Skip to main content

Topic: FPV quad made in Croatia (Read 68429 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #195
majk kad ce taj quad meet?  :D


Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #196
Da bilo bi fora sve ih jednom okupit ali teško s obzirom da svatko uvjek ima neke planove pa se čovjek teško može dogovorit.
U glavnom fora ih je vidjeti na okupu barem malo.
 

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #197
gdje je to letalište da i ja jednom dođem malo u posjetu?
Pa donesem 1 ili 2 modela.

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #198
nekih 5km od dugog sela, bio je sekile prije par dana kod nas. nije bas da ima mjesta ko na kanalu, al nema ni ljudi, a ni kuce nisu bas blizu

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #199
Aj javite ako se budete skupljali. Ja bi rado došao da Jazavac vidi koliko ih je još u letnom stanju ::)
Ipak on je tatica  8)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #200
Jucer me posjetio kolega Mario ( 4TM ) sa svojom hexom pa smo malo nabacili letenje, a naravno sve je to zabiljezila cudesna naprava u narodu poznata kao kamera  8)

http://www.youtube.com/watch?v=FENMZ45GYRI

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #201
Malo se letilo kod kreše u dvorištu :) lijepo ide taj quad.
Na slici se vide neka oštečenja što mi je Krešo napravio s quadom :) :) :).....naravno da se šalim negdje pri kraju leta na visini od oko 2m u loiter modu hexa se samo nagnula na desnu stranu i počela padati prema zemlji ukoso.Pokušao sam je ispraviti s palicama ali je bilo nisko pa je opalila kvalitetno desnim nosačem motora napravila dvostruki salto s axlom i mali premet ostavši dubiti naopačke uz čuđenje Kreše i mene.
Bug????????? nemam pojma....znam da mi se to već desilo na isti način       par puta.
Provjerio reglere-ok , provjerio stanicu i ostali hardver-ok, gps -ok.
Čim je višlje nema tih problema ali eto jedno od iskustava za mene i sve ostale treba biti oprezan gdje se leti.

Danas je hexa već popravljena leti mirno i stabilno željno očekujući novi update softwera ....
APM2.5 za igranje je ok ali za nešto ozbiljnije ipak treba uzeti nešto skuplje ili čekati da se softwer pročisti od bug-ova...
Idemo dalje letiti ,testirati, padati, popravljati...... ;)


Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #202
Danas smo malo ja i elnino provozali svoje jazavce iznad jaruna i mogu reci da sam ful zadovoljan sa Majkovim frameom i gimbalom, pogotovo sad kad sam stavio ove najveće HP motore i simonk reglere, napokon imam V12 quad koji nosi gimbal sa kamerom, a da se ne oznoji, znaci ide ko pračka. Jedva cekam da poslozim gore fpv opremu a onda sljede opasne snimke.
Evo neki video nabrzinu sklepan, pravu stvar ce izbaciti majstor videa Elninoooo  8)

Ako netko u ZG ima 2 batke 4S 5000 da ustupi za jedan let, samo da izmjerim duzinu leta, nek se javi, placam pivu  ;D

Jazavci u zraku roštiljada na Jarunu

 

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #203
mali jazo leti ko looood!   ;D

inace,  super je video...  a prava stvar od mene ce tek biti na jesen kad zavrsim u Algebri tecej za video obradu filma  :P - jedva cekammmm 

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #204
mali jazo leti ko looood!   ;D

inace,  super je video...  a prava stvar od mene ce tek biti na jesen kad zavrsim u Algebri tecej za video obradu filma  :P - jedva cekammmm

hmm.. algebra? kolega mi je reko da Škola medijske kulture u organizaciji Hrvatskog filmskog saveza nudi jako dobru edukaciju ako želiš nešto naučit o filmu (montaža, rasvjeta,ton)... samo sam čuo ne znači da sam u pravu....

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #205
gledao sam...  al nije to isto
u algebri je bas tecaj koji traje 3mj.. i radi se o video editiranju u par programa a najvise u adobe premieru..   kad zavrsis dobis licencu.......

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #206
...i na vecini takvih tecajeva ne naucis skoro nist.
Par tutoriala+mjesec dana isprobavanja i pici!
A i ostane ti lova u pđe :)


Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #208
E sad bi ti dobro došli retracti :)
Kako kontroliraš 3 os? Drugi daljinac ili?
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro