Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1044311 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3495
Ironic snimak ti je zakoon po meni dosta bolja slika nego do sad

Ps sory za neke lude riječi u mojem prethodnom postu imam na mob u autocorect pa mi neke riječi krivo napise... Ali shvatio si

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3496
Fala decki ;D neznam ko je imao naj vreme, bolja polovica je stopala, moram ju pitat :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3497
To sa kamerom sve kontam... probaj ovo probaj ono...

Problem propelera sa MyRCmarta nisu sami propovi, vec ono prstenje za centriranje propa na osovinu...

Posto to ne valja, nikako ne moze bez vibracije...

Ja nasao neke druge prstenove, vibracije skoro nestale...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3498
8) WolfAirMan nadam se nekoj fotki od tebe sa meetinga u Austriji


evo par mojih slika
[attach=1][attach=2]


i par tudjih
[attach=3][attach=4]



i jedan video al je ful losa kvaliteta jer sam morao zoomirat

http://www.youtube.com/watch?v=MrsedJxSNl0

metalldannya je tu najbolje islo. on je jedini sjedio sa ledjima prema publici, neznam zasto.

sveukupno sam malo razocaran. mislim da su mi ocekivanja bila prevelika. pistu sam si zamisljao nekak bolju, zanimljiviju, sa vise gateova! a i mislio sam da ce odletit 2-3 baterije u komadu a ne samo jednu :(




Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3499
Bravo WolfManAir, i daj mi reci kako ti to izgleda uzivo, jer su stvarno tipovi toliko brzi

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3500
sekile pa meni tipovi na videou opce ne izgledaju brzo daleko si ti i ekipa od njih ( naprijed mislim )

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3501
Ma nije bas tako, ali opaki smo mi , nedamo se. Nego evo ja cekam izazivača za neki race, da vidimo koji ce nakacit na mene


http://fpvracing.tv/pilots

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3502
pa imali su dobar speed. metalldanny je cijelo vrijeme vrtio brze krugove i na kraju napravio i 2 uzasno brza loopinga. cura mi kaze da je bio dupli, ja nisam skuzio jer sam snimao.


 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3503
Ljubi ga deda u čelavu glavu, ma nema lik je ubojica. Bas mi je zao sto to nisam vidio uzivo da ga pitam, na čemu si ti ???

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3504
budemo zajedno sljedeci put ;)


bas gledam.. na stranici od gran prixa pise da je sljedeci event za 2 mjeseca u njemackoj, 66450 Bexbach - "FPV Air Race Saarland Cup". Izgleda da se svatko mogao prijaviti za utrku! Malo mi je daleko ali bi isao ipak najvjerovatnije.


Aktualno su puni, imaju 28 registriranih pilota koliko vidim. MetallDanny je rekao isto mozda doci!


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3506
ide to tebi ;)
super su mi ovi prolasci kroz dim !

kak su ispale snimke s preljevnice s qmg-om ?
hah, ja letim i sam sam skuzio odjednom da si otiso iza sumice tam daleko...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3507
Bravisimo Dag, ova tvoja lokacija je zakon. A vidim da se svidjaju ovi okreti pod rucnom


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3509
Dag, Deam Aerial Guy  ;D lepi kruzing, nekak ti mirnije sad radi quad, al opet kad mu nadrukas gasa tilta ;D