Skip to main content

Topic: RACE RAT (Read 125269 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: RACE RAT

Reply #510
Nemam drugog komentara, osim - vi niste normalni (to velim u pozitivnom smislu)
Svaka čast ekipa!
Prvi race rat kojeg sam vidio prije dosta godina je bio Leov (Leo iz ČK) i mislil sam si kak je to sumanuta zvijer, a ovo kaj vi radite nema veze s mozgom  ???
MAK Zapad


Odg: RACE RAT

Reply #512
Update, servo elerona I izrada nosača

Odg: RACE RAT

Reply #513
Lijino stakleno krilo

Odg: RACE RAT

Reply #514
JooooJ danas pripaso baterije, motor, regler i ostatak elektronike malo ga zavrtio na stolu

STRAŠNO što to radi, nisam mogao napraviti neku snimku več je kasno da tu turiram po zgradi ali zato sutra ;)
CG-e sam dobio u 1mm :)    (napred) s tim da ne trebam gurati regler u sendvič između baterija
samo imam osječaj da malo vuče preveč cca 120-140A ali to je od prilike budem napravio točno kod denisa
s logerom

Težina trupa s svim unutra je 900g. a  :) još ide boja i krila s servačima krila su cca 360g.


Odg: RACE RAT

Reply #516
Još malo slika,
Prva slika, za "štift" brzog krila koristi se high speed steel


Odg: RACE RAT

Reply #517
to ne da bu pila ko lijin,

već bušilica  :D  ;D  pošto je onaj štift borer, ne?  :D  ;D



Odg: RACE RAT

Reply #518
Na HK je bio spinner koji jednostavno ima preveliku rupu za prop. Sa fotke mi se ucinilo, i jos mi se cini, mozda me vid konacno izdaje, da je rupa oko propa prevelika.

Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: RACE RAT

Reply #519
Na HK je bio spinner koji jednostavno ima preveliku rupu za prop. Sa fotke mi se ucinilo, i jos mi se cini, mozda me vid konacno izdaje, da je rupa oko propa prevelika.



Imao sam prilike vidjeti ovaj od Tomislava koji je bolje obrađen i malo robusniji, izgleda deblji materijal
a osovina na prvi pogled ista ali dobro si primjetio dosta veča rupa u odnosu na njegov.

A prop je jako mali pa ta rupa dolazi još više do izražaja međutim provao sam ovoga svog
zavrtiti par puta na max. speed i za sad se drži dobro a u međuvremenu sam kupio od Tomija
jedan njegov :) tnx.

Jučer sam malo staklirao po krilu uglavnom ide po planu danas moram još malo posložiti baterije i regler
da se to more vaditi iz modela


Odg: RACE RAT

Reply #521
Eleroni u staklo 19gr + epoksi

Odg: RACE RAT

Reply #522
Denis, prije neg kaj balsu obučeš u epoxi i staklo, nabaci na nju razrjeđen i tanak sloj nitrolaka. 12 - 24 sata sušenja i onda bez brušenja ide oblaćenje.  Time spriječiš da se balsa napije epoxija i nepotrebno oteža bez doprinosa čvrstoći. Provjereno!

Damir

Odg: RACE RAT

Reply #523
yummie ;D gdje kupuješ hitece? ima nešto povoljnije od servocity-a (obzirom da im je inicijalna poštarina 38$)

 

Odg: RACE RAT

Reply #524
2 damir: to sam napravio još jučer, znaš da kradem sve dobre ideje :)

Rallye klarlack u laganom sloju preko balze