ide s povratom njihovog poreza??? Dali te odma naši na carini dočekaju pa moraš platit PDV !!!
n aslovenskoj granici potvrdis racun, auroru poslije ubacis pod sjediste i ides preko, naravno kupis par propova i 2 komada balze ili nekih gluposti na drugi racun tak da im nesto pokazes

 

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #103
OK, hvala na informaciji, onda kad bude usput kupnja!
 :D :D :D

Odg: Hitec Aurora 9

Reply #104
Imaću jednu Auroru za 15ak dana stiže iz USA sa 3 prijemnika ( 2 7 kanalna i jednim 9 kanalnim ) za 420 eura  !
korištena ja nekoliko mjeseci ! U originalnoj kutiji
Ako nekoga interesuje ovo je cijena za koju će stanica biti isporučena u ZG !