Skip to main content

Topic: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!! (Read 210075 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #241
I meni se čini tako. No, to je u Francuskoj. Skupo svakako za naš standard i pojmove. 

lp
Toni


Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #243
Nije mi jasno zašto je uopće postao takav video!? Što? Da vidimo kako je loše?  ::)

Jel ima netko link na onaj ruski video sa brushless gimbalom i velikim DSLR-om, opet neki rusi :)? Ah da, evo, ovo se meni sviđa :D. Mislim da su gore MAXCON motori, ne znam?

1

I još jedno pitanje! Tko je ovo? I zašto ga nema na forumu? (Špansko) I čini mi se da dobro radi. Na snimci se čak vidi i lens flare i ne čini mi se da tu ima puno sw stabilizacije, ili?

Snow and night zoom

Igore, respect!
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3





Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #248
a to ti je sa elektronikom koju imam komplet kod sebe treba je polemit samo
A ta ista elektronika vrti i onaj dslr
 


 

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #250
Ma njega več jesam zeznuo jer mi se hrpa ljudi na mail javila.
Tako da ne brine mene to sada samo da riješim još ovaj dio priče sa brashlesom da im spustim cijenu pa da prodaju jeftinije svi.
Meni osobno nije neki interes to niti da prodajem više da mogu kupit gotov proizvod koji radi super za male novce.
Čekam kineza da skopira nešto i da radi za 30 ili 40 dolara.
Da ne razbijam glavu oko toga.
cilje je i bio u biti da dokažem drugima da se to može napravtit i za manje novaca i da ovom majmunu iz engleske dokažem da nije izmislio toplu vodu.
Ponaša se kako da je svu pamet svijeta pokupio a sada sam mu dao na razmišljanje malo.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #251
Vani sunce, jesi uspio odletjet što?

lp
Toni

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #252
jesam nešto malo sa balkona.
al ono po mom stilu zivčano.
sve sam nabaco samo gore treabam to ljepo posložit zice mi zapinju po svuda i tako budem stavio video

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #253
Ha ha tipično za tebe. Daj kada stigneš odleti i po koji mirniji prelet i mirnije skretanje. 

lp
Toni

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #254
i da ovom majmunu iz engleske dokažem da nije izmislio toplu vodu.
Ponaša se kako da je svu pamet svijeta pokupio a sada sam mu dao na razmišljanje malo.


 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro