Skip to main content

Topic: Letenje na kraju grada - Prečko RC (Read 50673 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #135
Sad sam opet malo pogledao kartu i skuzio u cem je problem. Ja sam skrenuo lijevo umjesto da sam produzio ravno -.-
Danas cu opet ic oko 6 ako nece biti vjetra pa cemo vidjet, mozda su moji prsti nesto krivo radili :)

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #136
ježi ga, nisam uspio dovršiti naMIGušu jučer....ofarbao sam krilo, još su ostali poklopci i utrimavanje komandi....možda danas, možda sutra...

Uglavnom, kad budem išao ja javim tu na forum...negdje oko 6-7? pola 8 mi se već čini mrak....
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #137
Diamond 2500 in the field....mp4


....par kadrova sa prekrasne ¨Gospođice¨, proveo sam jedno prekrasno poslijepodne u igri sa termalima...!

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #138
F5J-N B.Greda.mp4


... bio sam u prolazu..... pa ajde samo jedna batka... i doma..hehe..!

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #139
oce bit mozda danas popodne nekog tamo na nasipu kod crkve u preckom?

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #140
Ja sam bio danas oko 11 i pokosili su livadu :) Letio sam sa zagijem i xtra 300. Xtra 300 je stajala u mjestu zato kaj je puhao lagani vjetar hehehe. Baterije su sada na punjenju i doci cu oko 18 opet tamo letit tako da ako dodes vidimo se.


Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #141
ok, svratit cu oko 18, pozdrav.

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #142
....meni je auto pun modela i opreme pripremljene za sutrašnji miting u Ivanić Gradu tako da danas više nemam u planu sve to vaditi van iz auta.
Danas sam bio oko 15 h na livadi, došao sam utrimati novog Zagi-a i zbilja je ljepo kad je livada pokošena (Njubara..hvala za info o livadi).
Dečki dobru zabavu,... ako budete imali volje ja ću biti u Nedjelju oko 18 h na livadi pa svratite !

Pozz !

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #143
SkyStar-Protech Trainer.mp4


....došlo doba da se Trener isproba...pre dugo sam bio na raznim jedrilicama i zaboravio sam kako se leti sa Nitrom...ali neka, sve je OK idemo dalje...hehe

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #144
 
[attach=1]

[attach=2]


.... robi1kenobi sa svojim "glavnim" aviomehanićarem priprema novu "pilu" za let...

...u Prečkom se poćela sakupljati "opasna" ekipa letača..."moja" livada je postala glavna pista za ispitivanje novih "pila"..!


Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #145
Mini Extra 300.mp4


...nemam šta za dodati...pravi poligon za pokusne letove...a to nije sve...ima toga još ali to budemo drugi put...hehe !

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #146
Hehe, ustvari pila je Pongrina, on ju je sastavio i on će ju letjeti, ja sam samo maidenaš i trimer  :D
MAK Zapad

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #147
Hehehe moja mini xtra....preteska je ta baterija bila za nju....mozda jednog dana uzmem 400 ili 500 mah mislim da joj to nebi bilo pretesko a mogla bi duze letit....

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #148
QUADCOPTER-MAIDENFLIGHT.wmv

Iskoristio sam današnju južinu i odlućio isprobati svoj Quad !  Treba tu još puno treninga....ali neka...ućinio sam prvi i najteži korak dalje već bude lakše..hehe !

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #149
Evo odrađen prvi ovogodišnji let, danas u Prečkom:


Uploaded with ImageShack.us