Skip to main content

Topic: RACE RAT (Read 125576 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: RACE RAT

Reply #525
Bravo Denis.
Servaci su usli u krilo bas taman.
Model ce biti 'ko tenk.  :)
Kakvo je to staklo preko elerona, na slici izgleda nekako grubo i rijetko ?
Stavi malo stakla po sredini krila i oko metalnog stifta, makar nije potrebno, medutim biti ce sve dosta sigurnije i cvrsce.
Ako se lakira nitro-lakom, treba pripaziti jer moze rastopiti i stiropor.
 
 
Lija, si vec zapoceo sa pripremama i Jogom ??  :) 
  

Odg: RACE RAT

Reply #526

 
 
Lija, si vec zapoceo sa pripremama i Jogom ??  :) 
  



Uf lagano se pripremam ali mislim da ovaj put nema brige znam sve o njemu i što me čeka
tako da nisam kao prvi put usran. :)
A slijetanje sam več uvježbo :D tako da model sam ide na spuštanje nemaš brige ;)



Odg: RACE RAT

Reply #528
 8) 1700???

Odg: RACE RAT

Reply #529
a u k... :)


Odg: RACE RAT

Reply #531
Malo slika iz radionice  :)

Odg: RACE RAT

Reply #532
ti fakat imas Stila .....  :P
Jebo te ti si trebo biti ne Avio Modelar, Nego Big Avio Madafaker ,for big plejns.... :D

Odg: RACE RAT

Reply #533
Evo slika pojačanja na krilu.
2 KK :Staklo koje koristim na eleronima I repu je 18 grama I slikano izbliza djeluje rijetko, ali najbitnije je da poveže balzu u svim smjerovima bez  bitnog povečanja težine . Pošto si napravio super model I krilo bilo bi to glupo zbrljati, pokušavam zve stavit na bude pic-pic jer tomi je imao večinom kupovne modele, ko zna jel lad letio s deproncem...

Odg: RACE RAT

Reply #534
Zaboravio sliku :-X

Odg: RACE RAT

Reply #535
Izrada rupa za hladenje,  ovo je izlaz

Odg: RACE RAT

Reply #536
Znači, izrezao sam rupe u trupu, ugurao plastelin unutra da dobijem zakrivljnje obrnuto krivini trupa, izvadio van i na tu površinu zaljepio karbon. Kad se osuši odrezat ću ga na oblik rupe i zaljepiti iznutra, i dodatno učvrstiti sa epoksijem i karbonom. Napravljeni komadi su u pravilu samo maske vidljive izvana, a rupa će biti vidljiva od iza, a nikako sa boka.
Prednje rupe za ulaz zraka još nisam razradio, a biti če I dosta teže jer su u nedostupnom dijelu trupa I mislim da bi prvo još pojačao područje gdje bi trebalo rezati usis.

Odg: RACE RAT

Reply #537
Ma te rupe nisu potrebne.

Tomislav ionako nece kuriti rostilj kao Lija ..  :D
 
.


 

Odg: RACE RAT

Reply #539
Slike usisa