Skip to main content

Topic: Letenje na kraju grada - Prečko RC (Read 50279 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #91
GUPPY RC PLANE.mp4.mp4

....na moju žalost, zbog tehničkih poteškoča ( VISOKA TRAVA) na mojem aerodromu trenutno nije moguče letenje i zato moram odlaziti u goste ako želim isprobati novi avion ili jednostavno malo letjeti...gospodo iz VODOPRIVREDE šta se čeka...ajmo..palite kosilice i na SAVU..trava čeka! :)

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #92
Opa pa nisam znao da se leti u "mom" dvoristu :) Ja mislio da sam jedini u kvartu koji leti na nasipu :D

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #93
I ja letam na nasipu u preckom, s migom obicno odem tamo iza crkve, a ako imam neki lagani depronac i sl. onda znam potegnuti i do jankomirskog mosta

Tomislav
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #94
.....eto kako je svijet malen, djelimo isti aerodrom a neznamo jedni za druge...dečki moramo se naći jedan put na letilištu i upoznati se...u društvu je ljepše letit. ;)

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #95
Slazem se, a i bit ce nam lakee pronaci modele po ovoj travurini... stvarno je ova vodoprivreda neozbiljna :) zar oni ne znaju da je nasip ozbiljni aerodrom koji zahtjeva i ozbiljno odrzavanje  :):)
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #96
Slažem se kolega sa vašim navodom, ali nema nam spasa....moramo čekati da nam se smiluju i pokose tu travurinu kako bi se mogli naći i upoznati te na kraju letjeti kao svi normalni piloti (sa nogama na zemlji) do tada pozz.

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #97
kod nas je trava uvijek pokosena i zelena ;)
struja zakon, nitro USTAV

 

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #98
hehe :) Ja letim na dijelu di Petrovaradinska izbija na nasip. Takoder, prije par tjedana sam isprobavao heli i primjetio lijepu travnatu stazu koja bi bila dovoljno dugacka za polijetanje i slijetanje manjih modela. Nalazi se nekih 300m prije nasipa iliti ga tocno preko puta ogradenog strijelackog kluba.

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #99
...ej Eewan...ja to znam...i zato se stalno vračam po još...j***te postal sam IG narkić...sick

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #100
pa čini mi se da si i član aeromodelara RC-IG,  sugrađanin , kum itd... pa onda nije ni čudo što letiš najviše na gredi.
Najbolje da ti dečke dovedeš do nas pa če bit još bolje..
ti znaš di smo, a za druge
Ivanić Grad Novi aerodrom - Google Karte

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #101
Zagi na Gredi.mp4

Još jedno gostovanje u seriji kod ekipe iz Ivanić Grada (samo da ne postanem "Stipe u gostima"), isto mjesto, ista ekipa, uvijek dobra zezancija !
Stavio sam kameru na Zagića i malo se vozikao okolo, nisam znao da mi elek.setup aviona radi smetnje na kameri tako da sam morao izrezati veći dio materijala. Ostao je onaj dio mat. na kojem vozim sa malim gasom ili bez njega.  :'(

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #102
Zagi na Gredi.mp4

Još jedno gostovanje u seriji kod ekipe iz Ivanić Grada (samo da ne postanem "Stipe u gostima"), isto mjesto, ista ekipa, uvijek dobra zezancija !
Stavio sam kameru na Zagića i malo se vozikao okolo, nisam znao da mi elek.setup aviona radi smetnje na kameri tako da sam morao izrezati veći dio materijala. Ostao je onaj dio mat. na kojem vozim sa malim gasom ili bez njega.  :'(
gle vidi se moj divljak od zagija u daljini  :D


Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #104
GeeBee in West Gate.mp4


...evo, poletio je i moj Đibo! Prvi let i trimanje prepustio sam većem strućnjaku za Đibu od mene. Pokazao se pitom i lakoupravljiv, baš onako kako i treba uprkos jakom vjetru.              Hvala BoBoEasy na pomoći oko ovog mališana !