Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 522391 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #420
Pozdrav svima! Zanimaju me rc avioni!XD Nemam iskustva u tome al mi je oduvjek bila zelja to vozit a sad mi se ukazala financijska mogucnost za takvo sto!Inace favorit od rc aviona mi je Bobcat 50 ili 55 nije vazno,ali nazalost vise ih nema na ebay-u uopce i neznam gdje bih nabavio jednog takvog a da neispadne preskupo!Ubiti neznam gdje bi ga nabavio da i ispadne skupo,kad ih nema vise nigdje!Mozda netko na forumu ima da proda:)

A jesi se predstavio niti imena niti adrese (Grad) niti koliko godina imaš

a druga stvar mišljenja sam ako nemaš iskustva s avionima ovo ti nije baš model za početnike a kupit ga možeš ovdje

http://www.nitroplanes.com/usbojet5051n.html

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: predstavite se

Reply #421
Ispricavam se al me malo sram rec ime jel sam malo prestar za ovakve "gluposti"XD Neznam zasto je to vazno?E nemogu vjerovat da ih jos ima za nabavit!Kad ja neznam te stranice.Dal se to moze narucit?I kolko bi me ispo bobcat tak 50 inca ili 55,znaci avion,servoi,motor i radio + ta sva sranja s carinom i tim dodatnim placanjima?Ako je neko snalazljiv po tim stranicama i ima iskustva sa narucivanjem preko stranica,molio bi da mi proba to sve skalkulirat ak mu se da.Jel da se nezajebem da uzmem nesto sad sto ce mi se manje svidat a nece bit puno jeftinije od tog!A sto se tice neznanja,to je moj problem,nemam ja sad novaca da kupujem avioncice na kojima cu se ucit nego cu kupit sad pravi avion jel sad trenutno imam pare,a poslje kod zna dal cu bit u stanju,a onda polako cu ja gledat da me netko nauci vozit!Ima u mom gradu taj rc klub pa cu nekog vec pitat.Nepada mi napamet ic se vozit dok me neko nenauci!

Odg: predstavite se

Reply #422
jedan prigodan?

RC Flying Newbie (1320fastback)

šteta modela ako misliš da buš se na njemu učio letjeti....
to što veliš da nemaš vremena i novaca kupovat razne aviona za učenje... (1 zagi za cca 300kn se složi)
brzo ćeš uvidjeti da je to jeftiniji put od kupovine novog bobcata nakon prvog posjeta pisti.

nisi rekao iz kojega si grada to?


Odg: predstavite se

Reply #424
Iz Kutine sam!Ima i kod nas taj rc klub al neznam nikog tamo i svi su puno puno mladi!Kakav je to zagi avion i di se da nabavit?Znaci sve za njega sto mi treba.Ajd da vidim bas.Al sto se bobcata tice to naravno nisam jos odusto!Dajte mi neku stranicu dje si mogu sve za njega nabavit!Znaci motor i servoe,a daljinski mogu i tu kupit valjd!

Odg: predstavite se

Reply #425
ovo je tema za predstaviti se, to si učinio i dobrodošao.

sada malo prelistaj teme za početnike, da se upoznaš s pojmovima do vikenda,
a onda za vikend se probaš dogovoriti s ekipom iz grada preko PM-a, da ih malo posjetiš na livadi i vidiš kako to radi,
možda shvatiš da bobcat nije idealan za prvi model.

svega ima za kupiti, ali se strpi malo. nebuš letio prije nove godine ako nemaš ništa kod sebe već,
dok stignu paketi... pa onda ti ni dan-dva više ne igra neku ulogu,
prouči malo to, posjeti ekipu, i onda tek u shopping.

Odg: predstavite se

Reply #426
Dobrodošao Tole,neka Te ne bude sram...svi smo jednom bili mladi.. :'(..svakako posjeti svoje sugrađane modelare u Kutini,pa ćeš vidjeti da se ne dijele na stare i mlade,nego na uspješne i manje uspješne,i siguran sam da će Te prihvatiti.Molim Te poslušaj ove gore napisane savjete,pokušaj učiti na jeftiniji način. ;)
veliki pozdrav od (65)..da dobro si pročitao ,upravo toliko godina imam i nije me sram...lol 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #427
Pozdrav svim kolegama iz lijepe nase i šire,ja sam Oliver iz Rovinja,svim letačima zelim sretno sljetanje!!!! :) :) :)

Re: predstavite se

Reply #428
E dobro dosao

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: predstavite se

Reply #429
Halo Bobos ,dobro došao, lijepo je u Rovinju,a biti će Ti lijepo i na forumu... ;)
Pozdrav iz Splita... :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #430
Ne znam što reči o sebi, jer kao i na Facebooku samo se lijepe i slatke laži prihvaćaju kao podobne.
Zanima me svašta, najviše muzika i stvaranje vlastitog videa. Pa modelarstvo, brodovi i hydroavioni, oba nisu završena...
Pa nautika, imao 1 gliser i 2 pasare, sada baš jednu uređujem - Tohatsku 18 KS sa perajama na pasari - ludo nešto - isprobano.
Trebao bi konačno završiti ovaj moj hydro avion, neka mislim Cessna (visokokrilac) izvučen iz šupe gdje je stajao trup preko 20 godina. Nikad nije poletio, tek sad sam saznao zašto - preslam motor (6,5 ccm) a treba min. 10 - 12 ccm.
Dalje, do neku godinu sam sam održavao auto u potpunosti - sad je to nemoguće (Ford Mondeo) jer bez ovlaštenog servisa, koji BTW pojma nemaju, ne možeš ni haubu otvoriti - zato ne idem na servis, evo već je prešao 70.000 km. i još vozi kao nov.
To bi bilo to. Na Jubitu od 2006 imam preko 200 svojih video - pa koga interesira pod ovim nickom može pogledat.
I najčudnije od sveka, zašto se moram predstavljati?

Odg: predstavite se

Reply #431
Živio Skembo,dobro došao na forum ii Sretne Blagdane ,ne moraš se predstavljati ,ali je dobro da znamo Tvoje  afinitete, i jer je onda lakše odgovoriti na Tvoja eventualna pitanja..želje itd.Ovo što si napisao je i više nego dovoljno.....veliki pozdrav...... ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #432
Pozdrav,

zovem se Luka Radoš, dolazim iz Zagreba. Imam 24 godine, studiram informatiku i do sada sam bio poprilično izgubljen u kojem smjeru želim gurati svoju strast prema računalima. Kao mali, kad me ekipa pitala šta želim postati, odgovor je bio pilot. Snovi su razbijeni prvom pojavom dioptrije (nosim naočale od tada, a piloti moraju imati savršen vid i zube - barem je mama tako tvrdila).
Na žalost, srednja škola (elektrotehnika) mi nikad nije proširila vidike u robotici. Nedavnim spletom događaja, otkrio sam multirotor sisteme, Arducopter Mega open source projekt i najbitnije, ovaj forum.
Oduševljen sam činjenicom da ovakav forum postoji i kako je dabeast napisaoa dijelim njegovo mišljenje, dat ću sve od sebe da ovaj forum preživi jer više ne želi gledati kako forumi propadaju zbog manjka komunikacije. Trudit ću se postavljati pitanja, traziti odgovore i jednog dana, nadam se, davati odgovore.

Jučer sam naručio prvi frame kit sa hobbykinga, X666 - prepravljena verzija x525 v3, i planiram na njega staviti Arducopter APM 2.5+. Za motore se još nisam odlučio ali moraju biti u stanju podignuti gopro i letjeti “ko da nije tu“.

Mislim da je bitno napomenuti da se nikada nisam bavio modelarstvom, nikada nisam letio i totalni sam NOOB u ovome području. Ali nije me briga, znam da sam uporan i da ja to mogu.

Živjeli i sve najbolje za blagdane.

Odg: predstavite se

Reply #433
Pozdrav i dobrodošao!

Odg: predstavite se

Reply #434
Lijepo si sročio predstavljanje i nadam se da ćeš biti jako koristan sa  svojim savjetima ako zaškripi elektronika
lp ;) ;) ;) :) :)